bugün

çelik ile olan münasebetimi kendisine bir hayli dert edinmiş olacak ki;uykuları kaçmış, yemeklerden kesilmiş, bir haftada 5 kilo birden vermiş bu yazar kişisi. buradan soruyorum kendisine:

aşk acısı çekerken geceleri yorgan altından gizli gizli hercai dinleyen,

ateşteyim şarkısı ilk çıktığında o dansları yapmaya çalışan,

apartman merdivenlerini ah sevdaa ahsevdaaa öyle yaman sevdaaaaa nağmeleriyle inleten,

hele ki! hele kiiiiiiiiii dongi dongi şarkısı çıktığında farkında olmaksızın televizyon izlerken, okula giderken, odasını toplarken, üstünü giyinirken içinden içinden dongileyen acaba tam olarak kendisi değildi de kimdi???

sosyal medyada yayınlanan çeliğin çıplak pozları ile ilgili bitmek bilmeyen paylaşımlarını esefle takip ediyoruz.

demezler mi adama hadi o cesareti göster sen ver o pozları diye he demezler mi!?

neyse sinirlerime hakim olacağım. bu entryi okuduğu andaki surat ifadesini düşünerek şahsımı avutacağım. nihihihihi.

dipçe : aradan yıllar geçse, araya yollar, mesafeler girse de kendisiyle uğraşmaktan vazgeçmeye hiç niyetim yok. onun da yoktur bilirim. çok severim pek severim. selam eder gözlerinden öperim cancazım. *
adını bilmediğim nickini de zirve başlığındaki diyaloglardan çıkardığım zirve yazarı. uzay-zaman mantıksızlığı ve fizik kurallarına aykırı şarkı sözleri üzerine baya kahkahalar atarak sohbet ettiğimiz yazar.
(bkz: #16399204) sozlugun ne oldugunu idrak edememis organizmadir...
acilen (bkz: sozluk formati)
(#13361418) helal olsun yazarı.
(#13361418) çok güzel yakalamış. tebrik ederim..
#822698 konuya tamamen yabanci olanin bile anlayabilecegi mukkemmellikteki yazinin sahibi. selamlar
bir gece uyanıp ansızın domates ararsın dediğimde bana hıh demiş, gülmüş, yermiş, hicvetmiştir ancak bahsettiğim konuma düşünce aklına ilk ben gelmişmdir. akıllı olsun yazarıdır yoksa daha çoook domates arar. bak rapsodik demişti dersin. *
(#11399648) numaralı entry ile epey güldürmüş yazar.
(bkz: allah da seni güldürsün)
zihniyeti ne olursa olsun karşılıklı olarak saatlerce oturup konuşabileceğiniz, tartışabileceğiniz, fikriyatınızı beğenmese de saygı göstermekte tereddütü olmayan fazlasıyla tahammüllü yazar.

canını çok yakarım orası ayrı, zaten beni de pek sevmez ne reelden ne sanaldan.***
izmir Hava Eğitim Komutanlığı'nda şafağı bugün itibariyle 71 olmuş sözlük yazarıdır. poisonx gibi tanıdığı bütün sözlük yazarlarını özlemiştir. Kendisi askerden dönünce elbette ki aradaki zamanın acısını zirvelerde çok sağlam bir şekilde çıkaracak, sohbetin dibine vuracaktır. posionx'e iyi dilekleri için teşekkür etmektedir. *
yolu gözlenen sözlük yazarlarından... gelsin artık, oturup da kalıplara kafa atalım, kadınlar üzerine iki kelam edip de yavuzum backs'i teselli edelim...
uzun zamandır nickaltını boş bıraktığımı fark edip kollaı sıvadığım usser.

öğrendim ki kısa bir zaman sonra vatanî görevini tamamlamak üzere aramızdan ayrılacakmış.
hani üzülmedim desem yalan olur ama şimdi o da şımarsın istemiyorum. *
ilk kez girdiği bir ortamda öyle bir etki bırakmış ki hâlâ arkadaşlarım hani senin bir arkadaşın vardı nokta nokta adında, o ne yapıyor diyorlar. *
kendisini en son gördüğümde ronald amcanın kucağında garip pozlar vermekle meşguldü.
yapma faithful, etme faithful dediysem de dinletemedim...
emperyalist ronaldın kapitalist tuzaklarına düşen sevgili nihilist faithfula burdan sesleniyorum;
gel hümanist ol sen de kurtul ben de! *
sevgiler...
(bkz: bahtsız bedevi)
vefalı aşık'tır. böyleleri çok vefalıdır. unutmazlar,hatırlarlar.
marmara üniversitesine olan antipatisini az da olsa yendiği düşünülen yazar.

efendim kendisine söz verdiğim halde ales sırasında karşılayamadığım sevgili faithful arkadaşımızı özür niyetine marmara üniversitesinin şenliklerini şenlendirmesi rica edilmiş kendisi de bu ricayı kırmayarak misafirimiz olmuştur.

alakası bile olmadığı halde karadeniz yörelerinin oyunlarında boy gösteren sevgili faithful bu işi de pek güzel kıvırmıştır.*
hayko konserindeki tüm parçaları ezbere söylediği dikkatimden kaçmamış olan yazara geldiği için tekrar teşekkürlerimi sunar, iyi vakit geçirdiğini umarak selam ederim...
sevgiler... *
konser paralarını iddaa'dan cıkaran şans adamı.
sonunda elime düşen yazardır. *
eveeeett efendim tanımımızı yaptık, gelelim fasulyenin faydalarına...
bildiğiniz gibi fasulye baklagillerden olmakla beraber bol protein öhöhöhmmm...

iş bu arkadaş elime düşmüştür şükürler olsun.
istanbul canı istyen gelsin zirvesinde gerçekleşen kısa muhabbetimiz esnasında sevgili kampüsüm hakkında yaptığı açıklamalarından dolayı ahımı alan ve;
bunlardan dolayı ders alıp susması gerekirken hala direten inatçı ve bir o kadar da gıcık * yazarımız ales sınavı için benim ünivrsiteme hem de benim kampüsüm gelmek zorunda kalmıştır! *

peki ben ne mi yapacağım?

tabiki de kendisine başarılar dilemek için (!) onu kampüsün girişinde bandoyla, cümbüşle karşılayacağım.

peki siz sayın okurlar, canlarım, uuserlar...

sizleri de bu büyük zevkten mahrum bırakmayacağım. *
sevgili faithful tam da kampüsten içeri adımını atarken bir köşede pusmuş olan ben, şipşak o anki ruh ve suret halini ölümsüzleştirip sizlrle paylaşacağım. *

şimdi söyle ey faithful!

sen hiç gecenin bir yarısı uyanıp ısıra ısıra domates yedin mi ?
istanbul canı isteyen gelsin zirvesi'nde tanışılan, muhabbeti sağlam yazarlardandır.
kars lı olmaktadır kendileri.
masayı baştan aşağı silmene sebebiyet verdiğim için üzgünmüyüm kesinlikle hayır. *
kolay değil onca sözlük ahalisine takdim. sonuç işte böyle masayı al aşağı etmek oluyor.
bir daha ki zirve de mümkün olduğunca en uzak masayı istiyorum az hasarlı çıkmak için zirveden. *
yardımlarınız ile takdirimi kazandınız efendim ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.
fetocu, liboş, komünist, faşist, ateist, yobaz, falan ve hatta filan... tabi ki bunları demeyeceğim* süper bir insan. bilgili, kültürlü, edepli ve adaplı. hem kısa hem net harika bir insan kişisidir.

bir de aklıma geldi abi:

- abi nick neydi?
+ faithful lover.
- pardon...
+ faithful lover.
- ne?
* faithful lover. yazayım mı abi?
*
dün gece zirvede süper bir muhabbeti olduğunu gösteren uzun saçlı oportonist orta yolculara karşı olmasıyla kendisi tanıdığımız aslen devrimci süper bir gülüş şekli olan eğlenceli yazar.

ip mi yok al sana ip*
yakından gördüm harbiden fetocu bu. *
aynı okulun aynı bölümünde okuyan insanlar olduğumuzu öğrendiğim mümtaz şahsiyetlerden birisi. her içkili ortamda olduğu gibi kadınları yerden yere vurduk birazcık kimse kusura bakmasın. ama harbiden çok keyif aldım be dostum.*
kısa bir sohbet olmasına rağmen yaran yardıran yazar. kampüsüme laf ettirmem ulan. *