bugün

alkolle olan uygunsuz ilişkisi neticesi ortaoyuncular'dan uzaklaştırılmış oyuncu. beşiktaş dolaylarında kafa kıyak görmüşlüğümüz çoktur kendisini.
kafası kadar oyunculuğu da güzel olan adam.
clark kent'in abisi olan fakat hiçbir super vasfı olmayan türk tiyatrocu... (bkz: hadi len)
doğaçlamaları gerçekten güzel olan tiyatrocu. Ayrılsak da beraberiz'de de güzel oynamıştı.
an itibariyle esra ceyhan'ın sunduğu programda banu alkan kişisini yerin dibine sokup sokup çıkarmıştır.
yeşilçam emektarı, onlarla aynı kaderi paylaşan sempatik tonton adam.
1970 lerde oynadığı erotik filmlerde iş icabı çok güzel kadınlarla sevişmiş,
bülent kayabaşla genelde aynı filmlerde aynı hatunu paylaşmıştır.
sanat hayatının 50.yılında bursa'da huzurevine yerleşen emektar oyuncu, emekli olabilmesini de seda sayan sağlamı$...
ayrılsak da beraberiz isimli diziyle gençlerin de gönlüne tahta kuran şu anda ise bursa'da huzurevi köşelerinde kalan oyuncu.
(bkz: clark kent).
25 Ocak 2011 tarihli Kral Çıplak programında AKP'ye ve istanbul Büyükşehir Belediyesi'ne laf çarpmak adına Müjdat Gezen tarafından harcanan oyuncu.
vefat etmiş tiiyatrocudur ışıklar içinde, yatsın.
henüz geçtiğimiz günlerde 50. sanat yılını kutladıktan sonra bugün, vefat etmiştir.

türk tiyatrosunun ve ferhan şensoy'un başı sağolsun...
vefat etmiştir, darısı münir özkul ve nejat uygur'un başına.
küçükken * televizyonda 900'lü telefonların reklamını yapıp beni kandırmıştı baykal kent. şu zamanın parasıyla 500-600 tl telefon faturası gelmişti baykal kent ve ferhan şensoy'un birlikte yaptığı reklam sayesinde. o günlerde inanılmaz travma geçirmiştim ailemden tepki almıştım çok utanmıştım. onun için hala öfkem var baykal kent'e. ama yinede allah mekanını cennet etsin. ben hakkımı helal etmiyorum!
artık buradan sonrası güzel bir selvi gölgesi, diyebilmiş güzel insan.ışıklar içinde yatsın.

http://www.radikal.com.tr...1077874&categoryid=82
Son yıllarını Bursa'da geçirmiş ünlü tiyatrocu. Yok alkolikmiş bilmemne. Geçiniz. Çok tatlı,şeker bir adamdı. Yıllarca Bursa'da kafelerde , tv programlarında gördük kendisini. Çok hoşsohbet , gençleri seven, kaderin çemberinden geçmiş bir adamdı. Sanat hayatının 50. yılında Bursa'da bir huzurevine yerleşmiş , son 2 yıldır da bir evde kalıyordu.. O da tüm tiyatrocular gibi vefasızlıktan, kalitesiz işlerden yakındı hep.. Rahat uyu büyük usta.. Bursa seni hiç unutmayacak.
sensiz kemal sunal filmleri daha bir öksüz kaldı baykal kent.
acılar ve üzüntüler içinde ölen yaşlı insanlar kadar üzüldüğüm az şey vardır.

huzurla uyusun.
hepimizi bekleyen nokta aynı.
mekanı cennet olsun...
vefat etmiş tiyatrocudur. haberini yeni almakla birlikte kendisi nur içinde yatsın demek dışında bir şey gelmiyor elden.
en son özhan canaydın'ın cenazesinde gördüğüm yaşlı adam. tek kelimeyle acımıştım. acıdığım için de utanmıştım.
yazık! bir hayatın neticesi böyle olmamalı.
Ayrılsakta Beraberiz Dizisinde Bana Stand-up Yapma LapTop Recai Repliğiyle Hafızama Kazınmış Olan Sinema Oyuncusu. Mekanı Cennet olsun.
kör ölür badem gözlü olur, kel ölür sırma saçlı olur bu ülkede. yaşarken girilen entry sayısı öldükten sonra girilen entry sayısından daha az. bu da bu sözü doğruluyor ama harbiden badem gözlü harbiden sırma saçlı bir adamdı. mekanı cennet olsun.
özellikle ayrılsak da beraberiz dizisindeki dijital binali rolüyle hafızalara yer etmiş vefat eden oyuncudur. allah rahmet eylesin diyoruz kendisine.
güncel Önemli Başlıklar