bugün

Güzide tiyatro ve sinemalarımızda, aşağılık kompleksimizden olacak "çıkış" kelimesine sağa sola kurgulanmış, "çıkış" belirteçi.
(bkz: la havle)
beyoğlunun gereksiz mekanlarından biri.aslında eskiden gereksiz değildi lakin son gidildiğinde ''hey sexy lady,evdeki ses vs'' çalındığı görüldü.
eskiden los ve rahat bir ortam olan, muzikleri bazen bayabilen,ancak ortamin rahat ve sakin oldugu beyoglunda ender yerlerden biriydi.ancak artik isletme el degistimis olup igrenc bir yer haline gelmistir.kacinilmasi gereken yerlerden biridir.
varna'nın en sağlam mekanıdır, kışlık ve yazlık mekanı mevcuttur...
iyi geceler sözlük ben exit. *
ata demirer in yeni çıkardığı albümün ismi. ayrıca avrupa yakası adlı dizide söylediği fındık fıstık şarkısı bu albümde var. Albümde sözleri ünlü komedyene ait 4 şarkı ve 2 remix yer alıyor.
(bkz: the exit)
yeni bir ata demirer albümü, bence harika olmuş.
şarkılar da şunlar;

beyoğlu'nda gece
tavşan
kiraz
fındık fıstık
fındık fıstık remix
beyoğlu'nda gece remix
(bkz: exif)
Ankara'da nisanda çıkması beklenen rock ağırlıklı müzik dergisi.Dağıtım ağı Türkiye olacak amatör gruplarında içinde bulunacakları.Birçok rock müzisyeni'nin desteklediği gençlik ve müzik dergisinin ismi.Nihayet bu sektöre çivi çakacak birileri çıktı.
Nick alti entry si hic olmadigi icin Kimse beni sevmiyor diyen dorduncu nesil yazar.

ilk entry si benden olsun
dördüncü nesil yazar.
(bkz: Biz ne dedik)
almancasi ausgang dir.
(#1998648)
(#1998652) sil butonunu bulamadığını düşündüğüm yazar.
muhteşem bir psp oyunu. aslında çıkalı 2 sene oluyor, benim keşfetmem 3-4 gün öncesine denk geliyor. çok şaşaalı grafikleri olmayan 2 boyutlu bir oyun ama insanı kendine acayip bağlıyor, söylemedi demeyin.
ankara sakarya'da bulunan küçük ama hoş bir bar.
kimi yurdum insanı tarafından egzıt diye okunan kelime.*
karanlıkta seçilen kırmızı yazı.
ex it. eski köpek manasında.
(bkz: ex aşkım).