bugün

Valla ben ulu'ya yeni geldiğimden bu tasarım daha iyi. Ha ama inci derseniz başka.
donuz butonu işlemediği için çoğu kullanıcısının terk ettiği nostaljik tasarım.
rastgele butonu 'nun sürekli benzer entryleri gösterdiği için vazgeçtiğim tasarım. Her ne kadar kullanmasam da çok güzeldir.
geliştirilmesi durdurulmuş olduğu için sesli entry'lerin görünmediği tasarımdır. ses.uludagsozluk.com diye ayrıca bir link konulma ihtiyacı bile duyulmamış buna.
Ben kullanamıyorum bu temayı. Belki alışık olmadığımdandır ama her şey çok karışık geliyor.
asla kaldırılmaması gereken seçenektir. oldies but goldiesdir kendisi.
sürekli bozulan tasarım. dokunmayın abi şu temaya kullanamıyorum yenisini yapmayın şöyle şeyler.
entry silik yediğinde silik butonunu tıklayıp yeni tasarıma geçen sözlüğün geldiği günleri bize hatırlatan tasarımdır.

evet ismail neden bir entry silik yediği zaman yeni tasarıma geçiyoruz ?

yoksa sözlüğe bilgi amaçlı giren 1 000 000 insan için mi ?
nedenini anlayamadığım bir şekilde (nedenini anlamadıysam nedeni o'dur) yeni tasarım ile işyerinden entry giremediğim için (evet arada kaçamak yaptığım doğrudur. böyle de aylak, böyle de gevşek bir insanım) mesai saatleri içerisinde kullandığım görüntü çeşidi..

bu sebeple ne yazık ki açık oylayamıyorum..

gizemli gizemli, kimin oyladığını anlayamadığınız şukelağlara boğulma eyleminiz varsa, bilin ki o benim!

belki de değilim, tanımıyorsunuz etmiyorsunuz ne güveniyorsunuz hemen bana ya! saf mısınız olm?
donuz butonu olmadığından çoğu yazarın tercih etmediği tasarımdır.
aşktır.
akşamdan beri anası sikilmiş tasarım. her şey yazılar dışında bembeyaz; ipana gibi. zall ürün yerleştirme mi yapıyorsun?
en kısa sürede düzelmesini istediğimizdir. sözlüğü biz öyle tanıdık.
cortlamış tasarımdır. portakal gibin temamı geri istiyorum pls...
hack olayından nasibini almış tasarımdır.

eskiyi geri istiyoruz.

not: geri geldi ya la. *
(bkz: back in town)
geri geldi elhamdülillah...

(bkz: zall ve moderatörlerinin eski tasarım yavşaklığı)
geçen açılmıyordu. şimdi düzeldi.
ufak ufak yenisine yönlendiren tasarım.

önce gelişmeler sonra silinen entryler şimdi de özel mesajlar. inadım inat kıçım iki kanat eski tasarımda ısrarcıyız. *
zall'ın sevmediği tasarım.
özellikle eski nesillerin aşina olduğu sözlüğü sözlük yapan tasarımdır.

yeni tasarımda ısrarcı olunması ve mecburi tutulması çok saçma sapan bir uygulama...
facebook görünümünde ki iğrenç yeni tasarımı kullanmak istemeyenlerin sözlükten iyice soğumasına sebep olmaktadır yeni tasarıma yönlendirebilirsin anlarım ama mecburi yapamazsın! hem bizim üzerimizden para kazan hemde bizim isteklerimizi görmezden gel, bu çark böyle dönmez zallefendi.
bu tasarım degiştiginden beri sözluge ısınamıyorum. hatta sözlüge girmememin temel sebebi bile olabilir. igrenç 3 tane tema var, eski tasarımı kullanmaya çalışınca da ikide bir yeni tasarıma atıyor.
buton çıkmayanlar veya mobil kullananlar için eski tasarım linki:

http://www.uludagsozluk.com/ax/?ne=yenit&t=1
yeni tasarımdan kat kat iyi olan tasarım.
an itibariyle kaldırıldı mı bana mı öyle geliyor.