bugün

hatun kişiye önce evlenme teklifinde bulunup, gözlerdeki bayılmayı, ağızdan akan salyayı falan gördükten sonra "şaka lan şaka, mal mısın kızım ne evliliği ya" gibisinden bir cümle kurma harekatıdır.

harekattır, zira ölüm tehlikesi içerir.
kızın şaşkınlık ifadesini görünce bozulduğunu düşünerek şaka olduğunu söylemesidir.
(bkz: eşek şakası)
sakat bi durum.
teklif kabul edilmemişse; göt olmamak için yapılması gerekli davranıştır.
diyaloga maruz kalmıs kisinin bende bu gun osmanla yattım.hemde ciddi ciddi deyip intikam almasi ile devam eder.
sağ dirsek ve sol kontrayla karşılık görebilecek hadise çıkarma metodu.
kızın katil olamasına sebebiyet verecek olaydır. kız suçlu bile sayılmamalıdır hatta.*
(bkz: gelini nikah masasinda terketmek)
- ben de zaten kabul etmeyecektim, sen sevin diye evet demiştim şeklinde cevap verilecek şakadır.
kız tarafından ilişkiye ara verilmesi ve bu ilişkinin tekrardan gözden geçirilmesi gerekir.
(bkz: evlilik teklif edilen kiz)
böyle bir kız olmadığı için böyle bir teklif yoktur. hâl böyle olunca şaka lan şaka da denmez, denemez. mümkünâtı yok.
(bkz: evlenme teklifi edilen kıza saka lan saka demek)
aslında tekrar okudum da doğru kurulmuş gibi geldi cümle, şu aşamada kararsız kaldım. iyisimi tekrar düşüneyim, cümle kurgusunu tabi. *
demek insanlar böyle katil oluyormuş dedirtecek olay.
(bkz: bok yemenin arapçası)
ismet/ angelina, sana uzun zamandan beri sormak istediğim bir şey var.. benimle.. benimle evlenir misin?
angelina jolie/ puhahahahahahahaha
ismet/ gülüyorsun.. bu.. bu evet demek mi oluyor?
angelina jolie/ zuhahahahahahahaha please.. please stop..
ismet/ hehe şakaaa.. haha inandın ama bir anda dimi? haha.. joke, joke..
angelina jolie/ muhahahahhahaha
ismet/ orospu..
aci cektirici bir intihar yontemidir.
Filmlere benzemeyip olan dayağın yenileceği tehlikeli olgudur.
(bkz: Bir kızın çirkefleşmesi)
(bkz: En yakın hastane)
(bkz: topuklu ayakkabının kafamda açtığı delik)
(bkz: wp gg)