bugün

entry'ler (57)

götten seks

anal seks de denilen, bir adet penis ve bir adet anüs'ün seksüel buluşmasıdır. Eşcinsel erkeklerin tercih ettiği iki seks tipinden biridir. erkek partner ile yapıldığında prostat orgazmı yaşanır, bir çok erkek anüsden içeri herhangi bir cisim girmesi durumunda ibne olacağından korktuğu için prostat orgazmını yaşamadan ölüp giderler, yazık. biseksüel olmak çok keyifli.

sözlükteki herkesin çölde çayırda yaşıyor olması

deniz seviyesinde ve denize sıfır konumda yaşıyorum.çöl tilkilerine selam olsun.

alnından öpülerek koklanılan kadın

"kadınımsın" mesajının alnına dövme yapıldığı kadındır.
ancak boyum çok kısa olduğu için diyalog şöyle gelişir genelde,
-aşkım, eğilir misin?
-eğildim canım
-mucx ohh be kadınımsın
-aşkım çenem orası
-az daha eğil o zaman alnın lazım
-secdeye vardım neredeyse google çok kısasın

durum bu şekilde dostlar...

boyu 1 70 bile olmayan erkek

kontrol ettim testislerim var ve erkeğim, boyumla ne alakası var cinsiyetimin anlamadım ? mikro penisli bır sırık olmaktansa kısa boylu bir tripot olmak çok keyifli.

yks türkiye 5 sinin gazi tarih bölümünü kazanması

uygulanan sınav sisteminin yetkinliğinin tekrar tekrar tartışılması gerektiğini gözler önüne seren durumdur.
bu çocuğun hiç mi danışmanı yok acaba, o puanla tarih okumak nedir güzel kardeşim. üstelik fen lisesi mezunusun sen ya, yazık etmişsin kendine.

sözlük yazarlarının sakalları

görsel
uzundur, boncuk takılacak, toka takılacak kadar uzun.
görsel hedefimi sembolize etmektedir, görseldeki kişi ben değilim. Glen Lewis'in pin'inden alınmıştır.

masterchef izleme nedenleri

şüphesiz yemek yapmayı öğrenmek için değildir, dikkatli izlerseniz nasıl yemek yaptıkları pek verilmemektedir işin magazin ve realty kısımları uzatılmaktadır.

edit: ben ayyüce için izliyorum, çok tatlı.

ev işlerinde eşine yardım eden erkek

ev ortak alandır ve bu ortak alan birlikte kullanılıorsa işlerinin de birlikte yapılması gerekmektedir. bu konuda cinsiyetlerin bir ayrımı söz konusu olmamalıdır. iki bulaşık yıkamakla, ütü yapmakla, yemek pişirmekle kılıbık olunmaz korkmayın.

baba nasihatlari

yılda 4 sefer gördüğüm ve genelde de pek muhabbet etmeyi seven biri olmadığı için sahip olmadığım nasihatlardır. keşke daha ilgili ve daha sevgi dolu bir adamın spermi olarak rahime düşmüş olsaydım.

komünizm tehlikesi

komün hayatı tehlikeli değildir, tehlikeli olan insan türüdür. komün yaşamının tüm doktrinleri uygulanabilir, insan egosu saf dışı bırakılabilir ise komün hayatı kusursuz paylaşım ve mutlak mutluluğun anahtarıdır.

bakınız : şirinler çizgi filmi.

kendinden yüksek maaş alan bir kadınla evlenmek

benden 100 kat bile fazla kazanabilir, benden 10 santim uzun da olabilir zerre umurumda olmaz. benim için önemli olan tek şey, o kadın beni seviyor, bana değer veriyor ve hayatında olmamadan dolayı mutlu mu ? gerisi teferruat.

ingiltere de bir gelenek eş satma

dünya tarihinden bir haber sözlük yazarlarının olduğunu görmek ne kadar can sıkıcı olsa da sizleri bilinçlendirmek için burada olduğumu hatırlamak hoşuma gidiyor.

kadın hakları
kadınların insan gibi muamele görmesi
kadınların çalışması
kadınların sosyal canlılar olduğu bilincinin kabul edilmesi

yukarıda saydığım bu 4 madde dünya tarihinde son 150 yıldır konuşulan, 100 senedir uygulanan şeyler. ms.2020 senesinde olduğumuzu düşünürseniz mö için de bi 2000 sene eklersek 4020 senelik insanlık tarihinin 3920 senesinde kadın; çocuk doğran, ev işlerini yapan, erkeğin üreme ihtiyacını gideren, değersiz varlıklardı.

bunun değişmesi için 100 senedir kadınlar çok ciddi şekilde mücadele vermektedir. Haklıdırlar değişmelidir.

elektrik kesilince hep birlikte aaa demek

nanı skim, şeklinde devam eder genelde.

nafaka davasına nişanlısıyla gelen kadın

eski eş evlendiği andan itibaren, eşe ödenen nafaka düşer. arada çocuk varsa çocuk için nafaka ödenmeye devam edilir ancak her nafaka açma davası kadının istediği rakamı alacağı anlamına gelmez. gelmemeli.
süresiz nafaka kanunu değişmelidir.

edit: kadın kaltağın tekidir de nişanlısı ne çeşit bir ezik yavşak onu çözemedim açıkçası.

hoppidi hoppidi zıplayan meme gifleri veritabanı

her şeyin fazlası zarar derler, bu ne böyle molotof ineği gibi seksi değil tam tersi libidomu sıfırladı resmen.

seks yapmak istediği halde yapamayan kızlar

herhangi bir kadın seks yapmak isteği ile evden çıkması durumunda evine boş dönme olasılığı çok ama çok düşüktür.
yapamayan, tabirinden yola çıkarak, kadında vajinismus ya fa frijit sorunu olabileceğini düşünmeye başladım. yoksa yapamaması için hiç bir sebep yoktur.
ortalama bir bara gidip 3-4 kişiyi kesse yeterli olur.

bacak kıllarını jiletle alan kız

erkeklerin pek bilmediği ama aslında ağda denen yapışkan madde ile yapılan kıl yolma eyleminin düzgün gerçekleşebilmesi için kılların belirli bir uzunluğa erişmiş olması gerektiği gerçeği sebebi yüzünden yaz aylarında bir çok kadın tarafından yapılan eylemdir.
en temizi epilasyon deseler bile kadın olmak çok zor bu gezegende

yaran fıkralar

iki kadın sessizce oturuyordu

dünyanın en kısa ve en komik fıkrası.

fahişelik neden ahlaksızlıktır

dünya üstünde yer alan yüz binlerce mesleğin en eskisidir fahişelik, bu kadar eski ve köklü bir mesleği ahlaksız kabul edenler kendi ahlaklarını sorgulamadır.

odada bekleyen sivrisinek

bulunduğu ortama "aerosol insektisit" sıkılmak sureti ile hakkın rahmetine kavuşturulması gereken sivrisinektir.