bugün

yıllar sonra, o çocukluk salaklığıyla üye olduğun grupları farketmenle oluşabilecek ruh hali.

şimdiye kadar nasıl hiç farketmedim hiç sormayın kalbinizi kırarım. ciddiyim. şu an kendimden iğrendim. allahta benim belamı versin.. yok lan o kadar değil. neyse. demin nasıl çıktıysa facebooktayken gruplar diye bişey çıktı. şöyle bi bakayım dediydim. aman tanrııım ekrana kafa falan atasım geldi. ben ki şunun için bi milyon kişi bulabilirim gibi salak saçma gruplar ile saçma esprili gruplara girmeme özelliğimle övünürken bunu görmem bende adeta bi şok etkisi yarattı. kendimden soğudum. kendime küfürler ettim sonra da aynanın karşısına geçip baa mı didin?! baa?! diye çemkirdim.
lan insan 1 milyon kişi bulucam feysbukun mına koyucam diye bi gruba üye olur mu lan. ya da edvırtın aq. ya da ona değer verip aşkı bulacağıma x e değer verip y yi bulurum bide ben şu an sırılsıklam aşığım ha.
sanki açmışım feysbuktan gruplar sayfasını, özellikle saçma sapan gruplar aramışım bulmuşum. ulan göt! hadi aradın buldun neden beğeniyon. baya baya edvırtın aq grubunu görmüşüm ve üstüne anıra anıra gülmüşüm.
içinde olduğum ruh halini yeterince iyi anlatamadım sanırım. du beğendiğim grupların bazılarının adını vercem beni anlıcanız bak, gaçılın veriyom grupları. bu satırlardan sonrasını okuyup psikolojiniz bozulursa sorumlusu ben değilim küfürlü pm atmayın. bu sinirle 1 milyon adam toplarım mınıza korum valla. neyse o gruplardan bazıları;

bira içince çişimiz gelmesin
burhan altıntop LOST'ta oynasın (allah ta beni kahretsin)
cedric 1 yaş büyü lan bir bölümde bari a.q
Cuma Günkü Törenlerde Bronzlaşan Öğrenci Topluluğu
CiddiYseN VARIMM!!DalgaYsaN 10 NumaRa SurF yAPariMM
Dersteyken Kaç Dk KaLdı Diye SoranLar
Devlet-i Aliyye-i Osmaniye (oha amk bok kadar çocuksun çok biliyon sanki devlet-i bilmemneyi)
ebemi de bulucam facebook'ta allahın izniyle
eminim twillighttaki denyoya uyuz olan 14.526 turk erkegi bulabilirim (14.526 ne lan götveren 14.526 ne uyuz salak beğenmişin bide)
Eşeği bağlasan mezun olur diyenlere,seni çözmemişler hoca olmuşsun diyenler (allah cezanı versin başka da bişey demiyom.)

öff üşendim amk. bunlar gibi ve bunlardan daha iğrenç yüzden fazla gruba üye olmuşum. yememişim içmemişim grup beğenmişim. neyse gideyim aynanın karşısında az daha söveyim kendime.

bu arada edvırt topsun olm.
(bkz: üniversite öğrencisiyim ben ya)
http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100000090401694