bugün

(bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti vs koministimam/#17602914) takdir ettiğim bir dokuzuncu nesil.
adam 1 gün içinde daha dogrusu bir kaç saat diyelim!
çözmüş, bide yorum yapıyor.
ama korkma, bu sözlük seni bağrına basacaktır, güzel bi giriş yaptın.
bi sikim tanıdığını zannetmesem de hamle güzeldi, al birini vur ötekine. *

allahını seversn bi mesajıma cevap ver kardeş. birimizi diğerimize vurabilecek kadar benzer olduğumuzu nerenden çıkardın?
(#17976643)
sağ olsun vatanı birkaç satır entry ile korumuş yazar arkadaşımız. bunun gibiler sayesinde gece rahat uyuyoruz oğlum lan. *
kimbilir kimin feyki yazar.
(#17980396) entrysyle tamamen entry-nick olan samimi yazar. Hoş geldin.
karşılıklı çağırışımlar yaptığımız yazar.

(bkz: #17996278) bu entryin bana '' sevdim seni bir kere '' şarkısını hatırlattı.
iyi ve içten bir yazar.
dumb and dumberla dikakti çeken yazar. ama anlayana.
(#18243493) numarali entrysi ile duygularimi yansitmis yazar.
esatten mı ? demek istediğim yazar. * *
Enteresan para sevmeyen bir yazar en azindan kendini böyle tanıtıyor.
melekimsi yazar.
(#18262549) iyi niyetli hayvansever yazar.
(#18304091) yerinde olmak isterdim yazarı.
(#18305390)üzülmemesi gereken yazar. doğru olmayan bir söz o kesinlikle. takip ettiğim sevdiğim iyi yazarlardan. sen yazmaya devam et ben şukularım seni canım.*
an itibariyle agzi kulaklarinda olan yazar.*
üzülmesin başını göğsüme yaslasın sıkı sıkı sarılsın. teselli ederim dert etmesin.
kendisine şarkılar bestelemek istediğim yazar *
saygılarımla *
(bkz: hayırlı işler)
bugün ikimizinde nasibi çıkmış canım yazar arkadaşım. oysa ki biz bundan 2 gün önce öyle ümitsizdik ki esra erol'a katılmayı planlıyorduk. bak sen şu allah'ın işine.*
(#18839491) ya yaşı çok genç ya da faşonun tillahı. üstelik ingiliz olsa direk göçmenleri sabun yapardı, allahım iyi ki ingiliz değil. ama buna rağmen kımız içen, baş koymuşum türkiyenin yoluna nağmeleri çeken bir ülkücü kürt gibi. neyin kafasında olduğunu henüz çözmüş değilim.
Açtığı başlık eksilenince kaçan, kahveyle arası iyi sözlükçü arkadaşımız.
asla ama asla kacmayan azar.
ben silmedim hic bir entrymi.
aaa kaçmış demek . hiç yakıştıramadım . *
sozluge ilk kez mobilden giris yapan yazar. Bu 1 denemedir. Test test test. Swh.
şu an swfleri açamayan yazar.
http://inciswf.com/1285353488.swf
sözlüğün kalitesini bir seviye daha artıran über yazar. ayrıca ergenliği atlatamamış daha.

(#19103052)