bugün

akıllara dumur veren ahlaki noksanlık örneğidir.

derhal iletişim koparılmalı, topuk, göt ve ahlak sağlığı açısından konusu bile açılmamalıdır. bir de çocuğu varsa kadına lanet okuyup uzaklaşın.
evli erkeğin bekar kadına yavşaması kadar ahlaksızcadır.
bakkala yavşayan tipleri çoğunluktadır.
değişik fanteziler arayan kadın halleri. Sikerler dikkatli olmak lazım.
Nasılsa kötü anlaşılmaz diye düşünüp böyle davranıyordur; ama risklidir.
Yasadigim olaydir
not: sikmedim lan.
Ya evli erkege yavsayip yuva yiksalardi?

Bence vicdanlidir...!
Çoluğumuz çocuğumuz var, çocugumuz var, bunların hep çocuğu var. Şordan geçerken kaydım, çocuğumuz var.

Tiye alınan bir durum olsada çocuğunuzdan utanın dediğim durumdur.
yavşanılan erkek için zor bir durumdur. * bir anlık boşluk, olayı gazetelerin 3. sayfalarına çekebilir. *
Kocasında bulamadığını burada bulur. Evet.
Tobestafurullah ya. Pis pis hareketler. Yavsama falan.
basımda olan durum, abazan degılsen sıkıntı yok.
ısın manevı boyutunu gectım dallanıp budaklansa olum getırecegı dusunulup uzak durulabılır.
benım uzak durmamın tek sebebı evlılık muessesesıne saygımdır, umarım bu durumumu bozmam..
alemdeki en iğrenç yavşama.
evli erkeğin başka bayana
evli kadının başka erkeğe yavşaması.
yapanların allah belasını versin.
iki yakaları dünya ve ahiret'te bir araya gelmesin.
Bunlar mide bulandırıcı işlerdir. Zaten erkeğin biraz gururu varsa kendini kadının eşinin yerine koyar. O kadının bırak yavşamasını yüzüne bile bakmasına izin vermez.
birde evli olduklarını gizler bunlar. öğrenirsin ki evli çoluklu çocuklu kadın.
diğer yavşama kombinasyonları;
(bkz: evli erkeğin bekar kadına yavşaması)
(bkz: evli erkeğin evli kadına yavşaması)
(bkz: evli erkeğin bekar erkeğe yavşaması)
(bkz: evli erkeğin evli erkeğe yavşaması)
(bkz: evli kadının bekar kadına yavşaması)
(bkz: evli kadının evli kadına yavşaması)
(bkz: evli kadının evli erkeğe yavşaması)
iki homo sapien arasında geçen flört durumudur, kişilerin medeni halleri bu flört durumunun yaşanması için bir engel teşkil etmemiştir. ahlakî açıdan hatalı davranış olsa da doğa kanunları baz alındığında hormonal etkiler sebebi ile primatların doğal davranışı olarak açıklanabilir.
Bir kadın bir erkeği beğendiyse onunla iletişime geçmesinde bir problem yoktur. Buna "yavşamak" demek yanlış olur.
Kadının evli olması flört etmesine engel değildir, olmamalıdır. Kocasının bilgisi ve rızası olması da ihtimaller dahilindedir.
Bir kadın bir erkeği beğendiyse onunla iletişime geçmesinde bir problem yoktur. Buna "yavşamak" demek yanlış olur.
Kadının evli olması flört etmesine engel değildir, olmamalıdır. Kocasının bilgisi ve rızası olması da ihtimaller dahilindedir.
Evli erkekler de aynen hep bayan bayan demeyin, lütfen.
Yaparlar yaparlar bilirim.
tarafların gizli rehberi şudur: "isteyenin bir yüzü, vermeyen arap" .
olur öyle dikkat etsinler.
oyulma tehlikesi var.
kocası mafya çıkabilir kabak gibi oyabilir.
neyse yavaş oysun da keyfini çıkaralım.
Evli kadının, evli erkeğe yavsamasini da ilave etmek gerekir ki, her ikisi de ahlaksizligin nirvanasidir.
Feridun abinin ıslak rüyalı ve bantazili kusmuğu .
Bunu bir kez yaşadım.
Yürüme değil ama belki hoşlantı, bilmiyorum.

Ve kadın gerçekten ağır başlıydı. Bir bana farklı davranıyordu. Bana gelince konuşkan birisi olacağı tutuyordu. Ben başkalarıyla iletişim kurunca bozulduğunu yüzünden anlayabiliyordum.
güncel Önemli Başlıklar