bugün

güvenliken tehlikelidir. acımaz sikerler.
Bekar bir kadinla iliskiye girmek kadar dogaldir. Evli kadin da bir kadindir ve onun da ihtiyaclari vardir.
Bu isler biraz risk icerir. Ancak su var. Kadin istiyorsa erkek pek karsi koyamaz.
kişinin kendi ahlakıyla yüzleştiği en kritik durumlardan biri.
bundan yaklaşık 3-4 sene önce böyle bir durum yaşadım. fiziksel bir ilişki olmasa da, gece gündüz konuştuğum bir kadın vardı. en sonunda bir gün, eşinin yurt dışına çıktığını söyledi. korktuğunu, evde yalnız kalmak istemediğini söyledi. o mesaja kadar hiçbir şekilde vicdan yaptığım bir an olmamıştı ama o son mesajdan sonra inanılmaz kötü hissettim. çünkü bir an kendimi eşinin yerine koydum. dimağımda inanılmaz boktan bir ruh hali haiz oldu. kendime lanet ettim ve aşağılık hissettim. kendisini engelleyip, bütün diyaloğumu kestim.

uludağ sözlük camiasında nispeten yaş almış yazarlardan biriyim. yani pek genç sayılmam. sadece şunu söylemek istiyorum: 20 yaşında genç kardeşlerimiz var. ben bu genç kardeşlerime naçizane bir öneride bulunmak istiyorum. (beni yanlış anlamayacaklarını da biliyorum)
bir kadının aurasına ve manipülasyonuna çok az erkek karşı koyabilir. çünkü tabiat gereği kadınlar ikna etmek üzerine ve cezbetme üzerine tasarlanmış canlılardır. biz erkekler ise, (çok affedersiniz) döl yaymak arzusuyla yanıp tutuşan canlılarızdır. işte bu sebeple, bir kadın bizi nereye çekerse oraya gitmeye teşne olabiliyoruz. bekar bir kadın sizi nereye çekmek istiyorsa çeksin; esas mesele bu değil. ama evli bir kadın eşiyle problemler yaşadı diye kendi kişisel arzularına sizi de dahil etmeye çalışırsa bu durumdan kati suretle uzak durun derim. işin vicdani boyutu çok büyük ruh ağrılarına sebebiyet verebilir. ruhunuz bedeninizi terk edene kadar bu pislikle yaşamak zorunda kalırsınız.
Asla olmaz olmaz demeyin. büyük konuştum ama yaptım. pişmanım.
Dunyanin en guzel iliskisidir. Genelde kocasi tarafindan tatmin edilmeyen kadinlardir ve seks haricinde bir araya gelmeyeceginiz icin kafanizi da utulemez.

Evli kadinlar ideal hedef kitlemdir.
öldürülüp 3. cü sayfa haberi olmak...
Beyler şerefsizliğe gerek yok. Herkes kendi önünden yesin.
alçaklıktır. böylelerinin allah belasını tez zamanda verir.
Bekar kadınlarla ilişki kuramayacak acizeyette olan aç köpeklerin yapacağı eylem.
Evli bir erkek bekar ya da evli farketmeksizin biriyle beraber olurken her şey normaldi tabi.
Çalma başkasının kapısını çalarlar kapını.
o heyecan güzel gelebilir de, astarı yüzünü geçecek olursa... son geçen hayatının film şeridi de olabilir.

değer mi? sen karar ver.
Binlerce 18-25 yaş arası kadın dururken, aptalların tercihi.
böyle bir şeyi yapmadan önce empati kurun derim.
Kocası için çok acı verici.
Kadin istiyorsa olur. Tek tarafin istemesiyle olmaz. Kadin istiyorsa ve yapiyorsa ya kocasi onunla sevismiyordur ya da doyum noktasi korelmistir.

Her durumda kadin haklidir.

Kadin da insandir ve onun da ihtiyaclari vardir. Sucu kadin da degil koca da arayin.

Evli kadinla iliskiye girilir.
Beyler şerefsizliğe gerek yok. Herkes kendi önünden yesin.
(bkz: orospu çocuğuyum demenin yolları)
Pislik, iğrenç ve sadakatsiz bireylerdir. Hiç kendinizi o aldatılan erkek/kadın ın yerinde düşündünüz mü. Bence insan olan bunu yapmaz.
(bkz: zina)
(bkz: aldatma)
Karaktersizliktir abicim. Evli bir erkekle evli bir kadınla ilişki yaşamak midesizliktir. Ne topluma ne dine ne kültüre hiçbir şeye sığmaz.
Bizim kültürümüzdeki en hoşuma giden cümlelerden biridir empati kurmanın Türkçesi, aynı şeyi anana bacına yapsalar hoşuna gider mi?
Kadinin sorumlulugu esinde oldugu icin bu o kisi icin rahatlik yani kolayina geliyordur. Diger bir durumda da baskasina ait bir kadini elde etme arzusu tamamen icgudusel. Kendi semalariyla alakali. Yazik ki bu gercekler ortaya ciktiginda buyuk kayip yasanacaktir.
Olmaz yakışmaz.
girilen ilişki, cinsel ilişki değilse sorun olmaz.