bugün

kişinin en büyük getirilerinden biri olsa gerek. eşcinsellerin hayata bakış açıları ve devamlı iyi olarak birşeyler yapmaları çok şey katıyor kişiye. farklı pencerelerden bakmak güzel diyorsun kendi kendine.
adamın başına ne gelirse meraktan sözünü akıllara getirmiştir.
harika kız arkadaşları vardır.

her akıllı çapkının bir kaç kankası olmalıdır.
normal arkadaştır, onun tercihi onu ilgilendirir. ha hallennirse affetmem ayrı. *
http://inciswf.com/volkankonak.swf
çok renkli insanlardır. aynı zamanda iddaalıdırlar. kaşık atmaya gelmez. insanlıklarına saygı duydururlar.
not : beş parmağın hepsi bir değildir. sevgilinizi seviyosanız uzak durmanızda lazım gelebilir.
(bkz: kanka ayağı)
Çocukluğumdaki bilgisizlik kaynaklı homofobikliğimden son kırıntısına kadar kurtulduğuma emin olmak için gerçekleştirmek istediğim şey. Bir keresinde homoseksüel bir erkekle arkadaş olmayı denemiştim ama "her erkekte biraz vardır, aslında sen de erkek gibmek istiyorsun ama farkında değilsin, ibnesin oolum sen! her erkek ibnedir!" gibi laflar etmesi üzerine vazgeçtim. Yine de lezbiyen arkadaş arama çalışmalarım sürüyor.

(bkz: izmirli lezbiyen aranıyor ilanları) *
acaba gozunu kapatip beni hayal ediyo mudur diye dusunmektense uzak durmayi tercih edecegim olay. irkildim.
Asılmadığı sürece oldukça yararlıdır.

Erkek erkeğe muhabbet dediğimiz bir kalıp var. Hangi kız olursa olsun bunun tadını veremiyor arkadaş. Arada ibne falan deyip alay da edebiliyorsun güzel oluyor.

Yalnız yaklaşık bir senelik gay arkadaşım bana hallenmişti zamanında. adamla sohbet ederken beni arzuluyormuş ibine. Haftalarca Elim götümde gezdim.
iyidir hostur. cinsel munasebet haric her turlu muhabbete girerim. cok makara adamlar. cogu erkekten de delikanlilar.
Hep istediğim bir şeydir. Lezbiyen ve biseksuel var sadece gay kaldı.
Alışması güçtür. Neticede toplumun yıllar yılı öğrettikleri vardır.
ne zaman aslında normal, kendince ahlak anlayışına sahip insanlar olduklarını anlarsın o zaman hiçbir farkı kalmaz sıradan bir arkadaşlık olur.
Kızların, erkek eşcinsel arkadaş edinme hevesleridir. Çevremde çok var bu kızlardan. Eşcinsel taklidi yapası geliyor insanın. Evet.
travestilerden çok sağlam arkadaş olur. net.
(bkz: bana Arkadaşını Söyle sana kim olduğunu söyleyeyim)
edineceğin arkadaşları cinsel tercihlerine göre sınıflandırmadığında sahip olacağın arkadaştır. eşcinsel insanların ufku oldukça geniştir ve toplumda dışlandıkları için sayılı dostlarına çok sadıktırlar.
kadar normal bir şey yoktur. bunun neden anormalmiş gibi yazıldığı da meçhuldür.
türk milleti bu akıl fikir hep orda.

(bkz: bugün hacım yarın ihtiyacım)
çok normal bir şeydir, homofobi hastalıktır.
eğer eşcinsel diye sınıflandırılıyorsa gerçekten arkadaş edinilmemiş demektir.
fark etmeyen durumdur. lezbiyen bir arkadaşınız varsa, kadınlara yavşayan arkadaşınızdan farkı yoktur ya da gay ise erkeklere asılan kız arkadaşınızdan da farkı yoktur. sadece kırılırlar, kafede,parkta bahçede birinin numarasını istediğinde hayır cevabına ek olarak cinsel tercihi de aşağılanmaya çalışılır. hemen her yerde kavga etme olasılığınız vardır,eğer çok seviyorsanız arkadaşınızı.senin benim gibi insandırlar kısacası kimle seviştiğinden bana ne.
edit: Ayrıca 'edinmek' nedir amın oğlu, hayvan barınağından köpek mi alıyosunuz, sizle arkadaş olmama hakkı yok mu o şahsın da gidip hıh şu lezbiyeni beğendim benim arkadaşım olabilir diyebileceğini sanıyosunuz.
size hallenmediği sürece sorun olmayacak durumdur. tabi siz de ona hallenmeyin. ayıp la. pislikler.
Karşı cinsten ümidi kesenlerin qvuntusu.
Yazik.
Caiz değildir.

Eşcinsellerden uzak durun derim. Abinizden bir tavsiye.