bugün

Derhal ağzına kürekle vurulması gerekir.
+ merhaba ben mesude. buyrun size nasıl yardımcı olabilirim.
- merhaba mesude hanım. ben kredi kartlarımı kapattırmak istiyorum da!
+ bununla alakalı ben sizi gözde hanıma aktarayım lütfen bekleyin.

dırırırırırırırırırırı dırırır dırırır...

+ merhaba ben gözdeee size nasıl yardımcı olmamı istersiniz.
- şey ben kartım kredi bana girdi şey yani kredi kartlarımı kapattırmak istiyorum da!
+ neden kapattırmak istiyorsunuz ki şimdi. sizi memnun edemedik mi!
- hayır ettiniz de şey faiz lobi paralel şey yani faizleri yüksek ve limitimi düşürmediler ondan şeyettim yani.
+ aaaa lütfen kapattırmayın darılırım bakın. bankam üzülür, bankam üzülürse bende üzülürüm.
- şeyyy ama faiz lobi...
+ sussss! lütfen konuşma! aramızdaki bağı koparmak istiyorsanız. öhöhöhöhöh!
- ağlıyor musunuz gözde hanım.
+ lütfen gider misin!
- şey tamam kapattırmıyorum ya vazgeçtim.
+ aaa oldu o zaman limit artışına gitmek ister misiniz.
- git amk! şey yani battı balık yan gider. 10.000 tl olsun.
+ aaaa süper. yalnız faizleri biraz yüksek olur.
- olsun.
+ peki. başka yardımcı olabileceğim farklı bir konu var mı!
- yok. şey telefonunu versen hayır dem...

dıt dıt dıt dıt dıt dıııııı....

bütün erkekler öyledir efendim.
Evli "adam"lar yavşamaz. Erkeğine göre değişir.
beğenmesi doğaldır ama yavşaması kişilikle alakalıdır, kısaca orospu çocuğudur. kadında izin veriyosa oc dur, hayatta en çok istediğim şey budur, sevgilimin beni aldatması falan, yada bununla onu sınamak isterim, sağlamalı bi evlilik en iyisidir, sevgilim olan kadın beni aldatsa zerre üzülmem. kurtulduguma sevinirim, hayat tecrübesi tabi olum anlamazsınız.
burda böyle geyik yaptığıma bakmayın, sivilde eşimden başkasının yüzüne bakmam. (başka yerlerine bakıyorum ama) şaka bi yana yavşamam yavşayana da kıl olurum.

zaten asosyalin tekiyim kaldırım taşlarını sayarak yürüyen bi adamım.
kısaca yavşaklık yapma lan denilebilir
karısını düşünmeyen, çocukları varsa çocuklarını da düşünmeyen heriftir.
bunun dışında ailesinin zoruyla evlendirilen, evlendiğinden beri hiç mutlu olmayan erkeklerde de böyle bir durum ortaya çıkar.
kızı beğenebilir, buna bir şey diyemem. yavşaması, sarkıntılık yapması, kıza şuursuzca davranması çirkin bir davranıştır.
e bilader bence burda suç kadınlarda... neden derseniz adam evlenince kadın artık kendine bakmayı salınca erkekte dışardakileri görünce haliyle o kadar olmasada bişeyler oluyor yani.
Islak odunla terbiye edilmesi gereken durum.
(bkz: kale de kaleci var diye golde mi atmayalım)
göttür.
Bazı kanı bozuk şerefsizler var. nasıl desem.. böyle ağzını burnunu kırsan zerre pişman olmazsın. rahatlatır: o türden kişileri evire çevire dövmek.

geçen hafta kadıköy'den eve dönmek için otobüse bindim. hava sıcak güneşin hangi tarafa geleceğini etmeyi unutarak, arkalarda sol tarafa bi yere oturdum. Güneş vurdukça heba oldum. bi teyze bindi. fırladım koltuktan. teyzeye yer vererek iyi mi yoksa kötü mü ettim bilmiyorum. arkaya doğru ilerledim. en arkada anne baba ve 2 çocuk oturuyor. hemen karşılarındaki koltuk ters. Çocukları kesiyorum. ellerinde bir şey var onu yiyorlar. Ulan adam bi yere kitlenmiş hiç kıpırdatmıyor başını. ters koltukta oturan kızın bacaklarına bakıyormuş ağam. ama ne bakış. kıza baktım. Çantayı dizlerine koymuş kapatmaya çalışıyor. belli ki rahatsız oldu o bakışlardan. kıza da kızsam da, Adama oracıkta tekme tokat dalasım geldi. nasıl olsa Ayaktayım. kızın önüne geçtim. sırtımı dayadım direğe. bacaklarımı da birleştirdim. bozuldu eleman ama çaktırmadı. Ulan adi pezevenk. yanında karın, dünya tatlısı 2 de çocuğun var. utanma, ar, namus Nerede kaldı bu kavramlar? eşi malını biliyor olmalı ki hiç takmadı adamı. zaten kadın başına ne yapabilir ki?

açık ve net kendi kahpeliğindendir. ama o evli erkekten daha kahpe biri vardır ki o da kendine yavşanmasına müsade eden o kaltaktır. tez zamanda gebermeniz dileğiyle.
Geçen gün de Sozlukte okuduğum hikaye. Bu ne lan 10 günde bir ısıtıp ısıtıp aynı muhabbeti ne diye önümüze koyuyorsunuz?
pipisi fermuara sıkışasıca bir erkek olduğunu göstermektir.
Hindistandan nefret ederim ama bu konulardaki uygulamalarına bayılıyorum .
evliyken azan hadım edilsin. (bkz: cut the dick)
mutlu değildir.