bugün

bence hic bir tarafi komik olmayan video. neyine gülünür bunun bilmiyorum.
fatih terim'i hiç sevmem, ingilizce konuşma videosuna yıllardır gülerim de burada gülünecek ne olduğunu hala çözemedim.
Muhabirin rahatsızlık geçirdiği belli olan video dur. Öbür taraftan fatih hoca da karizmasından ödün vermemek için çabalamaktadır.
Ultra komik lan...

-Ben ikinizi de tuttum diye düşünüyorum.

Düşünüyorum ama emin değilim..ahaha..

Bu arada terim'in kafa güzel gibi geldi bana..
(bkz: fatih terim ingilizce konuşuyor)
düşen kişinin eski hocam haldun domaç' ın olduğu kazadır.
Artık kısa filme dönüştürülmüş kazadır. Üstelik dileyene 3D, ismide Tutunamayanlar:

http://www.youtube.com/watch?v=4bsWa-YDQtg
--spoiler--
ikinizi de tutayım da şöyle...
--spoiler--

fatih hoca yine klasını konuşturmuştur. gerçi 'ikinizi de tutayım da şöyle' dedikten sonra 'bi evire çevire sikeyim' diye devam ettirse cümleyi, hiç sırıtmazdı.
alkışlarla yaşıyorum eşrafının yorumlarıyla daha da komik hale gelmiş video.
ismiyle ayrı içeriğiyle ayrı yarmıştır. üstüne bir de fatih terim'in ''gördünüz mü sizi ne biçim de kurtardım'' tripleri... çok şahane çok.
(bkz: yok böyle bir şey)**
of off, gözümün önünden gitmiyor o tahteravalli.*
başlık girilerini de okuyamıyorum, karnım ağrıdı..
40 yıllık ucuz troll ün, güldüğünüz şeye bakın mallar diye hayıflanması ayrıdır ayrıca aq. bir de bu adam içmediyse ben ben değilim.*
sabahtan öğlene kadar ara ara izleyip, insanlar bunun nesine gülüyor dedim ben de.
az önce youtube daki 3d kısa film versiyonunu izledim.
sanırım altıma işedim gülerken.
yorumlar desen, görüntüden daha komik zaten. günün eğlencesi oldu.
dur bir daha izliyim.
gülmekten karnıma ağrı sokan video. ama en çok alttaki yorumlara bittim.
soldakinin yakasından destek alarak sağdakini tutuyor. sonra da "ikinizi de tuttum" diyor.
yaşanan olaydan çok; başlıktaki başarısız ve bol ekli sözcük seçilimi güldürmüştür!
ilk izlediğimde videonun sesi kısılıydı ve bu durum, fatih terim'in iki muhabiri dövüyor zannetmeme sebep oldu.

o nasıl yakaya yapışmak, o nasıl düşen insan tutma modelidir. adam o anda bile karizmasını bozmaz mı hiç?
kamera şakası gibi bir videodur.

http://www.youtube.com/watch?v=gb3OWrfezjE
(bkz: bizim yanımızdakiler düşmez)

fatih terimden bolca ego dersi aldığımız videodur. ayrıca erdoğan arıkanın tişörtünü yırtmaya iyetlenmiş ama başaramamış fatih hoca. faik genç de yani düşen adam adam da bayıldığı bariz belli olduğu halde hala platform kaydı dyor. ne platformmuş arkadaş balerin etti 3 adamı.
hakkında bu kadar çok entry girilince filmi çıktı sanılan yayın kazası.

(bkz: tutunamayanlar)
fatih terim'in her fırsatta "ben iyiyim, üstüme düşeni yaptım ama sen beceremedin yoksa ben baya iyiyim hatta çok iyiyim" mesajı verdiği acayip videodur.
başlığın cuk oturmuş olduğu videodur.
platform, platform diye beynimi yiyen video. iki tane yamuk taş var orda. birinciye 2 kişi, ikinciye bi kişi çıkmış. sonra da vay efendim platform kaydı, bok, pisür.
bayılan adam platform kaydı ayağımdan deyince erdoğan arıkanın siktir lan bizi mi kandıracan şeklinde bir öyle mi değişi vardır ki ayrıca yarar adamı.
bayılan adamın sanki fatih terimi öpecekmiş gibi bir halinin olduğu videodur.

http://galeri.uludagsozlu...i-yay%C4%B1n-kazas%C4%B1/
fatih terim'in kriz yönetiminin ne kadar iyi olduğunu uygulamalı gösterdiği video.
geç farkedilen inanılmaz komik videodur. izlemeden alakasız bir zamanda akla bile gelmesi kopartır insanı. *