bugün

Aynı suat suna gibi keman yeteneği büyük, sonuna kadar ve üzülme gibi iki duygulandıran şarkıyla hatırlanan şarkıcı.
Bugün televizyonda bir programda gördüm, şimdi de sözlükte başlığına denk geldim. çok ilginç.
(bkz: sonuna kadar)
(bkz: üzülme)
3 yıl önce yaptığı albüm çok kötüydü. yeni bir patlamaya ihtiyacı var.
vay be diye şarkısı varmış bugüne kadar nasıl duymadığımın şaşkınlığı içersinde bu efsorilla şarkının bestecisi kim acaba diyedüşünmeden de edememekteyimdir.
Sonuna kadar, üzülme gibi enfes şakıların hem bestecisi hem yorumlayıcısıdır.
Ne hoş bi adamdı bir zamanlar.
Şimdi aldığı kilolar, dökülmeye başlayan saçları, göz altı torbalarıyla, zamanın ne acımasız olduğunu hissettirendir.
http://www.youtube.com/watch?v=VrWfPqaS9Fo
özledik "sonuna kadar geldim aşkın" reis.
aylar geçse de diye bir şarkısı vardı. bu şarkının klibinin sonlarına doğru şarkıyı kendi de yanlış söylüyordu. niyeyse unutmamışım.
Sesi 5 oktan diye duyduğum ama sanırım 3 oktan sözleri Mustafa sandala ait olan sonuna kadar şarkısını en güzel şekilde seslendiren tek insan sesi billur bir müzisyenimizdir.
aylarrr geçse deee yıllarrr bitse deee diye bi şarkısı vardı. liseliler bilmez. hatta üniversiteliler de bilmez lan, 95-96 mı neydi.
sonuna kadar, üzülme, yaralıyım, zorlama güzelim gibi 90lı yıllara damgasını vurmuş şimdilerde ise pek göremediğimiz, duyamadığımız şarkıcı.
sonuna kadar daha da efsanedir.

Edit: kuzenim yanlış şarkıyı yazılmış swh..
üzülme şarkısı efsanedir.
Öldü sandigim.

Nereden geldi lan akliniza?
Serdar ortaç, demet akalın gibi şarkıcılar için, ferda anıl yarkın, gökhan kırdar gibi sanatçıları üzdük.
(bkz: sonuna kadar)
Koştuğu sanılmaktadır. Bırak koşmayı kliplerinde çakılı forvet gibi durur mütemadiyen. Kiminle gittiysen onla kal, bıraktım hatta portakal Gibi hareketli şarkılara da sahiptir ancak yavaş söyledikleri daha bir makbuldür.
Bir aralar çok iyiydi. Söndü, kayboldu. Geri döndü ama piyasada tutunamadı. Kıymeti bilinmedi.

(bkz: Kimbilir şimdi hangi barda şarkı söylüyorsundur)
http://www.youtube.com/watch?v=4ZLpJfZH3nc

üzüldüğünüz her şeyi bir anda aklınıza getirebilir.
hayata veda etmişliği yoktur. avrasya maratonu'na katılıp kalp krizi geçiren ali ferda anıl ile karıştırılmaktadır.
allah rahmet eylesin.
doksanlara damgasını vuran bir müzisyen, sessiz sakin kendi çapında güzel
parçalara imza atan bir müzisyen, genç yaşta kaybettiğimiz bu kaçıncı müzisyen.
nur içinde yatsın!
90'larda fırtına gibi esen gayet hoş ve güzel şarkıları olan bir müzik adamıydı kendisi. daha sonra çok fazla ortalarda göremedik onu eski şarkıları içinde sonuna kadar, canım, zorlama güzelim, üzülme, yol ver bana ve tabiki aşkın yetmez en güzel ve en unutulmaz şarkıları arasındadır. ayrıca sinan çetin yapımcılığında mehmet ali erbil'in başrolünde oynadığı 1995 yapımı bay e isimli sinema filminde de küçük bir sahnede oynamıştır kendisi *
doksanlar diyince akla gelen yegane adamlardan. bir üzülme'si var ki adamın amına koyar, o kadar açığım bak.
kim ne derse desin türkiye'nin en kaliteli seslerinden biridir.