bugün

Yakında star tv'de başlayacak olan, kızlarını pazarlayarak üstlerinden geçinen yelloz bi anayı anlatan dizi.

Fazilet hanım ve kızları ne ya?
Cevdet bey ve oğullarının feyki falan mı?

Ayrıca başroldeki kızlardan biri ciddi ciddi çok güzel. izledikçe moral bozuyor güzel kızlar.
Bir de izleyip bunlara para kazandırmıyoruz!!!
Şaka gibi senaryosu ile türkiye dizi çöplüğüne kazandırılmış yeni bir mirastır.

Bu nesil binbir geceler, aliye'ler izledi. Şimdi çocuklarını pazarlamaya çalışan anneleri izlettiriyorlar.
Yine saçmalıklar abidesi dizi.
(bkz: zengin fakir)

(bkz: süper fikir)
star tv'nin yeni dizisiymiş.

ilk fragman yayınlanmış, oyuncu kadrosu da belli olmuş.

http://medyanoz.org/Haber...VE-KIZLARI-DIZISI-STAR-TV-

nazan kesal başrolde sanırım. fragmandaki cıyaklamasına uyuz oldum lan. allah izleyeceklere sabır versin dedirten proje.
diziyi bilmem de eskiden bir fazilet partisi vardi amk. noldu ona bilen biri aydinlatsa da gece gece kulturlensek.
Pezevenk fazilet.

Nedense hoşuma giden bir dizi.

Bu akşamki bölümünü izleyemedim.
nazan kesal'ın görkemli performansı ve karakterin iki kızının aşırı güzelliğini bir kenara bırakırsak uzun zamandır izlediğim en zayıf ilk bölümlerden biriyle yayın hayatına başlamıştı. final sahnesinde falan gözlerim yandı. bilhassa konak mı köşk mü yalı mı işte yani zengin tarafının genç erkekleri gündüz dizisi castlerinden fırlamış gibi, çok fena.
Yağız denen yakışıklı eleman yüzünden izlediğim rezil dizi. Şimdi, burun delikleri kendisinden bağımsız olan hazan isimli hatun, evin küçük piçi sinana aşık. Ilerde eğer bu hazan yellozu yağızcığımı sevmezse, daha da bu diziyi izlemem.

(bkz: daha da davosa gelmem)
bu tür türk dizileri hep aynı klişe konu, kötü oyunculuk, dengesiz bir senaryo. Malesef bu tür dizilere annemin yüzünden maruz kalıyorum.
Orada tek rolü yapan fazilet. En itici rolü yapan da en küçük kızı. O nasıl ağlamaktır anacım yani öyle bir ağlıyor ki benim bir tane Çakasım geliyor yüzüne.
Son 10 dakikadır izliyorum yemin ediyorum felç geçiricem sandım. Fazilet edepsizine daha fazla katlanamayacağım.
Fazilet hanim karakterini çok beğendiğim dizi.
fazilet hanım çocuklarına güzel bir hayat sunabilmek için her türlü şeyi yapan, hakkını her daim arayan, kendini ezdirmeyen cefakar bir anadır.
görsel

iki bolumdur bu kadini demet evgar zannedip izledigim dizi. Ses tonlari bile ayni meğer o değilmiş başka kadinmiş allah belanizi versin kandirildim.
Fazilet hanım karakterinin tam bir ibne olduğu dizi.
Zenginler her istediğini elde eder temalı, türk toplumunun giderek artan dejenerasyonuna olağanüstü katkılar sağlayan bir başka siktiri boktan dizi.
izlemeyin, izleyenleri uyarın.
Dizideki hala aşkı memnu halası, yalı dudaktan kalbe yalısı.

Dizi tırt fakat yağız pek yakışıklı, adeta atanamamış jake gyllenhaal *
cidden bunları izleyenler var mı?
Çağlar ertuğrul ve o diğer yakışıklı esmer çocuk için arada baktığım dizi. Onun dışında senaryo cidden klişe. Zenginler fakirleri ezer fakirler hırslanır bilmem ne bilmem ne.

Çağlar beyciğimi ve diğer esmer yakışıklıyı ordan alsınlar dizi biter, net.

Edit: o diğer esmer yakışıklı dediğim adamın adı "alp navruz"muş. Hayranıyız aynen devam etsin.
Arka sıradakiler tadında bir dizi.
ilk başlarda beğenmiştim şimdilerde zeka düzeyi düşük kesime göre senaryolaştırılan dizi.

Fazilet hanımın oyunculuğu takdirde layık yalnız buna değinmeden geçemeyeceğim.
Ortaca kardeş tam bir entellektüel.(ilber hoca gibi yazıyorum 2 l)

dizide dengi hanım kız yok.
milli görüşcü bir aile herhalde.
çağlar ertuğrul'un kariyerine pek yakışmayan dizi.