bugün

Hep ayni seyleri yapip, hep ayni yerlere gidip, hep ayni rutine bagli kalinmasidir. Arkadas tamam hersey iyi guzel hos ama neden bogulacak gibi oluyorum bazen ben ya? Hicbir problem yok. Bir dedigimi iki etmiyo. Para desen para, ev desen ev, araba desen araba var. Biz insanlar hakkaten nankoruz sanirim.
Herşeyin beraber yapılmasından dolayi olabilir. insanlar birbirlerinin özerk hayatına saygı duyup bireysel vakit geçirebilmeli bana kalırsa. Bir fikir sadece. Yoksa bekarım ben...evleneyim de kocamin bana verdiği arabadan sıkılayım.
He tabi inceldigi yerden kopsun. Nerden bulucam ben boylesini bi daha. Artik baysin baymasin idare edicez bi sekilde. *
Swinger yapılma sebebidir.
Siz evliliği yanlış anlamışsınız yada eşinizi yanlış seçmişsiniz.
Evlenmek için evlenen insanların genel sorunudur.
Şirketinizi kapatıp evde olduğunuz bu dönemlerde akla çocukluğu getiriyor.

Çocukken, babam işten geldiğinde kapıyı koşa koşa ben açardım özlediğimden. Neredeyse 30 yıl sonra aynı durumdayım yine. işten gelen babam değil, eşim sadece. Kapıyı koşa koşa yine açıyorum.

Başlıktaki düşüncede olanlar evlenmesin vallahi. Sizi geçtim, beş para etmezsiniz de evlendiğiniz kişilere yazık etmeyin.
yenge görmesin reis.
Evliliğin 5. Yılında aklıma gelen şey. Artık hep aynı şeyleri yapmaya başlamıştık. Birbirimizi seviyorduk ama bir eksik vardı. Sonradan o eksiklik geldi. Biraz yorucu ama bütün enerjimi alıyor.
Boşanma avukatları var, mahkemeler var gidiyorsunuz baygınlığınızı geçiriyorlar. çok da baygınlık bir mevzu değil hem karşı taraf da kurtulur böyle düşünenden.
ulan oglum biz 40 senedir ne anlatıyoruz? allah allah, bak sen yav...yeni akılları basına geliyor.
Evliliği düşündükçe benim de aklıma gelen durum. Ulan sürekli evli olmak çok sıkıcı. Aşırı rutin ve hep görüyorsun tamam görmek güzel ama o kadar da değil.
Evlenemeyen yada evlenmek istemeyenlerin evliliğe bok atması da çok sıkıcı.

Tamam evlilik herkese göre değil ama doğru kişiyi bulursanız bence harika bir şey. Belki bir gün ben de bulurum.
Evli bir abiniz olarak, evlenmeden önce yüz kere düşünün derim. Maddi manevî hüsrana dönüşebilir. seciminizi ince eleyip sık dokuyarak yapın.
Evlenmemek için bir neden.
Eş seçimi çok önemli kızlar, sırf parası var diye çekirge götü gibi adamlarla evlenmeyin..
Afedersiniz ama Yarram ya . Sanki bekarken hep farkli seyler. Keske evli olsam da baysa.
(bkz: married with children)
Farklı fantezilere yelken açarak renklendirme yapılabilir.
Hep aynı kişiyle bir ömür geçmez ki insan sıkılır. Ben evlenince nasıl olacam merak ediyorum. (bkz: swh)
Yas 46 beni baymaz.yeter ki evleneyim.
bir amerikan sitcom...dan... dışardan yemek söylenir:

evin ergeni...
- gene mi çin yemeği?
- lan geri zekalı! 1 milyar çinli bunu her gün yiyor!
-?!?!
Çocuk olması lazım. O zaman monotonluk azalır.
Evinizde Baymak kombi varsa evlilik Baymaz!

Baymak, yaşam koçunuz!
Evliliğin kısa bir süresi aşktır, geri kalanı sorumluluk. Bir müddet sonra Sorumluluk duyğusu bayılta bilir.