bugün

görsel
yavrum sen merak etme, senin faşist dediğin adamlar deniz gezmişler banka soyarken, azerbaycan'da ermenilere karşı savaşıyordu.

edit: ayn-el arap'ta ışid'den küsküyü yiyince, bim yağmalayan yazar beyanı.
ordu harekete geçti bile,alperen ocaklarından gönüllü yüzlerce kişi yoldalar,sosyal medya üzerinden rant sağlayan bir güruh göremiyorum ben,fransa için ağıt yakan,kobane için sokaklara dökülen güruh birde ayaklansın ne oluyor,yok kobanedekiler insan,türkmen dağındakiler değil demi,ee evladım biz size zamanında kapıları açtık cengaveriz dediniz ki örgütünüzün yıllardır elini kolunu sallaya sallaya geçtiği sınırdan geçip'de kardeşlerinize ulaşmadınız,sonra birde türkiye kapıları açmadı şöyle böyle diye bahaneler buldunuz devlete ayrı salladınız millete ayrı salladınız,senin ypg'n pyd'n radikal islamcı ne idüğü belirsiz cihatçı bozuntularından bile beter,ezelden beri türk'e düşman olan sizler birde zamanında türkmenleri işid'den biz koruduk demiyor mu * işidden kaçan etekli gerillalarınızı hatırlar gibiyim,şimdide yine aynı safsatayla yaklaşımda olanlar var "yine biz koruruz türkmenleri" hadi ordan şaşgaloz.
rusya konsolosluğu diye hollanda konsolosluğu yumurtalayıp, terörist diye üsteğmen çinli diye uygur türkü dövüyorlar. türkmen dağı derken kazayla başka yere gitmeseler bari.
Faşist olmadığım için üstüme alınmadığım çağrı.
-yemedi. *
Alperenler yolda, iman edenlerseniz galip olan siz olacaksiniz.
Ayn el araba gitmeyen kekoların kafaya taktığı şey.
Suruçta katliam var diyen herif mi yazmış bunu. Yoksa Biji obama deyip kobanide uçak gözleyen herif mi. Kim bu dengesiz.
Bunu etek giyip taş atan veya götü ışıd ile savaşmaya yemeyip dükkâna molotof atan adam demese daha hoş olurdu ama neyse.
Her konuda olduğu gibi bu konuda da namkörlüğünü belli etmiş bir hain beyanıdır.

Bu zevatlar devlet düşmanıdır, peki Kobani halkını neden pkk ya yada pyd ye sığındırmadınız? Utanmıyormusunuz hem kürtçülük yapıyor hemde devlete ihanet ediyorsunuz?
Kobaneyi savunmaya gidip sınırda simsiyah isidli gorunce geri vites yapan ve banka camı indiren donkeylovers beyani.
sağcı solcu anlamam.

sene 2015 bitmedi mi lan bu saçmalıklar hala?

onu bunu bilmem devletlerin dans pistinin günümüzdeki ismidir suriye. yatıp kalkıp dua etmelidir ki türkiye gibi devletin vatandaşıyız. dört yanımızda kıyametler koparken bizim ekonomimiz ilerliyor...

savaşı derseniz... bok yoluna gitmenin adına sol veya sağ ismi vermekte özgürsünüz. sıktı artık lanet olası sol sağ.

başka bir dünyada yaşıyorsunuz artık, uzay çağındasınız. çöpe atın 1900 lerin boklarını...
Alperenler cephede. Videolarını da mesajlarını da alıyoruz. Sen o güzel kafanı bunlara yorma tamam mı canım.
ekim olaylarında sokağı kobani sanıp masum çolugu çocugu vatandaşı öldüren bir adet dogu çomarının tespitidir.

(bkz: yasin börü)
kobaniciler hadi gotunuz yiyorsa kandile gidin diyerek , korkutulacak kisilerdir.
ayn el arab a gitmeyen dalyarak söylemi.
Alperen ocaklarindan bir grup bayir bucak a gitti galiba. Nobetlese 200-300 kisilik bir grubun gidecegi yaziyordu gazetelerde sonrasini takip edemedim.
O faşist dediklerinizden biri daha bu gün şehit olmuştur.
görsel
görsel