bugün

Muhtemelen profil fotoğrafına, gençlik zamanlarından kalma 'janti' fotoğraflarından birini koymuş olan babadır. Aynı zamanda her bağlantının altına yorum yapma gerekliliği duyar, çoğu zamanını okey oyunu oynayarak geçirir.*
önce facebook u çok sonrasında ise çocuğu olmuş babadır.
Edit: bunu ne diye eksilediniz. neyin kafasını yaşıyorsunuz. face i 2006 da açtım sonra evlendim şimdi babayım. zoruna mı gitti?
profil sayfası tavla ve okey haberleriyle dolu olan babadır. ve içinde "allah rızası için paylaş" yazan bütün bağlantıları fütursuzca paylaşır.
profil fotoğrafı vesikalıktır.
sabah 4 te sen daha yatmadinmi diye okey oynarken basilip zevkle yillarin intikami alinan babadir.
fotoğraf koymayı defalarca gösterilmiş olmasına rağmen bir türlü öğrenemeyen, her dakika okey oynayan, profil fotoğrafları gençliğinden kalma olan bir babadır.
sizin facebook kapak fotoğraflarınıza bile karışır.

+ senin kapak fotoğrafların ne öyle? kaldır onları. sen bir erkeksin.
- iyi de sevdiğim kadın var baba. şarkıcı, beyoncé. erkek mi koyayım oraya?
+ hiç koyma. duş alıyormuş gibi zaten.
- tamam, kaldırırım.

o bahsettiği fotoğraf da şöyle:
görsel
haber kaynaklarını babama kapatmam sonucu

- sen neden hiç birşey paylaşmıyorsun ?
+ sevmiyorum baba ben gözlemciyim facebookta.
- engelledin beni değil mi ?
+ yok baba ya ne engeli.

babam anlamış durumu. *
çocuklarına dalga konusu olan babadır.* bu akşam baya güldürdü bizi sağolsun. *
Arkadaşımın "oğlum şu babanızı facebooktan alın" serzenişiyle yerlere yatmamıza neden olan babadır. Abkz, facebookta babayla yazışmak.
arkadaslik teklifi kesinlikle kabul edilmemelidir.
twitter yada snapchat falan olmasindan iyidir.
Engellenen babadır.

Bahanelerde sen benim arkadaşım değil babamsın da en saçmasıdır.
sadece okey oynamak için giren babadır. zamanın da fotoğraf beğenileri, benim fotoğraf beğenilerimden daha fazlaydı. sonra hayata küsüp faceyi kapattım.
sizi takip eden babadır.

-sevgilin mi var senin? ahmetcan mı adı profil fotoğrafınız vardı?
ciddi misiniz? kafasını kırarım onun. gelsin tanışsın.

bahsi geçen kişi en yakın arkadaşım.

bir gün arayıp;
-evladım şu siyasi yazılarını sil bak içeri alınırsan gelmem karakola hiç arama beni haberin olsun.
anarşist oldun iyice! demişti.

kendisi 12 eylül döneminde hapse girmiş bir şahıs korkuyor işte. canım benim.
arada yazılarımı okuyup "çok güzel olmuş canım" diyen adamdır. eli öpülesi, kucaklanası adamdır.
yaşlı olmamasına rağmen bende olmayan babadır. facebook kullanan babamı olur ya.
(bkz: düşman başına)
karı kızla konuşuyordur. evet.
caps lock açık yazıyodur. evet.
çok cool takılan babadır. adam fotoğraflarımı bile beğenmiyor.
bende var. 443 tane arkadaşım var. ne bir şey yazmışlığım yada paylaşmışlığım yoktur. sadece düğünleri, cenazeleri,hastaları öğreniyorum.
yorumlarda siyasi tartismalara girmeleriyle ünlü babalardir.
zaman zaman akrabalara laf sokmak amaciyla göndermeli cümlelerden olusan paintte yapilmis görseller paylasirlar.
bunun disinda "allah rizasi icin begen ve paylas" motto lari haline gelmistir.

tatli adamlar yani, sevilesi.