bugün

agit demektir.
ayrica su an caylak olan ve en kisa surede aramiza katilmasini umdugum oldukca kaliteli bir yazar adayidir.kefilde olduk iyi mi ?
iki bayram arasi camiden cikmayacak kadar irtikat sahibi ,nur yuzlu ,efendi bir erkisidir.herkes camide 33 luk kebir tesbih cekerken ,usenmeden 99luk oltu tasindan tespigiyla girisir suphanallah diye.sagda ,solda sorunu olanlar ya hacim ,sen bilirsin ne olacak bu bizim oglanin hali ,bilardodan ,atariden cikmaz oldu.biz isteriz ki senin gibi ilim,irfan (saka lem..hosgeldin 4.nesil olmussun)
iyi bir entelektuel birikime sahip ,dile hakim,haksizliga savci kisiliktir.sozlugun yeni "sol"acigi olacagina hic suphem yok. temiz ve iyi yazar.(buradaki yazar kelimesi,iki anlamlidir) *
fahri tuncelili.*
ben var bilmemek.
beni mal mal verdiğim bakınızlardan, arkadaşların başlıkların altına yazdığım abik gubik "şey"lerden utandırmış insan.

yazarken yaşıyor veya yaşarken yazıyor. çok güzel yazıyor.
müellif olabileceğini düşündüğüm yazar.
son entrilerinden anladigim kadariyla yazbasi indirimlerinden iyi bir dvd dusurmus ve gundemde ne kadar hatiri sayilir film varsa izlemis bu kardesim ...onumuzdeki gunlerde v for vandetta filminin de altini eseleyecek gibi..
uzun ve güzel girdiler yazan, takip ettiğim yazar.daha fazla yazmasını umut ediyorum.
#1502557 entrysiyle iste budur ustata namzetmis usta yazardir. tunceliyle hicbir alakam olmamasina, hic gormuslugum bile olmamasina ragmen o kadar guzel anlatmis ki levoka tesekurlerimi sunuyorum. bu tatsiz olaylarin oldugu sirada her turk ve kurt un okuyup, modernlesip, kardes olmanin gereklerini yapmali bence bu entry hatrina...
yaklasik 1 saattir butun entrylerini okumaya calıstım. uludagsozlukte oldugu icin, derin bilgi birikimiyle farklı dusunmemi sagladigi icin tesekur ederim.
boyle iyi bir yazara bu kadar yorum az degilmi?
(bkz: sen yaz ben okurum)
sözlügü gerektigi gibi kullanan, geyiksiz bir yazar hayatı süren kisidir. okudugum kadarıyla bazı konularda fikir karsıtlıgımız da olsa, olsundur. ayrıca fırsat olursa oturup karsılıklı sohbet edip, tanısmak istedigim degerli yazardır.
aman allahım yazarı! yazarları bilgisi ve birikimiyle utandıran yazar! insan mısın sen yazarı! okuyup takip edilip cok sey ogrenilecek yazardir! hayranıyız!uzun zamandan beri yazmamaktadır, nedenini bilmemekteyimdir, yazmasını beklemekteyimdir efenim!
tekrar tekrar yazmasını beklediğimiz, kendisinin önemli bir araştırmacı-yazar olduğundan şüphe ettiğim uludag sözlük yazarı..
entryleriyle gönlümde taht kurmuş yazar. tebrik ediyorum. bravo.
(bkz: üstad)