bugün

yeni bir dokuzuncu nesil yazar, hoş gelmiştir.
(#14817125) entrisi ile güldürmüş yazar. hoşgelmiş.
hoş gelmiş nesildaş yazar.
hoşgelmiş, nesildaştır.
the walking dead sever. *
geçen hafta en çok entry giren yazar kategorisinde 309 entry ile 1. olmuş yazar.
edit: niye eksiledin gavat!
9. nesil yazardır. girdiği entry sayısına bakınca boş vakti bol gibi geliyor.
yeni nesil yazar arkadaşım ilk olarak hoş geldin. Sözlükte başarılı bir yazar olacağını düşünüyorum. Her ne kadar atışmış olsakta iyi yazardır iyi.
nickaltımız olmasın boş ver gönüller bir olsun diye selamladığım kaliteli yazarımız.
Selam olsun sana
kendisini tanımam etmem ama nicki algıda seçicilik filtrelerime takılan yazardır. takipteyiz reyiz.
gayet doğru tespitler yapan nesildaş yazardır. benden önce gelmiştir ama hoş gelmiştir demek adettendir.
(#15039008)
noktayı koymuştur.
dokuzuncu nesil şirin baba yazar. tarafından takip edilmek mutluluk verici hadiselerden.

(bkz: severek izliyoruz)
Not düşmesine rağmen bana hıyar ağası dediğini sanıp içerlendiğim yazar.
Not düşmesine rağmen bana hıyar ağası dediğini sanıp içerlendiğim yazar.
iyi yazardır. zamanında kalbini kırmışlığım vardır. onun nick altında ilk sayfadan yer ayırtmak da ayrıca mutlu eder insanı.
çok hızlı atlıyor. (bkz: #15122165)
bana vasat demiş. dokuzuncu nesil ama entrylerine bakınca vasatında altında yazık.
beni sözlüktekile karşın ikna eden yazarımız.
hafiften bana yazıyor.
beni içten içe seven, garip bir şekilde derin duygular beslendiğini düşündüğüm sevimli yazar.
zeki bir arkadaş.
eml için zeki sayılabilir.
sevdiğim, sohbeti iyi bir yazar.
onu buna da yazmıyordur herhalde.
nesildaşım, olmasına rağmen kendisi şimdiden power rangers olmuş nazar-i dikkatleri üstüne çekmiştir. (bkz: hoşgelmiş)