bugün

kötülicem ama yarın birgün erkek(!) çocuğum olur da başına gelir diye kötülemiyorum. ama bu arkadaşların saygı anlayışında bir gariplik yok mu sizce de? eşcinsellik kelimesini tamamlamadan ardından saygı lafını yapıştırıyolar. yahu kimse bana karşı cinsten hoşlanıyorum ve karşı cinsi sikmek istiyorum diye saygı göstermedi bu yaşıma kadar. şimdi sen sırf bir erkek olarak erkeğe götünü siktiriyorsun diye neden saygı dileniyorsun ki benden? ooo bravo güzel aldın içine helal kardeşim diyerekten performasına saygı mı göstereyim. anlamıyorum. ülkenin yobazı tam yobaz gevşeği de tam gevşek.
Aslında Homofobi tedavi edilebilen bir hastalıktır. Tedavi olun.

(bkz: homofobi)
Kabul etsenizde etsenizde hastalıktır bir tür sapmadır. Ayak fetişizmin bile cinsel sapma olarak tanımlandığı tıp da eşcinselliğim bahsi bile geçmiyor geçemiyor. Bu eşcinsel lobileri ile evrim karşıtları aynı kafa gerçeği inkar etsenizde gerçekler değişmez. Eşcinsellikte tıpkı homofobi gibi hastalıktır tek fark homofobik insanlar lobi ve dernekler kurarak siyaseti etki altında bırakmıyorlar.
Bizde biseks oluruz amma uğraşıyonuz ha.
Semavi din mensuplarının düşman olduğu, ama hoşlarına giden bir temsilcisini gördüklerinde de yapıştırmak için kırk takla attığı bir yönelimdir.

Bir eşcinsel olarak hemcinslerimle yaşadığım tecrübelerde ne delikanlılar, ne muhafazakarlar, ne namus bekçileri gördüm. Bu nedenle kimsenin samimiyetine güvenmiyorum.
Bir numaralı homofobik delikanlı, sex kokusu aldığında hümanist bir sevgi kelebeğine dönüşebiliyor çünkü.
Kötü birseydir. Eşcinsellik görüldüğü yerde cezalandırılmalidir.
dünya var olduğundan beri süregelmektedir, bu nedenle gündem konusu edilmesi oldukça abestir.
Reserved

Şu an çok uykum var, uyanınca bir sürü paragraf yazacağım.
ne kadar laik olunursa olunsun bu sapkınlığı herkes reddetmeli.
Çağımızın en kötü hastalığı.
Tercihlerin en doğrusu. Hastalıkların en güzeli. Bir gün olmayı düşünüyorum bu gidişle.
"Hamamda eşcinsel ilişki mi olur, bir kere hamamda kadın-erkek ayrı" diyen zeka küpü birini tanıyorum.
maalesef artık normal görülmeye başlanan sapıklık birkaç yıla pedofiliye de saygı duyulur.
bize ne? size ne? bana ne?
hepsi hasta ruhlu insan kılığındaki caniler.
hepiniz öleceksiniz sizi gidi pis zibidiler.
Normal bir durum değildir.
doğallık doğruluk aynı şey değildir.
eskiden olsa bunlari taşlarla soplarla kovalardi millet..

ama şimdi meşhur oldular amk..

çıkın sokağa
gayler gibi konusan erkekler
el ele tutuşan kızlar falan

toplumda ahlaki ve ailevi değerler çökünce sonuç bu..

lezbiyen kız
gay erkek..

allah sonumuzu hayır etsin la.

not:sözlükte 2 tane lezbiyen veya ipne var gençler hemen eksilemişler.
ibneliktir.
Çağın ve ülkenin en büyük hastalığı.
"Erkekler erkeklerle yetindiğinde kiyamet yaklaşmış demektir." Hadis-i şerif.
Yumşatmaya gerek yok ibneliktir, insan fıtratına terstir, tedavi edilmesi gerekir.
Temiz bir toplum aranıyorsa önce heteroseksüllerin olmaması gerekir o halde? * böyle cahil cahil konuşmayın. Sırf bir kavrama kastınız var diye yok temiz toplum içinmiş her şey. Lan her gün yaşanan kadına hayvana tecavüz suçlarını eşcinseller mi işliyor dingil? Az düşünerek yorum yapın.
toplum moplum beni ilgilendirmez. ben kendi açımdan bakıyorum. eşcinselleri sevmiyorum. net.

kimse de medeniyet ve modernizm ayağına bana ibneliği meşrulaştıramaz.
arkadaşlar çok ayıp. bazı ilginç yorumları okudum'da, temiz toplumları yaratmak için kişisel cinsel tercihler yerine, ahlakı, sevgiyi, saygıyı koyarsak daha iyi olmazmı? meraktan soruyorum sadece.