bugün

Sadece whatsapp kullanıyorum, oda biri mesaj atmadıkça girmiyorum. Kafam rahat. Bazı bazı bir kendini ezik hissetme durumu oluşuyor lakin sonra şöyle bir baktığım vakit bu uygulamaların insanları esir aldığına tanık oluyorum. Ben özgürüm! Ben böyle mutluyum arkadaş. Beynim boş şeylerle meşgul değil en azından.
skype, gmail, whatsapp gibi daha mantıklı ve gösteriş meraklıları barındırmayan yollarla iletişim sağlar.

daha sosyal yollarla kızlarla ilişki kurar. bir bakıma ekmeğini taştan çıkartır, ototroftur.
beni bulsun erkektir. bi bakalım, kullanmayıp ne yapıyormuş?
kendi tarifimi okuduğum başlık.

şaşırılacak pek bir yanı yok aslında, whatsapp denilen şeyin varlığı ve rehberde bulunan bir kaç kişi ile de hayat gayet stabil bir şekilde devamlılığını sürdürebiliyor.

velhasıl kelam, abartmayın.
delikanlının hasıdır günümüz çağında zor bulunur.
Eğer aramak istediğiniz, hımm sevgilisi varmı ki acaba dıye merak ettıgınız bırıyse cıldırtacak durumdur. über gizliliği esas almış erkektir.
Annesine soylesin.
Istemeye geliyorum.

Ajdjrjr.
"benimki"
Lanet olası hiçbir yerden stalklayamıyorum bu yüzden!
Whatsapp dahil hiçbirini kullanmayan bir arkadaşım var. Evet erkek.

Resim atacam oğlum dediğimde mms gönder diyor ve iphone kullanıyor. Hayır çakma değil bildiğin iphone.

Ya o çok salak ya da biz, yıllardır anlamadım gitti.
benimdir. sebebi ise bir süre sonra gereksiz olduğuna inanmamdır. çünkü bir erkek zamanını bu kadar boş yerlerde geçirmemelidir.
benimdir.

insanların özel hayatlarını merak etmeyen,kendi özel hayatını da paylaşma amacı gütmeyen kafası rahat erkektir.
Sözlüğün içine de edebilir. Benimdir diye övünülecek bir yanı yok. Belli de kral adamdır. Sosyal medyayla işi olmaz diye yuceltmeyin lan.
benimdir. whatsap da kullanmam bir nedeni yok canım istemiyo.
uludağ sözlük yazarıdır.
Bunlardan biri de benim. Hiçbir eksikliğini çekmiyorum. Kafam çok rahat. Hatta akıllı telefonumu bırakıp tuşlu telefona geçtim. 6 7 aydır bu şekilde yaşıyorum gerçekten rahatlık.