bugün

sozlukte entry girebilme ozelligine sahip yeni bir yazar, hatta oylama butonlari bile var. eger uslu bir yazar olursaniz belki bir gun ondan mesaj bile alabilirsiniz.
noktalama işaretleri konusunda, az biraz, eksiği olan yazar. * *
(bkz: succubus)
(bkz: #4966036)

hoşgelmiş, altıncı nesil dişi.
dişi şeytan, şeytan hanımefendi, şeytani kadın, şeytani kız veya bayan şeytan.

nicki bu anlama geliyor ama her iyi kötü her kötü iyi gözükmek ister çelişkisinden yola çıkarak kendisinin melek kalpli bir kız olduğuna neredeyse adım gibi eminim.

asıl angel deseydi o zaman susmak lazımdı.
femme fetale ile birleşince tadından yenmeyecek erkek fantezilerinin baş kahramanı kadın sıfatı.
insomnia olması muhtemel 6. nesil yazardır. ayrıca karmasından öğrendiğim kadarıyla düz adammış.
cesur yürek.**
(bkz: vay anam vay neler donmus serhat ya) *
büyülmüşte küçülmüş bişi. çok garipsedik ama beslenir ki bu diyerek aramıza aldık. iyi ki de almışız. eşli piştiyi öğrenme becerisi gösterse de hezimetten kurtulamadığı duyduklarım arasında.
çift okey ile bitemeyen gaspet bir yazardır. *
türk musikisinden anlayan, metal kültürünü hayatına yansıtmış, özü sözü bir, hayat dolu, espiri anlayışı yüksek, eğlenceli, muhabbetine doyum olmayan, nasıl olsa bir okeyim var deyip ikinci okeyi yere atan, sepet falına bakan, sıcakkanlı, azcık mavi saçları olan uludağsözlük yazarıdır.
O kadar death'in arasında hep bir f.d barındıran yazar.
dünyaya geç teşrif edip, kaybettiği yılları doksanlarda_cocuk_olmak.zip dosyasından yaşayan yazar *.
tanıştığıma çok memnun olduğum yazar. yaşını hiç göstermiyor doğrusu. *
(bkz: hadi ordan) *
pijamalarını giyip zirveye gelse de yüzümüğzü güldürmüştür. darısı başka zirvelere.
gözlerimin kısıklığının sebebini sorup aldığı yanıtla kendisine laf soktuğumu düşünen şahıs. daha sonra şaka yaptığımı açıklamama rağmen inanmadığını hissettiğim, insan ırkına üye kişilik.
bugünkü zirvede saçlarımın kıvırcıklığının doğal olduğunu inandıramadığım şahıs. inatla saçlarıma bişey yaptığımı düşünmektedir. deli dolu bir kişilik. ortama ayrı bir neşe katmıştır.

edit: bunu eksileyen neden böle bişeye kalkıştı anlamadım.
dobra, konuşkan ve sempatik... kanımca onu en iyi tanımlayan üç kelimedir. konuşurken de rahatsızlık vermez, dinletmeyi bilir.
edit: keşke gaLatasaraylı olsa... *
zirve boyunca sohbet etme fırsatı bulamadığımız fakat yaptığım gözlemlerden neşeli biri olduğuna kanaat getirdiğim yazardır. nitekim zirve sonundaki yol ve dolmuş arkadaşlığımız sırasında ettiğimiz kısa sohbet kanaatimi haksız çıkarmamıştır. iyi bir rakı içicisi olduğunu öğrenmem ve rakı kültürüne dair ettiği laflar şaşırmama sebep olmuştur.

edit: yaşım hakkındaki beyanatı gerçeği yansıtmamaktadır...
o aksini iddia etse de, kötü niyetli yazardır gözümde. *
sevgiler, sevgiler, sevgileeer *
mavi saçlarına kurban olduğum yazar. * neşeli mi neşeli insan. gördüğüm an sevdim kendilerini..
(bkz: size abla diyebilir miyim)*
almış ingilizce ismi, ingilizlerin anasına küfür ediyor. yakıştıramadım kendisine. şiddetle kınıyorum; kın. (çok şiddetli oldu yahu)
bir de; sifonuçekmeinsanlığakatkınbelliolsun yazarları var. elma ile kuzuyu ayıramıyorlar bakarak. onlara da selamlar gönderiyorum buradan, anneanneme, dedeme, almanya'daki kuzenime, belçika'daki yengeme bir de.
ortalıkta görünmeyen yazardır. özletmiştir. * *
bir yazar hakkın da girdiği entry si ile beni gülme krizine sokan yazar.. hemen altta.
--alıntı--

(#5793482) entrysini okuduktan sonra evcilleştirilmesi gerektğini düşündüğüm yazar oldu.

(bkz: itici)
(bkz: yavaş koy amk)

--alıntı--

son bkz nın sonun da ki üçlü bunun sebebidir.. *