bugün

ankara'nın yıldızı. modern zaman ozanı. *
- arabada beş evde onbeş hoşuna da giderse bendensin-bedave
- evir çevir salla çevir salla kıvır salla döndert titret
- ne kadar somun varsa o kadar da civata var
- ne kadar naylon varsa o kadar da poşet var

gibi muhteşem sözlerle türkçemizi zenginleştirmiş ankara türkücüsü. hayranı az da diildir ama bir ankaralı şunu söylemeliyim ki kafa iyiyken iyi oynatıyo*
Sesini boru sesine benzettiğim ankara süper starı.
bir sen bir ben henüz çocuk düşünmüyoruz sözleriyle beni benden alan türkücü.
gölbaşında bir adette lokanta işleten,,aslında çok zengin olduğu söylenen,,özellikle "müyap gecesinde" 200.000 in üzerinde orjinal albüm satarak aldığı ödülle;kendini star zanneden bir çok şarkıcıya ayar veren güzide insan...
(bkz: arabada 5 evde 15)
diğerlerinden farklı oluşunu, isminin önüne koyduğu ankaralı sıfatı ile bozan, ankara havası ile söylenen türkülere espri ve yorum katarak söyleyen türkücü.
"evir çevir kıvır çevir salla ,ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla" sözleriyle hatrı sayılır bir hayran kitlesi kazanmış bir şarkıcı.(makina mühendisidir kendisi)
kına gecelerinin * vazgeçilmez şarkılarının yaratıcısı. büyük insan.o olmasa nasıl ankara havası oynardık gelini nasıl eğlendirirdik kişisi.
pek bi sevilesi insan.*
ayarci namik olarak kendini adlandiran güzide sanatci.

cagirin gelsin ceyari
soysun gitsin hiyari
siz oynayin koclarim
namik verir ayari
ayarci namik
ankara nın başkentimiz olduğu halde şarkılarında ankara ya layık hiçbir değer görülmeyen kendisini sanatçı sanan sıradan bir adamcağızdır.
bak goçum!! beni angarada tanırlar.. angara tabelasını gorduun yerden ayynen doneceksin.. tamam mı guzel kardesimm?
(bkz: ayarcı namık)
korsan dahil albümü hiç reklam yapmadan 5.000.000 satan adam. 2 adette müyaptan altın ve platin plak ödülü almış.
annemin ankaralı damat istemem tehdidinin baş sebeplerinden.ilk sebebi (bkz: ankaralı turgut)
(#640894)
(#787750)
(bkz: kahrol düşman al sana bomba)
minibüste mp3 çaların pili bitince dinlemek zorunda kaldığım adam
çiçeğim adlı muhteşem eseriyle bizi bizden almış şahsiyet.

yine senin uğruna beş 70'lik bitirdim çiçeğim
bana yine tatlımsın desene..

evet..
"çiçeğim" isimli şarkısına istanbul'da klip çekerek ankaralı hayranlarını hayal kırıklığına uğratan. yine de ankaralıların için vazgeçilmez insan.
kaşık sesi demek alkış demek,
alkış demek eğlence demek,
eğlence demek,
adıyla sanıyla namıııık demeeek.

diyo kendileri. evet, eğlendiriyo da oynatıyo da.
ankara bağımsız milletvekili adayı. milletvekili olması halinde 1 yıl boyunca alacağı maaşı "çocuk esirgeme kurumuna" bağışlamayı vaat eden, siyaseti cem uzandan öğrendiği çok açık şekilde görünen ankaralı şahıs.
arabada 5 evde 15 adlı "hitinde" girişin 1 dk olmasının gözden kaçmadığı şarkıcıdır. 1 dakika giriş 10 saniye laf sonra yine 1 dakika ara intro bu nedir? *
aday olacağını radyodan duyduğum kişidir. aday olduğunu herkes gibi ben de düşünemiyorum. aslında düşünüyorum. geliyooor... düşünüyorum ve görüyorum ama o da ne mecliste misket oynuyorlar. meclis başkanı sürenin bittiğini işaret ediyor. namık kürsüden inmiyor. ''evet eller havaya yau başkanım hele bi dur be devam arabada beş evde onbeş gahrol düşman al sana bomba''
gün itibariyle kokain iddiaları yüzünden tekrar göz altına alınan kişidir.
http://www.internethaber..../news_detail.php?id=90658