bugün

ülkücülerden başka kim kendini kurşunların önüne attı ki zaten bu ülkede... ülkücüler vatanın teminatıdır.
mekanı cennet olsun.
kesin bilgidir yayalım.
görsel

not: bunu hiçbir kesimi ayrıştırmak amaçlı yazmadım. öküz altında buzağı aramaya gerek yok.
bu bilgiyi kahraman şehidimizin evli ve 2 çocuk babası olması gibi bir bilgi olarak algılayın sadece.
E düzgün adammış işte ya.
Ayrıştırmaya ne gerek var amk çocukları. Kürt olsaydı farklı mı olacaktı? Veya konyalı olsa, rizeli olsa ne olacak? Adam canını ortaya koyup yüzlerce kişinin hayatını kurtarmış. Siyasi ideolojisi kimsenin umrunda değil! Yaptığı insanlık, kahramanlık insanların umrunda! Amk şerefsizleri.
Ülkücüyüm bu arada. Kahraman Şehit fatih sekin'in mekanı cennet olsun, allah rahmet eylesin. Allah ailesine sabır versin.
kendini vatanın sahipleri sanan ülkücü ve özellikle sağcıların yaptığı doğru tespittir. ee napalım o. evladı ben solcuyum diye kendimden mi utanıyım şimdi ? ya da fethi beye minnet beslemeyim mi ? amacın ne bu bilgiyi vermekte ?

sağcılar bunu hep yapar. vatanın sahibi olarak görür kendilerini böyle.

6.filo geldiğinde solcular amerikan askerlerini boğazın sularına atarken kerane duvarlarını boyayanlar şimdi gelmiş ülkücülerden başka kim kurşunların önüne attı kendini diyor. ülkücülerin vatansever olması su götürmez bir gerçektir. ben ona bir şey demiyorum ama ülkücüler devletin başında hain de olsa ona otomatikman itaat eder. başkaldıranı otomatikman hain ilan ederler. bu yönden mevcut otorite tarafından vatanseverlik duyguları çok iyi sömürülüp kullanılmaya yatkın bir cephedir ülkücüler. bunun dışında bu duygusal tavırları zamanında bu ülkeye çok zarar vermiştir. niyetleri iyi uygulamaları hep kötüdür.
Ne o Ülkesini seviyorsa ülkücüyse uzulmeyecekmisin?
Şehitliğin e ak partilisi olur ne ülkücü sü olur şehitlik bu vatan için bayrak için islam için yeri geldiğinde canından vazgeçebilmesidir. Ha illa bir sıfat konulacaksa ADAMDIR, ADAM!.
hiçbir zaman ölen/öldürülen birinin ardından yapılan bu ayrımcılığı anlayamayacağım. orada bir can yitip gitmiş, hâlâ din, mezhep, ırk, ideoloji ayrımı yapma peşindesiniz.

ne yani, bu adam sosyalist ya da komünist bir polis olsaydı kendini feda etmesine saygı duymayacak mıydın? ülkücü olması birçok insanın hayatını kurtardığı gerçeğini değiştiriyor mu?

sosyalistim ama bu adamın ülkücü olması onu kahraman bir polis olarak görmeme engel olmuyor. yadsınamaz bazı gerçekler vardır ve bunları din, mezhep, ırk, ideoloji gibi şeyler değiştiremez dostlar.
Tartıştığın konuyu sikiyim.
Vatan sevdalısı bir vatan kahramanıdır. Hangi partiden olduğunun bir önemi yoktur.
kendilerine pay çıkarmak adına benden, senden ayrımı yapan insanların, sosyal medyada -oyuna gelme, ayrıştırmaya uyma, bir olalım cümleleri savurup, burada kendisi ile çelişen insan modeli başlığı. azalarak değil, hızla bitin.

Edit: ülkece acımız büyük, takıldığınız noktalara dikkat edin artık.
Bazılarının anlaşılır komplekslerle rahatsız olduğu durumdur.
Bir ülkücü'nün nasıl öldüğünü dünya bir kere daha gördü!