bugün

harika bestelere imza atan melike öcalan ın eski kocası. özellikle yalan değil bestesi insanı uzak diyarlara sevgili ile olan eski günlere götürür.
O sakin sebil sesiyle, tavrıyla insanları bayan, keman çalışı bile ayrı bir sıkıntı kaynağı olan; ancak kaliteli bir şeyler yapma çabasına saygı duyulası bir müzisyendir kendisi..
popshow isimli yarışmada 1. olduktan sonra tanınan ve de albümler çıkartan...kayahan destekli şarkıcı...
evi terkettim bugün isimli şarkısı güzel ve avrupai olan şarkıcıdır...
oo lelli isimli saçma şarkıyla kaybettiği karizmasını biraz kazanmıştır...
o lelli isimli şarkısı da kendi kariyerinde belli bir öneme sahap olan şarkıcıdır.kayahan'la müzik yapış zamanları bu şarkının zamanına da tekabül etmektedir,evi terk ettim zamanına da tekabül etmektedir.kısacası kendi dalında doğru işler yapmaya çalışan,yıllardır tanıdığımız bir isimdir.ayrıca mahsun kırmızıgül'ün son albümünde de besteleri bulunmaktadır.*
8 temmuz 2006 tarihinde yayinlanan tv makinasi nda sesinin ne kadar guzel oldugunu bize bir kez daha animsatan kisi. okan bayulgen'in dedigi gibi "fazla duzgun" bir insan, piyasa yapmiyor, beste yapiyor, eh onu da guzel yapiyor, aferin diyoruz, insallah hak ettigi yere gelir diyoruz, programi kapatiyoruz. *
öldüğünü sandığım adam"dı"...televizyon makinası'na çıktığında aa şu suat dediğim şahıs..epey bi ortadan kaybolmuştu sanki
son klibinde arkadan çalan "dımtıs" müziğe gitarı ve kemanıyla eşlik etmesinin sevenlerinde hayal kırılığı yarattığını düşünüyorum.bense zaten sevmiyorum.
zamanında popstar benzeri bir müzik yarışma programında birinci olmuş ve şöhreti yakalamıştır. asıl uzmanlık alanı kemandır.
show tv'de zamanında sezen aksu gibi bir ismin jüri üyeliğinde, ansızın çektin gittin gibi, sağlam düzenlemeye sahip parçasıyla takriben 1993 senesinde birinci olarak, müzik hayatına giren, keman eğitimi görmüş, ilk albümünü de, 1994 senesinde daha 19 yaşındayken çıkartmış, mayıs 1975 doğumlu, özellikle, medyatik olmaması yönüyle sevilen ve de muhabbet ortamlarında geçtiğinde,'' hani şu temiz yüzlü abi, severiz kendisini'' modlarına saran, kendi halinde besteler yaparak, kendisine has dinleyicilerine hizmet eden, aynı zamanda liseyi de st. benoit'te okumuş şarkıcı kişi...
çok sağlam bir sese sahip, kalite kere kalite şarkıcı-sanatçı-yorumcudur.

hasret fenerleri
yalan değil
(bkz: o lelli)
kalite bir sese sahip olan erkek vokallerimizden. bir şarkısı vardı: eskiler bilir.
'aramızda uçurumlar
yeniden seven o bakışlar
anlasana
içimdeki duvarı yıkamazlar'
işte bu şarkı güzeldir. defalarca dinlenebilir.
baya bi sene önce show tv' deki yarışmada birinci olacağını bildiğim şarkıcı.
türkiye' nin ilk hastabakıcı tipli popstarı.
içimi titreten bir sese sahip olan kemancı.
sadece keman calmasi gereken kisi. sesi ses degil cunku bunun. ha bana kalsa o 3 telli frenk menseeli zimbirtinin sesini hicbir sekilde duymak istemem o ayri.
(bkz: aramizda ucurumlar)
(bkz: bir ben yapamam sensiz)
(bkz: evi terk ettim bugün)
burak kut tadında sönmüş yıldız.
disko kralının en efendi konuklarından biri olan gerçek sanatçı.
şu sıralar saba tümer'e konuktur kendisi ve cidden dedirtmiştir ki ulan bu adamın sesi de güzelmiş şarkıları da.
lisede sigara içen akranlarımın bana "suat sen de çek bir tane, bir şey olmaz olum çok güzel" demelerine menfi cevap verdim, en net onun izlerini taşıyorum şu an dercesine temiz yüzlü insan, sempatik de.
Aşkın adı isimli bir albüm çıkarmış olan,gerçek bir sanatçı.