bugün

şu an içinde bulunduğu duruma gerçekten üzüldüğüm bakanımız.

arabada bekliyor.
geri dönemiyor, geri dönse "neden geri döndün" diye linç edilecek dünyanın en ihtiraslı adamı tarafından.

bekliyor orada.
bekleyecek te daha.

bir kadını piyon olarak kullanmak, sahaya, cepheye sürmek nedir ulan.
3-5 oy uğruna yapılır mı bu?

bu delikanlılık mı?
bakan olmadan önceki görevi, akpnin sosyal medya sorumluluğu olan kişi. hani bu maaşlı ak troller dedikleriniz var ya, ha işte, onların patronu.
Ya arkadaş şakamısınız siz ya ne dik duruşu? Hic bi türkiye cumhuriyeti bakanına, kacak gibi, yasal olmayan yollarla bir ulkeye girmek yakışır mı hemde istenmedigin, kovuldugun bi devlete zorla girmek istemek Bide üstüne yine siktiri yemek, Bumu takdire şayen? Bence fena rezillik artık. Savaş olsa neyse.
Kendisi cumhuriyetimizin çıkardığı yurtdışı temsilciliklerde ve gümrüklerde siyasi propaganda yapma yasağı getiren yasaya aykırı davranmaktadır.

Yasadışı bir iş yaptığı için kendisini savunmam mümkün değil.
akp temsilcisi olarak gittiği hollanda'dan deport yemiş bayan.

resmi bakanlık gezisi olmadığı halde, ve kendi koydukları yasak varken;

tüm türk'lerin resmi kurumu olan büyükelçilikte bir partinin propagandası yapmak için ve özellikle gelmemesi istendiği halde zorla girmeye çalışarak bu ülkeyi rezil etmiş kişi.
türkiye'de kadın bakan pek olmaz; olacaksa da aile ve sosyal politikalar bakanı falan olur düşüncesinden dolayı şeklen koltuk verilmiş bakan. kadına bakış açısı sıkıntılı olan düşünce yapısının geçici temsilcisi. ne doktora yapanlar ne uzmanlar gördük hepsi hava civa.

evet, önyargılıyım. yüzümüzü kara çıkarsa da görsek!
Benim temsilcim filan değildir. tayyip erdoğan'ın temsilcisidir olsa olsa.

Evet oyunun temsilcisidir.

Sonsuza kadar sürecek ohal'in temsilcisidir.

Pkk'ya milan anti tank füzesi vermesine rağmen alman askerlerini incirlik'te saklamanın temsilcisidir.

Türklerin çocuklarına kuş cibisi muamelesi yaparak uzman çavuşluk, polislik, öğretmenlik dağıtmayla seslerini keseceğini sanmanın temsilcisidir.

O yüzden hakkındaki her şeyden nefret ediyorum.
ismi duble yol gibi olan bakan.
Diplomatik pasaportuna sınırdışı damgası vurulduğu için bir daha ab üyesi bir ülkeye giriş yapamayacaktır.

Helal olsun. Bize bunu da yaşattınız.
betül hanım keşke kalbinizde bir parçada türkiyeye yer bıraksaydınız.
tam bir emir eri,
tam bir militandır kendisi.
hollanda'da yaptıklarını biliyorsunuz.
provokasyon yaparken bile efendisini cilalıyordu;
(bkz: cumhurbaşkanımız dön demeseydi orada ölecektim)
(bkz: mermiyi namluya sürüşlerini duyduk)

bunlar tipik bir militanın, kriz anında bile liderine, efendisine yapacakları cilalamalar.

haliyle bunun bir karşılığı olacak, fatma hanım bir karşılığını alacaktı.
işte alıyor.

bu devirde ne kadar yaltaklanırsanız, o kadar kazanırsınız.
asrı saadet devri bu olsa gerek.
yeni kabineye girememiş şahıs. haberi okuyunca yemin ederim günüm aydınlandı. ama asla ve asla bu ülkeye verdiği zararı unutmayacağız orası ayrı.
Hakkımı helal etmiyorum.Bu torpil,bu liyakatsızlık,bu mülakatlar olduğu sürece de helal etmeyecegim.
Böyle bi ülkede neden yaşamak isteyeyim ki abi, hiç bi gelecek garantimiz yok, dini kullanmadan iyi bi mevkiye gelme şansın yok artık, gördükçe üzülüyorum tiksiniyorum, gidesim geliyor.
kadının ismi bile israf. 4 tane isim kullanıyorken iftar sofrasında tasarruf etmesini bekleyemezsiniz.