bugün

(bkz: parasız sex diye bir şeyin olmaması)
Elli bin çok cüzi bir rakam düğün yapmayı düşünmüyorum ordan yırtarım belki ama yine kurtarmıyor gerçi aday da yok neyse kafam rahat.
Elli bin çok cüzi bir rakam düğün yapmayı düşünmüyorum ordan yırtarım belki ama yine kurtarmıyor gerçi aday da yok neyse kafam rahat.
50 bin yeterli. Ama bütün satafati kisarsan. Gelin saçı evde yapilacak mesela.
50 000 - 100 000 arası bütçeler olduğu sürece 3 çocuk yapın 5 çocuk yapın tavsiyeleri havada kalır .

Devlet 20 yıl süreyle faizsiz kredi versin. Madem 3 çocuk istiyor verecek 100 000 daha.
evlenme ozaman kafası milyon arkadaş. tibb le birlikte sap sap gezin buralarda. evlenecek adam hesap yapmaz evlenir. ben 1 çekyat aldım bir de 37 ekran tv ve kilim. bizim zamanımızda bu yazdıklarının hiç biri yoktu. evin önünde düğün yaptık.
70 falan lazım ortalama. Daha yeni tecrübe ettim.
Ben mardinliyim geçen sene tam 120 bin tl altın aldık düğünüyle beraber 200 binden fazla bir miktar tuttu. 50 bin büyük şehirde gerçekten zor ama bir mardinliyi sevmişseniz işiniz daha da zor
sanırım evlenebiliyorum. kızıda buldukmu tamamdır.
Yanlış bilgidir. Yaymayın.

Kimine 50.000 (yazıyla: ellibin) lira fazla gelecekken kimi yalnızca gelinliğe 50.000 verecektir.

Oturup hesap kitap yapın. Sevmediğiniz insanları da düğüne çağırmayın.

Allah mutluluğunuzu daim etsin.
Iste bu zamanda adam olan sadık olan degil 50.000 tl si olan evleniyor. Parasi olsunda isterse orospu cocugu olsun veriyorlar kizi.
bir adamla birlikte yaşamaya başlıyorum diye neden dayımla karşılıklı göbek atayım? düğün saçmadır. o parayla misler gibi tatil yaparız.
(bkz: daha beter len)

zorlayıcı bir bütçe ihtiyacı.
50 değil 70 te olsa yeridir.

düğün yapıyorsun lan düğün asker kınası mı dingil hemen ağlaşmışlar yok ülke ekonomisi falan.
kanka çok kasıyorsunuz. illa herşey iyi olacak diye uğraşmayın. unutma amaç evlenmek şov yapmak değil. önce evlenince en az asgari masrafla sonra bişeyleri yavaş yavaş tamamlarsınız gözüm ya. valla böyle üzülenleri görünce everiveresim geliyor. üzülmeyin olum lan. 7bin liraya da evlenen var. cebimde 1 lira yoktu diyende. ben de yeni düğün yapıyorum ama benim kızın aile biraz şatafat meraklısı. benim şansıma dayalı döşeli evim var. para da zaten sorunum olmadığını bildikleri için kanıt istemiyorlar. hani şunu tak bunu tak falan gibi. aslında kız ailesini pek karıştırmak istemiyordu . ben imam nikahını geçen sene kıydığım için haberleri olmak zorundaydı. yapacak bişey yok. lan ne anlattık be
Sokakta gezen 30 yaş tayfasındaki bekar oranını arttıran gerçektir. Evet, 30 yaşındaki bir insan bundan 30 sene önceki 30 yaşındaki bir insandan daha fazla şeye sahip.
Lakin; bundan 30 sene önceki 30 yaşındaki bir insandan 30 kat daha fazla şeye sahip olması da ayrıca bekleniyor. Bu sebeptendir ki bekar erkek sayısı gün geçtikçe artıyor. Genç evlenme oranları düşüyor.
Parlak mutfak dolapları, tüyleri kabarık halılar, hiç kullanılmayacak gecelikler, tüylü terlikler, sabahlıklar binbir çeşit perdeler...
"Her şeyin en iyisi" olsun diye uğraşırken borçların en büyüklerini alıyorlar üstlerine. Borç ödemekten ilişkiyi yaşayamıyorlar.
50 Bin, 50 binden çok daha fazlasıdır dostlaar!
sadece bonservis i o kadardır beya...
bu devirde 50 bin para değil. Millet bir telefona 3 bin veriyor.
mübarek akp iktidarında sıkıntı olmasa gerektir.

hatırlamazsınız ama "hatırlarsanız" diyeyim, kiziroğlu ahmet meydanlarda bekarları evlendireceğini vaat etmişti. dolayısıyla müracaatınızı en yakın akp ilçe teşkilatına yapmanız uygun olur a abazanlar.

yandaş unutur, muhalif unutur ama rumeli unutmaz!
müstakbel hanım anlayışlı birisi ise o parayı düğüne gömmek yerine bir kısmını balayında güzelce yiyip bir kısmını da zor günler için kenara atarak değerlendirilerek mutlu yarınlara biraz daha rahat başlanabilecek mevzudur.

vallahi kurban olduğum allahım verince en güzelini veriyor. yok gözüme bir şey kaçtı ağlamıyorum..
50 bin mi?

(bkz: puhahaha)

50 bine kurtarırsanız şanslısınız amk memleketinde.
Adetler s*ksilesinin çiftlere girdiği hazin ötesi durumdur. Ben o parayi geleceğime yatırım yaparım kafasındayken canım annem bile "olmaz herşey yapılacak" diyor. Bakalım kim galip çıkacak.
Ha ben yalıda düğün diyorum, dünya turlu balayı diyorum, deniz manzarası diyorum da müstakbel er kişisinin çapı ne olur işte o muamma. E ayağı da yorgana göre uzatmak gerek.

Cok dertli kadınlara tavsiyem (bkz: zengin koca)
Erkekler için de aynı durum söz konusu.

Hamiş: yine para sorunları çözdü.
Hamiş2: evlenmeyin lan özgürlük çok güzel.
60 bin nakitim var fakat kız yok o ne olacak ?
sizin seven bir kız bulursanız gerekmeyen paradır. 50 bin tl ise düğünü köşkte filan istiyor olmalı.
sağlamasını evlenmek üzere olan biri olarak yaptığım gerçek.

kredi çekip de evlenecek arkadaşlar hiç evlenmesinler daha iyi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar