bugün

aşkım olan yazar. *
kendisi yazdığım bir entryden dolayı bana mesaj atmış benle bir abla gibi ilgilenmiş olan yazardır teşekkür ederim kendisine.
sözlük ergenlerinin iftira attığı yazar. hadi siz az öteye gidin. bu yazara da bulaşmayın, karşınızda beni bulursunuz.
hem minyon hem de çok tatlı olan yazar. ayrıca terazi burcu kadını.
kadın ya da erkek olmayan yazar. keza kendisinin hormonları yokmuş. muhtemelen ergen. sözlükte geçici olması temennisyle.
doğum günü yazarı.

dündü evet ama olsun çok geçmedi. itiraf ediyorum unuttum. hayatım da özel biri varsa işte budur .
o kadar özel ki anlatamam .
hayatımın tuzu biberidir o.
çok uzaklardan beni idare etmesi dışında sevecen hayat dolu birisidir.

nice yıllar .

Coldplay - Clocks

http://www.youtube.com/watch?v=R4YTog-hOgU
" Yavrum benim çağıl çağıl
Sularda ışıldanır
Zulüm ona ölüm değil
Bin canda yankılanır
Oy seni de seni yavru ceylanım
Öcünü hıncıma yemin ettiğim

Tomurcuğum güne durmuş
Dal üstünde hızlanır
Düşmanları pusu kurmuş
Kan içinde gizlenir
Oy seni de seni yavru ceylanım
Ölümlerde gülüşüne kurbanım…"
uludag sozluk moderasyonunun tarafli tutumdan oturu sozluge eskisi kadar ugramayacak olan yazardir.
nick altimdaki tek 1 hakareti bile silmeyip, benim bazi zararsiz entrylerimi bile silen, ve caylak yapan bu olusumun art niyetli oldugu apaçık ortadadir.

bana ulasmak isteyen yazarlar varsa ozel mesajdan iletisime gecebilirler.
arada bi icimi dokmeye ve rahatlamaya geldigim zaman size donus yapmaya calisacgim.

bugune kadar yasattiklarin icin sagol uludag sozluk.
beni seven veya sevmeyip -saygili- olan, samimi olan herkese tesekkuru borc bilirim.
neden yerden yere vurulduğunu anlamadığım yazar, kendini iddiali olduğu bi konuda özgüvenli hissetmesi çok normal, güzel güzeldir. etrafımda sarışına sümüğünü atmayacak erkekler var, esmeri de asla beğenmeyen erkekler de. ancak en garibi kız olduğunu iddia eden kişilerin birbirini yemesi.
bazı asosyal kişilikler yüzünden kendi kendini çaylak ettirtmiştir. böylelerine müstahaktır lafı gediğine koymak. öyle vurucan ki çaylak değil gerekirse silik olucan .
(#19787775)
iyi ki bi esmersin dedigimiz yazar. merak etme canım ben her sekilde tercih ediliyorum. bi yan yana gelelim bakalim kimi seçecekler.
Özelden fotoğraf gönderip kısmet bulmaya çalışan ancak işe yaramayacağını bilmeyen küçüğüm.
Avatar yap tatlım o dudaklarını büzdüğün dekolteni açtığın fotoğrafını. Daha çok işe yarar. Kıps.
(bkz: kız kavgası)
(bkz: saçını başını yol onun)
(bkz: karnına vurma ama yazık)
Ergen ve kezbanımsı bir kızcağız.
Nick altımdan ismini yazmış özel mesajla resmini yollamış da bana ne bundan küçüğüm?
Ben sana melez değilsin demedim, çok mükemmel bi şeymiş gibi orda burda reklamını yapma dedim. Harbiden bu ne ezikliktir arkadaş ismini vermeler fotpğraf atmalar falan. Banan ne kardeşim? Ben senin ilgi çekme çabalarına ve bunu yaparken bizr gömme çabalarına gıcık oldum.
Bu arada boşuna resmini attın tatlım, hemcinsiz. Başka kapıya,çıkar belki aradığın karşına.
Eyvallah.
yurt dışında yaşayan ve astımı olan gençten çıtır yazar.
(#19327704)annesine unun nerede olduğunu sormaması gereken yazar benden tavsiyedir. (#19245477)
(#19311224) an itibariyle hayatında kimseyle öpüşmemiş yazar. *
ozelden yagan mesajlara tek tek cvp veremem o yuzden topluca vericem.
Kardesim bak ben cok futboldan anlamam cok fazla kuralda bilmem (cinsimden dolayi sanirim) ama iste takimimi cok sevdigim icin elimden geldikce maclarini izlemeye, desteklemeye calisirim.

Acikcasi telden yazmak ve editlemekte epey zor cok uzatamm yani. Herkese tek tek mesajda atamam. Anladim tamam 5-1 olmasi lazim yenmek icin.sagolun uyari icin.

Burdan galatasaryida gene tebrik edeyim, boru degil real madridi yendik aslanlar gibi sonucta. Cok iyiydik.

Oyle yani. Ozeden bu konuyla ilgili cvp almayan burayi okusa iyi olur. Cvp vermemis gibi olmiyim. Herkese iyi geceler.

Tanim: 9. Nesil gs'li yazar?.
http://www.youtube.com/watch?v=4RAi6XOlIyY
sözlüğü günlük niyetine kullanan, sürekli üşütüp hasta olan, türkçe karakter kullanamayan yazar. *
(bkz: sevgilisinin açık giyinmesine karışmayan godoş tip/#19133571) katıldığım yazar.

külotlu çorap giymeyi sever mi merak etmekteyim.
kadın mıdır nedir pekte önemli olmayan yazar. bize ne cinsiyetinden yazıyor işte. ama bu bilgisavar denilen mal kendisine musallat olduysa yandın bacım demek istiyorum. hiç sallama yazmana bak sen. boş ver gitsin dallamayı.
bilgisi davarlara yeterde artar. neden uğraşırlar anlamıyorum . kendi halinde yazıyor işte. işiniz gücünüz yok mu ag.
yine ve yine dalga gecilen yazar. Yine ergenlik ve yas konusu meydana gelmis.
(bkz: tamam)