bugün

fatih terimin iki muhabiri düşmesin diye kavradığı videonun adı. yardırması garanti.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/63250/fatih-terim039in-sacma-sapan-dusmeli-canli-yayin-kazasi

ekşi'den arak başlık diyen zekaları şimdiden uyarayım videonun adı bu.

- ben ikinizi de tuttum diye düşünüyorum.
alttaki yorumları daha komik olan video.

- yılmaz vural olsa ikisini de tekme tokat atardı o platformdan.
gülmekten gözümden yaş getiren video.
fatih terimin vicdanını rahatlatmak için mi o kadar çırpındığını merak ettiğim videodur. ben ikinizi de tuttum insanlığımı yaptım. *
Fatih Terim'in tutmaya çalışmasındaki samimiyet duygusu nasıl diyelim, çok güzel bir yemek görüntüsü verseydi, yemeğin tarifinde kullanılan ana madde "ego" olurdu. Devamlı olarak "ben seni tuttum, düşmedin bak, tuttum, bizim yanımızdakiler düşmez, tuttum" diyerek yaptığı iyiliği sanırım ki olması gereken sınırdan bir tık daha yukarıya taşımış.
(bkz: abdülhamit düşerken)
ağlayarak güldüm. birini tutarken birine tutunuyor da çaktırmıyor.
sen çok yaşa fatih terim.

"yakaladığımı bırakmam."
'bir şey oldu ona'
'yakaladım mı bırakmam'

kanepeden düştüm.
gülüyoruz ama ego yaptı diye eleştiriyoruz fatih terim'i ama gidip adam ile ne oldu diye ilgileniyor. diğer arkadaşı yayını kesmiyor bile.
gözlüklü olanın platform kaydı diyerek bayılmak üzere olduğunu gizlemeye çalıştığı video*. bayılan insanı şıp diye tanırım, böyle de bir manyağım.
tam 11 ve 12'nci saniyelere bakilirsa, fatih'in "noluyo bu adama mna koyim" bakisi rahatlikla gorulebilir. zira haldun bir turlu ayakta turamiyor. once hocanin ustune yikildi. ardindan geriye dogru dustu. herifte ya seker ya tansiyon biri oynadi kesin.. platform falan hikaye.
Euro 2004'te Portekiz'de çekildiğini sanıyorum. Porto şarabını fazla kaçırmışlar. Porto şarabı öyledir,biraz yüksektir alkol orani. Fatih hoca ise maçtan sonraya bırakmış demlenme işini, ayakları sağlam basıyor yere.
fatih terim'in "ben düşmüyorum, bu mallar düşerken onları tutmaya çalıştığım için hafif dengem kaybolur gibi oldu yoksa ben rezil olmadım, benlik durum yok." izlenimi vermek için 86 kere "ben ikinizi de tuttum" diye haykırdığı videodur. *

edit: videonun altındaki yorumlardan: (bkz: tutunamayanlar)
(bkz: bizim yanımızdakiler düşmez)

gülmekten gözlerimden yaş gelmesine neden olan kaza. o ne biçim kayıştır öyle.
--spoiler--
ailesi merak eder.
--spoiler--

büyüksün fatih hocam.
fatih terimin düşen tarafla dengeyi sağlayabilmek için sağ yanındaki spikeri tutması, anlık yaratıcılığı taktire değer.

videonun altındaki yorumlardan: yaşanan kaos bitmek bilmedi...
(bkz: fatih terim/#13782623)
platformda falan bir arızadan kaynaklanan kaza değildir vesselam.

fatih hoca nın sol yanındaki abimizin üstüne doğru düşkeren gözleri kaymaktadır. daha sonra da onun düşüşüyle platform kayar falan filan. bir rahatsızlık var belli ki.

zaten sonunda " ailesi merak eder." demesi de harbiden adam olduğunun göstergesidir.
platform yerine bildiğin yemek masasına çıkartılmış insanların ayakta durma çabasıdır.
beni defalarca gülme krizine sokan videodur. adamların dengesizliğine mi güleyim, bozuntuya vermemelerine mi güleyim, fatih terim' e mi güleyim bilemedim. *
--spoiler--
ikinizi de tuttum.

yakaladım mı bırakmam ben hiç merak etme.
--spoiler--
fatih terim'in egoizmin doruklarında olduğu anlardan sadece biri. "ikinizi de tuttum." nedir yahu, erdoğan arıkan'a tutunmasan düşeceksin oradan aşağıya...
alttaki platformun hiç gösterilmediği video. halbuki en çok onu merak ediyorum ben. yan yatmış bir varil üzerine konmuş bir kalas üzerinde olduklarını düşünüyorum nedense.
ikisine tutmuştur. sorun yoktur.
fatih terimin pek cana yakın, pek babacan olduğu video. adamı pek sevmem ancak kanım ısındı.

yalnız ikinizi de tuttum derken beyazlının t-shirtinin öyle bir çekti ki adeta anasını s*kti bıraktı, yaka stargate gibi genişledi hahdhasd.