bugün

turk insanini lost adasinda temsil eden bir karakter olmayisinin eksikligini fazlasiyla hisseden vatandaslarimizin * hakli olarak dizide kendilerine ait tavirlari segileyen bir karakter gormek istemelerinden dolayi baslatilmis kampanyadir.

lost ta ki turk karakter eksikligini fazlasiyla doldurabilecek yegane insan burhan altintop tur. ani cikislari, tepkileri olaylari cozumlemeleri ve esprituel kisiligi ile diger karakterlerle cabucak uyum saglamasi muhtemeldir.
ingilizceyi jin den daha cabuk kavrayip benjaminin saclarini yolabilir.
ulan hayal etmesi bile yetti be.

bende oceanic 815 yolcusuyum!!! alsaaiza benide araiizaaa.
şöyle şeyler duyulabilir:

- eanaaamm, içim dışım hindistan cevizi oldu.
- hacı, kırmızı bikinini giysene yine, nolur bea.
- deniz suyu cildime bebeksi bir pembelik veriyi.
(bkz: ben de lost çıcıyıımm ben de bu adada yaşıyım)
http://denizdekiler.blogcu.com/4238361/
ilk gün siyah duman tarafından mistereko'yla aynı akibiyete uğrayatılayacağından korkarım.
lost'un gizemli ve her bölümden sonra insanın kafasını karmakarışık eden yapısından sıkılmış insan isteğidir.
saw yeaaaaawrum. ni yaptın laaaaan? şeklindeki cümleleri sayesinde lost adasını höst adasına çevireceğini düşündüğüm olay.

(bkz: höst)
yawrummm beni kim uçaga bindirdi. Ben afyonda mola verelelim demiştim. diyecegini düşündügüm olay
Ben de Oceanic Flight 815 yolcusuyum,
Ben de hayatta kaldım,
beni de alsanıza aranıza.
-rose bebişim sen siyahsın ben beyaz bence biz bi daha konuşmamalıyız..
- anaaaaaaam makbıle olsaydı ne yemekler yapardı o kurek gibi elleriylen.. *
derdini paylaştığı, arasıra sohbet ettiği ve bu sefer cevap alabilebileği yeni çiko sunun hurley olacağına inandığım olay...
kate i görünce : çohhh hoş kız ama, dediğini duyar gibiyim.
- Hey jacop whats up men. Whats going on.