bugün

itina ile her yere yerleştiriyordu.
Sızmanın önüne geçmek için kapıları sonuna kadar açıyorlardı.
görseli var sözlükte:

https://galeri.uludagsozluk.com/r/domalan-264042/
görsel
Şimdi diyecekler ki ama fetö elli yıl önce dövlete sızdı.akıl sk değil ki sokasın.
yardim ediyordu yol açiyordu ne isteseler veriyordu.

Daha yazarim ama silivri çok sicak simdi.
sızacağı yerleri ulusalcılardan temizliyordu.
Hoca efendiye nasıl fetö dersin diye kamer genç'e saldırıyordu.
Hoca efendiye nasıl fetö dersin diye kamer genç'e saldırıyordu.
Fetö devlete sızmadıki,alenen işgal etti buna tüm dönemin hükümetleri göz yumdu Akp dahil..Akp döneminde zirve yaptılar.durum budur.
kandırılmanın dayanılmaz hafifligiyle onune gelene ergenekoncu diyorlardı, sahte suikast haberlerinden sonuna kadar nemalanıyorlardı, cozum ihanetini millete kakalayacak daha fazla kanalları vardı mesela. her vurdukları gol oluyordu ama oyle kandırılmıslardı ki surekli kendi kalelerine gol attıklarını bile goremiyorlardı.
fetö hep vardı

ecevitle bile kankaydı

evrene yaptığı yağlama yıkamaları

yutubdan aratın

fetonun atağa kalktığı dönem 2002 dir.

fetöyle ortaklaşa devleti devirmeye uğraşıyorlardı
1978 den beri tüm hükümetlere yöneltilen soru. Çünkü bu oluşum 2002 de başlamadı.

Bakıyoruz 2002 den önce hiç bir hükümet döneminde fetö hakkında hiç bir adım atılmamış. Sadece fetö var denmiş. Ne bir tutuklama ne bir görevden uzaklaştırma ne bir kavuşturma ne bir dava hiç bir şey yok.
Dogruyu gören uyaran atatürkçülere kezban tiribi atiyordu.
Kandırılmış.
Kapıyı açıp devletin anahtarini veriyor, parsel parsel satıyorlardı.
' Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz kalkışmasının bastırılması ardından “Rabbim ve milletim bizi affetsin” demişti. Bu sözleri kazıdığınızda altından Gülen’in “Ölülerinize bile oy kullandırın” dediği 2010 referandumu sonrasında, dönemin Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in “Adaleti cemaate teslim ediyoruz” uyarısına Erdoğan’ın “Kıblemiz aynı” cevabını vermesinden pişmanlığının bulunduğunu var sayabiliriz.' murat yetkin
PKK ya şakşak çekip doğuda PKK teroristlerini karşılıyordu. (bkz: Habur rezaleti)
Tövbe haşa hükümette ilahtı ya kimin ne niyetle geldiğini biliyordu.

Siz bilebiliyor musunu? Yüzüne baktığınız insanın münafık olup olmadığını? Ee o zaman hükümet ne yapsın.

Sonuçta kendi kendimizi yönettiğimiz bir sistemin içindeyiz. Biz çok mu dürüsttüz.

Hayır!

Ee o zaman ne bekliyorsunuz. Devlet ney devlet bina mı? Devlet sen ben.
(bkz: akp lilerin uğramadığı başlıklar)
kozmik odayı onlara hediye etti.
Sızdırıyorlardı. Sızdıran da tam olarak kendileriydi. Sonradan öküz öldü ortaklık bitti.
başka tarafa bakıyordu. bir de kendisini sürekli uyaran muhalefete "muhterem hoca efendi hakkında öyle konuşamassınız tamam mı" diye atarlanıyorlardı.

(bkz: kandırıldık)
iyice yerleşebilmesi için elinden geleni yapıyordu.

dikkat et

bak

bu ikisi

devlet, millet veya din için değil

pastayı paylaşamadıkları için dövüştüler

paranın üstünde ki

yazı ; hırsız oğlu hırsız akabeyse

tura da ; bu ne s*k kırığı olduğu belirsiz cemaatıdır.

edisiz büdü

hacivatsız karagöz

kambersiz de düğün olmaz.
adamlar ulusal yargı ağını bile yaptılar bilgisayarda kimsenin ruhu duymadan.