bugün

Qandırılıyordu.
gaflet, dalalet ve hatta ihanet içindeydi.

ne büyük adamsın ey mustafa kemal!...
görsel
fetönün devlete sızmasına yardım ediyordu. kabul edin şapşikler, iyi yardım ettiniz cemaate <3.*

edip: virgül koymayı unutmuşuz aq.
görsel

Fetö 40 yıllık oluşum. Ecevit'ten beri...

Edit: baykal kent Uyarısıyla demirel dönemi diye düzeltiyorum. Gülen hareketi 1960'lı yıllarda başlamış ancak hareketlilik sonradan kazanılmış.
Uyumadığına eminim.
Dil darbeleri.

https://m.facebook.com/st...16967&id=361810676966
görsel
oturacakları koltukları boşaltıyordu.
ayakkabı kutularıyla bazı işleri vardı onları hallediyorlardı.
bakın bir tane cevap verebilen var mı?bunların tek paydası tayyip.tayyip olmadan bir şey yapamıyorlar.

ne yaptığını ben söyleyeyim:40 yıldır devam eden harekete destek verip,atatürkçüleri temizliyorlardı.

dünkü hocaefendi,bugün hain oldu.benim için ise hep haindi.

iki yüzlü olmanın tanımını bizlere öğrettiğiniz için teşekkürler çomarlar.hadi demokrasi meydanlarınahaha.
Atatürkçüler ve laiklerle uğraşıyordu. Feto ve avanesine toz kondurmayıp, ilk günden beridir bu cemaatin tehlikesini anlatmaya çalışan ne kadar aydın, yazar, gazeteci, akademisyen varsa canını okuyordu.
Dün de, bugün de, gülen cemaati, bu ülkenin başına gelen en sinsi ve tehlikeli oluşumdur diyen aydın kesim için hiç bir şey değişmedi.
Kandırıldık demek inandırıcı ve mantıklı değil, hatta endişe verici...
görsel
görsel

Allah allah. Cok ilginc.
En iyi yanıt kendilerinde.

Ben mi yerleştirdim onları oralara.
sızmıyorlar, itina ile yerleştiriliyorlardı.
uğraşmasınlar diye devletin kapılarını fetöye açıyordu.

tanım: türkiye'de kimsenin sormadığı bir soru cümlesi.
cidden merak ettiğim sorudur. gülen 90'lı yıllarda dönemin başbakanı tansu Çiller'e içişleri bakanlığı için meral Akşener'i tavsiye ederken devlet neredeydi!?

gülen'le Alparslan Türkeş bu kadar samimi konuşurken devlet neredeydi! çok merak ediyorum.
http://aktuelturkiye.com/...len-tarihi-goruntuler/634

her zaman dediğim gibi birileri kendi hatalarının üzerini kapatmak için tüm suçlarını cumhurbaşkanına atıyorlar. ellerinden gelse Akşener döneminde üstü kapatılan Susurluk olayını bile Reis'e mal edecekler.
izin veriyordu sızmalarına.Buraya erdoğan'ın gelmesini sağlayan kişi fetödür zaten.Bu kadar kolay temizlemelerinin sebebi de kendilerinin koyması zaten.
Göz yumuluyordu. Ecevit hükümeti harici son 25 yılda bütün hükümetlerin desteğini almışlardı.
Çıkarları için susup, onlara destek çıkıyordu.
eski başbakan Ecevit'in en büyük destekçisi gülendir. hatta gülen kendini peygamber zannederek Ecevit'e şefaat edeceğini ilan etmiştir.

görsel
bi yere kadar iyi anlaştılar. Bi deyim vardır: Sen zot ben zot ata kim verecek ot. Orda ipler koptu.
Ne yapacaklar hocaefendi ile feyzli sohbetler yapıyorlardı yanında maklube ile beraber.
Müslüman dır, elinden ve dilinden emin olunur bunların diyorlardı. Ulan ergenler feto dediğiniz adam Demirel ile Ecevit i kandırmış adam. Demirel i uyutan kimi uyutmaz. Sizinkisi sırf din karşıtlığından ötürü fetoşa karşı çıkmaktı. Hatta işinize geldiği için 17 ,25 aralık ı yutar gibi göründünüz, paralel devlet yapılanmasını inkâr ettiniz. Biz fetonun dindar olmadığını anlayınca attık; siz ise tuttunuz.