bugün

skype, gmail, whatsapp gibi daha mantıklı ve gösteriş meraklıları barındırmayan yollarla iletişim sağlar.

daha sosyal yollarla kızlarla ilişki kurar. bir bakıma ekmeğini taştan çıkartır, ototroftur.
sözlük yazarıdır. sözlük kendisine yetmekte hatta artmaktadır.
şaşılmaması gereken insandır.

öylesine açılan bir facebook adresinden başka diğerlerini kullanmaz bile. face'i de arada sırada kullanır.
Bu seneye kadar mailim bile yoktu hoş hala face açmadım açmayı düşünmüyorum boş işler bunlar arkadaş.
Hahahah sanırım ideal erkek olma yolunda ilerlemiş oluyo. sosyal medyadan uzak falan. fotoğraf begenince, tweet favlayinca cildirmiyosun. güzel
Değişik bir erkektir bence *
tercihtir saygı duyarım.
bunun cool olduğunu düşünen varsa totomla gülerim o ayrı.
delikanlının hasıdır günümüz çağında zor bulunur.
"benimki"
Lanet olası hiçbir yerden stalklayamıyorum bu yüzden!
(bkz: ben) tek hesabım 9gag.
(bkz: işte buraya mührümü basarım)

adamın dibi dir.
benimdir. sebebi ise bir süre sonra gereksiz olduğuna inanmamdır. çünkü bir erkek zamanını bu kadar boş yerlerde geçirmemelidir.
Bunlardan biri de benim. Hiçbir eksikliğini çekmiyorum. Kafam çok rahat. Hatta akıllı telefonumu bırakıp tuşlu telefona geçtim. 6 7 aydır bu şekilde yaşıyorum gerçekten rahatlık.
Bu işlerin boş olduğunu düşünen ve sanaldan çok reele önem veren erkektir.
(bkz: pandik)
Eğer aramak istediğiniz, hımm sevgilisi varmı ki acaba dıye merak ettıgınız bırıyse cıldırtacak durumdur. über gizliliği esas almış erkektir.
uludağ sözlük yazarıdır.
biri bana mı seslendi?
şimdilik benimdir. *
Kızlar için bulunulmaz bir nimet gibi görülüyor .
Face var arada dondururum genelde haber almak için kullanırım twitter açmıştım bi ara ama sadece açtım yani başkada bişey yok.
böbrek paket mi olsun, eline mi vereyim?
Twitter hariç benim bu. Twitter'ı da anonim hesapla kullanıyoruz gerçi.

Fuat avni değilim amk sakin.
kendine güveni yoktur yada gereksiz cool olma çabalarındadır.
swarm kullanmaktadır.
Bir boklar karıştırıyordur. Maksat ortaya çıkmasın.
güncel Önemli Başlıklar