bugün

moda tasarımcısı.
ankaralı bir yazardır...
çok güzel yazıları vardır...
ismi lÂzım olmayan ve istanbul dışında hiçbir organizasyona imza atamayan bir sözlüğün ilk istanbul dışı zirvesini yapandır...ya da ben öyle biliyorum...
hoş gelendir...dileriz levoka gibi o da burada kalıcı gibi olur.
eski bir dost olmazkla beraber yine ayni cadi altinda klayve musikileri yapmaktan zevk aldiğim yazardir. *
benim için çok farklı bir yeri olan, her an yerde kankam, canım, sevgi pıtırcığım kişidir. **
türkçesi moda tasarımcısıdır.okuduğum bölümdür fakat okuduğum okulda nedense birşey öğrenemediğim bölümdür.
(bkz: iticu)
fashion-ne iyi etmiste gelmis-designer *
(#1556275) doğruysa, abdullah gül'e karşı çıkarmak istediğimiz adaydır. * *
tematikle meşgul yazar. acaba bilmediğimiz ne kadar markayı gün ışığına çıkaracak.
tanımaktan mutlu olduğum alemin en harbi yazarlarındandır...
(bkz: selam olsun sana faşo)
kaliteli kişiliğinin yanısıra cidden imrendirecek kadar sağlam ve işlevsel kültür birikimine sahip yazarkadaş.keşke herkes inandığı değerleri korumak ve saldırgan olmadan ifade etmek konusunda onun gibi olsa.
çok sevdiğim, benim için yeri ve anlamı büyük olan arkadaşım.
(bkz: sen olmasan ben ne yapardım)
uludağ sözlük'e katılmamda emeği büyük, entry'lerini taaaa eskiden beri takip ettiğim kaliteli yazar, güzel insan. ayrıca sıcak karşılaması için kendisine teşekkür ederim efendim.
entrylerini beğenerek okuduğum yazar.
hayata dair söyleyeceklerimi nedense ilk onun duymasını ve bilmesini istiyorum.bünyede anlamını veremediğim bir alışkanlığa neden oluyor.galiba yine ahmet haşimden bişiler araklıyacağım durumu en iyi özetlemek adına...
seni aklıma düşüren
yerçekimi değil
yalancı yıldızlar...
sözLüğün sanattan sorumLu bakanıdır.. kendisini takip etmekteyiz.. sanatsaL entryLerinin devamını diLiyoruz..
istanbul'a gelmesi dört gözle beklenen pıtırımdır. * *
burada karşılaşmaktan mutluluk duyduğum bir takım konulara verdiği tokat gibi cevaplarla ve harbi oluşuyla her daim takdir ettiğim kaliteli yazarlardan..
boya teknolojisi sınavına hazırlanıp küp boya, reaktif boya, direkt boya, asit boya, indigo boya derken sözlüğe kafamı dağıtmak için girdiğimde "indigo" başlığıyla afallamama yol açan yazardır.

indigo boyadan gına gelmişken, hala "indigo" görüyorum, acaba bu hayal mi dedim? içime mi işlemiş? kabus gibi hayal... sonra baktım, gerçekten kafa dağıtmak için girdiğim sözlükte de indigo var. kabus olmuş gerçek.

işte böyle bir yazardır.
"konstriktivist" bir arkadaş bu. bir de engelli galiba. olsun üzülmeye değmez diyorum kendisine. hayat hala güzel.

(bkz: ayar vermeye çalışırken ayar yiyen çılgın uuser)
kendisi sözlüğün sidik yarıştırmaktan sorumlu devlet bakanı zannedersem.

beni engellediğini duyduğum anda yıkıldığımı belirtmek isterim. şimdi ben onun tatlı sohbetini nereden bulacağım. bana kim bu dakkadan sonra konsrüktivist diyecek, sonra düzeltip konstriktivist diyecek, nick altıma entry girerken kim birbirinden komik imla hataları yapacak. gerçekten çok üzüldüm.

güle güle sevgi kelebeği. allah iniş takımlarına zeval vermesin.
akıl sağlığından şüphe ettiğim troll.
entry'lerini ilgiyle takip ettiğim ve "o'na dinci diyorsanız banada deyin ulan" diye haykırmak istediğim yazardır...
ıssız adam filmine yaptığı şahane yorumun yazarı . ( işte budur üstad . ekle - çıkar ... ekle , ekle , ekle ... ).
(bkz: provokatör)
girdiği entrylerle ehl-i cemaati deli eden kıl eden, kahreden yazar. kendisine teşekkürü bir borç bilirim.