bugün

https://m.uludagsozluk.com/e/39756062/

altınları korumak için az uyuyan sözlük yazarı. ejderha mıdır çakal mıdır bilemedim.
Kesin doğum gününü kaçırdığım bir yazar. Şimdiden mutluş yıllar. Sözlükteki en aklı başında yazarlar sıralamasında benim için varlığı korunan yazar. En sevdiği besteciden ona gelsin ve bir arkadaşından * http://youtu.be/eyLEyX1QthI kumral bir yazar.
adam bana espri olsun diye paylaştığım fotoğrafın açıklamasını yapmış lan üşenmeden satır satır.

böyle yazarlara sahip çıkalım. türleri git gide azalmakta zira.
Çok sevdiğim yazarlardan. uyumlu, ılımlı, sokakta hanfendi yatakta iş makinası(bu BKM de espri diye geçiyordu oradan dedim yani yerine göre davranan demek istedim). Aramızın bozulmasını hiç istemem. Benim kırgınlıklarım oluyor o kadar. Seviniz bunu yazarı, köylü vampir. insan. Yazar.
siegfried in öldürdüğü ejderhanın adı. ejderin kanı sayesinde sırtındaki küçük bir nokta hariç çelik işlemez hale gelmiştir.
hayata 'bilimsel' bakmaya çalışan yazar. zaman zaman hak veriyorum, aydınlatıyorsunuz sözlüğü. takipteyiz efem.
Vivaldi-g major 2 mendolin concerto bölümünü dinledim nick6 bağlantısına tişkürr. Sana da güzel günler aydın batılı yazar. Hakaret etmişmişim acımasız kayırmacı mod.lar cezalandırdı. Sana şimdi diyorum ki.. Bence georg philipp telemann-viola concerto dinle. Özellikle 2. , 4. Bölümleri. Hızlı seversin sen de * http://youtu.be/PtB28i6ypFw
hayallerini yıkmaktan çekinmeyeceğim ve gerçekliğin tokadını yüzüne tam şu an zevkle nakşedeceğim yazar.

(#25379368)
---> hiçbir zaman.

sevgiler... yyyy.
Şirkette çalışan, güzel yazan, aklı başında bir yazar. Kendisi bayağı bir ilgili klasik müzikle David helfgott, sascha goetzel, Borusan filarmoni vs. Kendisiyle bir klasik müzik konserinde görüşmek ümidi ile... * beni bulursun yav fark edilmeyecek gibi değilim. Akrep leri sevmem pek ama olsun, akrep burcu yazardır. (bugün bryn terfel i araştırdım da biraz o da akrep miş vayvayvay... Adam ayıboğan karizma resmen 1965 li falan, olsun ahaha) yazıları fena değildir okuyup geçmeyiniz. Pek muhabbet kurmuyor herhalde ki eski nesil olmasına rağmen nick6 çok yok. ah bu istanbul trafiği yok mu... *
Pek efendi yazarımızdır. Yazar ve usulca çayını yudumlar. Sessizce okur şukusunu verir.
(#25154432) Mantık hatasını güzel algılamış yazar.

(bkz: Gözünden de kaçmıyor haa)
Sanki interneti kendi bulmuş gibi davranan gidik tiplerden. He he deyip geçiniz.
Doğru yolu bulmasını temenni ettiğim muhabbeti iyi olan yaZar kardeşimizdir.
kafa izninden bir türlü dönmeyen yazar, aydınlatıyordunuz efenm sözlüğü. bekliyoruz dört gözle. *
heroes of might and magic 4 oyununda tab'la konsolu açıp yazdığınızda black dragon veren kod.
(#23731876)

hadi ya, emredersin paşam*
Tanimaktan son derece mutluluk duydugum farkini farkettiren yazar. Sozlukte ender bulunan duzgun ve hos sohbet kisilik.
Bilmukabele efenim. Iyi ki varlar.

Bunu sana yapmazsam catlarim:

Edit: imla.
Zeki insandir. Sozlukte okumaktan keyif aldigim insanlardan bir tanesi. Basarilarinin devamini dilerim.
bana karı bulacak.

edit: adam fırsatçının teki çıktı rıza baba!
bahse geçen mesajda quantumu değil cinleri, sicimi değil yazarın bahsettiği boyutları göreliliği değil yazarın saçmalıklarını reddetmişyazar.

gizli bakınızlara bakamayan yazar arkadaşımız da kendince yorum yapmıştır. burada karacahil kimdir? tartışmaya bile gerek yok. cevap gizli bakınızlarda. *

(#22369945)

edit not: belgesel konusunda sen beni bir başkası ile karıştırdın sanırım. o başkasıydı.... (#22369315)

not2: iyice s*çtı artık. yazık oldu çocuğa.

edit: silinmiş entryler... olan elemana oldu yazık...
edit2: yok yani nasıl bir geri zeka ise herife kuantumu araştır demiş birisi, bunun kendi entrysini kaynak göstererek saçma diyor ama bunda kibir öyle yüksek ki bunu bile sana yoruyor. ben bu herife iki haneli iq sahibi derken hiç hata yapmamışım onu anladım...
"görelelik , kuantum ve sicim teorilerini anlaman lazım önce onları araştırırsan daha iyi olur" dedikten sonra "ne öğrenecem saçma şeyler onların hepsi" diyerek fizik alanındaki başarısını kanıtlamıştır. fakat bir sicim kuramına dayalı yoruma defalarca küçülütücü yorum yapabilmektedir , hemde izlediği bir belgesel üzerinden.

kaliteli bir "karacahil" örneğidir.
severek okuduğum yazar.
iyi yazmalar.
her insanın ayrı bir dünya olduğuna dair teorimi yanlış çıkarmayan yazar.
Ne var görüşlerimiz farklıysa? Dünyayı daha iyi bir yer yapmak isteyen iki insan karşılaştıysa, orada nefrete yer yoktur, saygı yeter.
(bkz: din dersleri 5 katına çıkarılmalıdır/#20778826)

dinde çelişkiler olduğunu söyleyen varlık. allah iman nasip etsin inşallah.
#20283935 bakınız verememek de bunlara dahildir.
hoş gelmiş nesildaş.

selam ederim gözüm.