bugün

gayet rahatlıkla denilebilir ki türk popüler müziği'nin en başarılı ve üretken söz yazarlarından biri.
aklıma gelen diğerleri için;
(bkz: şehrazat), (bkz: ülkü aker), (bkz: çiğdem talu), (bkz: mehmet teoman), (bkz: adnan ergil),
60'lı, 70'li, 80'li yıllardaki pek çok aranjman şarkının yaratıcısı; ajda pekkan'ın 80'den fazla şarkısının altında imzası bulunan; 90'lı yıllarda ise sağlık sorunları sebebiyle büyük ölçüde mesleğine ara vermiş olan değerli söz yazarı.
ünlü işletmeci celal çapa'nın annesi olan ünlü söz yazarı.
(bkz: adnan şenses)

ayrıca karşıdan karşıya geçerken sağa sola da bakınız.
bugün saba`ın programında tanıma şerefine eriştim. ve benim o en çok sevdiklerimden bana yalan söylediler şarkısını yazan. 48 sene aynı adama aşık kalan 18 yıllık eşi tarafından terk edilen ve bunca yaşanmışlığın üzerine giden sevgilinin ardından 'dilerim mutlu ol sevgilim' diyebilen büyük yürek. Bazı insanlar HER DAiM keyif verir işte onlardan biri daha...
Tanrı rahmet eylesin.
Bu kadın. 300 belki daha fazla hit sarkıya imzasını atmış. ama haberlerde mi yayinlanmadı tam olarak hatirlamiyorum. sadece bir kisi yazmis.

Eserleri; memleketim, bir zaman hatasi, hosgor sen, bir gunah gibi. .... niceleri.
3 yıl önce bugün vefat etmiş ünlü söz yazarı. saygı ile anıyoruz.