bugün

hayattan tezkeresini almış yazardır. nur içinde yatsın...
tezkeresini alıp hayatına hızlı bir şekilde devam eden yazar.
2 gün sonra askerde olacak yazardır. o değil de özleyecem lan seni 15 ay koaly değil.

gelince de evlendirirler seni. off ulan kaldık yine kankasız.
(bkz: #6853642) orijinaldir, bizi güldürmüş takdir edilmiştir.
(#6820079) nolu entrysi itibariyle gülmekten içtiğim çayı boğazıma kaçıran yazar. seke seke çaydan geçer kendisi.

yalnız çayı iki anlamıyla da kullandım. aha şimdi farkettim. neyse.

nazo gelinin ayağına taktığı halhalı doğumgününde hediye edeceğim ona. varolsun.

edit: entry silinmiş. sanırım başlık silindiği için. olabilir. muhtemel. neyse, şöyle açıkliim efenim: yazarımız "puro içerek entry yazar" başlığının altına "seke seke çaydan geçer" bakınızı vererek koparmıştır şahsımı. gerçi şimdi söyleyince pek... yok lan hala gülüyorum. allah sizi inandırsın.

edit 2: sözümüz söz. biz sözlük yazarı muhakkak ki sözünü yerine getirir. bir halhalı esigemez. yavru ceylan gibi kaçar. gülüşüne cihan değer.

edit 3: hey allah'ım hala gülüyorum ya. gidişim gidiş değil.
alianz arena stadyumu'nda maymuna çevireceğim uzaylı olacaktır.
2008-2009 sezonunda 2 gol atarak galactica liginde gol krallığını ilan etmiş forvet oyuncusu. galactica liginde 2 takım mücadele etmektedir. aralarında oynanan maç tarafsız sahada oynandığı için sezon boyunca tek maç yapılmaktadır. lig birincisi uefa ön elemesi oynarken, lig ikincisi bir alt kümeye play-off oynayarak düşer.
one minute... (bkz: #5429355)
sürekli bkz. veren bir yazar sanki.
(bkz: #5399734) nolu entrysinin bir espri olmasını umduğum yazar. şaka diyin lan nolur nolur.*
(bkz: altıncı nesil sarışın liseli çıtır bayan yazar)
(bkz: buralar dutlukken ben sarışındım)
(bkz: eski sarışınlardan kim kaldı)
son bursa zirvesine elinde lolipopuyla gelmiş ve alkol alan uuserlara pembe lolipoplar dağıtmış yazardır. bir de yüz hatları bildiğin hulk a benzeyen adamdır. kendi deyimiyle de anketördür*.

http://www.digitalscryer.com/Pics/Hulk/hulk2.jpg

Ama ten rengi normal, ürkmeye gerek yok.
iddaa açıksa ekmek alayım yazarıdır.
doğum günü olduğunu yeni öğrendiğim sözlüğün ikizler burcu yazarlarındandır. iyi ki doğmuş, nice yıllara..
doğum gününe çaylak giren yazardır. (bkz: kutlu olsun)
iyi ki doğdun yazarıdır. diyecem ayıp olacak doğum gününün bitmesine yarım saat kala yazabildim ancak bu entryi.

duygusal bişiler döşenmek isterdim ama bu hakkımı içki masasına saklıyorum.
doğum günü çocuğudur. iyiki doğdun, dostluğumuzun daim olmasını dilerim.
an itibariyle 244 entrysi olan altıncı nesil çaylak.

(bkz: anam coştu lan bunlar)
(bkz: durmak yok yola devam)
ondört yaşlarındaki çocuklarla karşılıklı fifa oynayıp, onları yenmeyerek içindeki çocuk sevgisinin bambaşka olduğunu gösteren yazar.
(bkz: sözlükten çocuk bekleyen yazar)
6.nesil olmasına rağmen 3000'den fazla entrisi olan yazar. yaz geldi çık gez, sosyal aktivite falan yap önerisinde bulunacağım yazardır. * *
mahşerin 4 atlısı'nın aramıza katılmış son üyesi. zirvelerde sessiz sakin ama; bilgisayar başında 10 kaplan gücünde. deli gibi entry kasmakta ve sözlüğü zenginleştirmekte..**
italyan asıllı mardinli futbolcu ismi gibi nicke sahip yazar.
entry makinası olan altıncı nesil yazardır.