bugün

Evli bir kadına bakan bekar veya evli adamın da karısı ve anasınından DNA testi istemek lazım. Kesin vardır bir piçlik.
görsel
diyalog kurmaktan korkmayın, kocasının durumdan haberi olabilir. hatta rızası da olabilir. cuckold iliṣki yaṣayan bir çift olabilirler.
konusmadan anlayamazsınız tabi.
Kocasının besleyemediği, utancından ürolojiye gitmediği gerçeğinin sonuçlarıdır.
Devamlı başıma gelen şey.

Kadın alenen tahrik etmeye çalışıyor malafat mecburen kalkınca da durup durup bakıyor.

En son lafı namus meselesine getirip rengimi belli ediyorum. Zaten namus belası olmasa kafalarını duvara vura vura bağırta bağırta sikerim ama elden bir şey gelmiyor.

31'e devam. Elmecbur.
Evde kalmış erkek abartması.
bekar erkek-bekar kadın: sorun yok
bekar erkek-evli kadın: sorun kimden kaynaklı belli değil
evli erkek-bekar kadın: sorun kimden kaynaklı belli değil
evli erkek-evli kadın: sorun katmerli
Bunu bir kez yaşadım.
Yürüme değil ama belki hoşlantı, bilmiyorum.

Ve kadın gerçekten ağır başlıydı. Bir bana farklı davranıyordu. Bana gelince konuşkan birisi olacağı tutuyordu. Ben başkalarıyla iletişim kurunca bozulduğunu yüzünden anlayabiliyordum.
Feridun abinin ıslak rüyalı ve bantazili kusmuğu .
Evli kadının, evli erkeğe yavsamasini da ilave etmek gerekir ki, her ikisi de ahlaksizligin nirvanasidir.
olur öyle dikkat etsinler.
oyulma tehlikesi var.
kocası mafya çıkabilir kabak gibi oyabilir.
neyse yavaş oysun da keyfini çıkaralım.
tarafların gizli rehberi şudur: "isteyenin bir yüzü, vermeyen arap" .
Yaparlar yaparlar bilirim.
Evli erkekler de aynen hep bayan bayan demeyin, lütfen.
Bir kadın bir erkeği beğendiyse onunla iletişime geçmesinde bir problem yoktur. Buna "yavşamak" demek yanlış olur.
Kadının evli olması flört etmesine engel değildir, olmamalıdır. Kocasının bilgisi ve rızası olması da ihtimaller dahilindedir.
Bir kadın bir erkeği beğendiyse onunla iletişime geçmesinde bir problem yoktur. Buna "yavşamak" demek yanlış olur.
Kadının evli olması flört etmesine engel değildir, olmamalıdır. Kocasının bilgisi ve rızası olması da ihtimaller dahilindedir.
iki homo sapien arasında geçen flört durumudur, kişilerin medeni halleri bu flört durumunun yaşanması için bir engel teşkil etmemiştir. ahlakî açıdan hatalı davranış olsa da doğa kanunları baz alındığında hormonal etkiler sebebi ile primatların doğal davranışı olarak açıklanabilir.
birde evli olduklarını gizler bunlar. öğrenirsin ki evli çoluklu çocuklu kadın.
diğer yavşama kombinasyonları;
(bkz: evli erkeğin bekar kadına yavşaması)
(bkz: evli erkeğin evli kadına yavşaması)
(bkz: evli erkeğin bekar erkeğe yavşaması)
(bkz: evli erkeğin evli erkeğe yavşaması)
(bkz: evli kadının bekar kadına yavşaması)
(bkz: evli kadının evli kadına yavşaması)
(bkz: evli kadının evli erkeğe yavşaması)
Bunlar mide bulandırıcı işlerdir. Zaten erkeğin biraz gururu varsa kendini kadının eşinin yerine koyar. O kadının bırak yavşamasını yüzüne bile bakmasına izin vermez.
alemdeki en iğrenç yavşama.
evli erkeğin başka bayana
evli kadının başka erkeğe yavşaması.
yapanların allah belasını versin.
iki yakaları dünya ve ahiret'te bir araya gelmesin.
basımda olan durum, abazan degılsen sıkıntı yok.
ısın manevı boyutunu gectım dallanıp budaklansa olum getırecegı dusunulup uzak durulabılır.
benım uzak durmamın tek sebebı evlılık muessesesıne saygımdır, umarım bu durumumu bozmam..
Tobestafurullah ya. Pis pis hareketler. Yavsama falan.
Kocasında bulamadığını burada bulur. Evet.
yavşanılan erkek için zor bir durumdur. * bir anlık boşluk, olayı gazetelerin 3. sayfalarına çekebilir. *
Çoluğumuz çocuğumuz var, çocugumuz var, bunların hep çocuğu var. Şordan geçerken kaydım, çocuğumuz var.

Tiye alınan bir durum olsada çocuğunuzdan utanın dediğim durumdur.