bugün

artık olmayandır. (bkz: eski tasarıma geçişin hep serbest olması/#18259308)
en asil duygunun tasarımıdır.
yeni tasarımla beraber var olması gereken tasarımdır. dileyen istediği ara yüzde kullansın.
yeni tasarımdan , eski tasarım a geçince birden rahatlıyor insan. oh be rahat rahat kullanmak varmış.
yeni tasarımda sol frame akana kadar devam edeceğim kullanmaya ikide bir f5 yapamam..
yeni tasarıma göre göz yormayan tasarımdır.
yeni tasarım butonuna tıkladıktan sonra 4 gözle aranan buton.. bulunca ve eski tasarıma yeniden geçinde evde sevinçten taklalar attım.

yerini söylemem, azmedin siz de bulun..

yeni tasarım! o ne faciaydı öyle yahuu, kendimi instagramdaymış gibi hissettim.. eskilerin gözünü seveyim..
(bkz: eski tasarım butonu)
yeni tasarım işkencesinden kurtulma yoludur.
özlenecek olan. basit aslında her zaman daha güzel.
vazgeçilmez tasarımdır. kaldırılmasın, hep bir kenarda dursun. sadece benim için.
vazgeçemediğimdir.
hiç bir zaman kapanmamasını dilediğimdir. kullanan yeni kullansın da, biz bunla devam edelim be hacı.
vazgeçmediğim ve vazgeçmeyeceğim tasarım. hep kalsın..
yeni tasarımın eksiklerini her gördüğümde kullandığım, tasarımdır. yenisinde yazar bile arayamıyorum ben de mi bir sorun var sözlük?
Sözlüğü sevme sebebidir.
özlenendir beklenendir. herseferinde yenisini deneyip vazgeçtiğimdir.sonra yeniden vazgeçtiğimdir.
edit:anlam karmaşası.
Yeni tasarım çekilmez. Eski tasarımla sonuna kadar yola devam.
eski/yeni yazarların bağımlısı olduğu tasarımdır, olmazsa olmazdır. ilk göz ağrıdır.
çalışmayan buton.
butonu çalışmıyormuş ama kendisi, çatır çatır çalışıyor.
bir türlü vazgeçemediğim güzellik. daha sade, daha rahat, daha güzel be abi. yeni tasarımı açtıkça gözlerim bozulacak gibi oluyor. düzgün bir teması yok, görüntülerin renkleri ciddi manada kötü.

daha fazla renk seçeneği lazım. sol frame'e bakmak gözü ciddi manada yoruyor.
halen daha kullandığım tasarım, yeniliklere mi açık değilim bilmiyorum ama bundan vazgeçemedim bir türlü.

yeni tasarım sadece bir kaç dakikalığına kullanıp geri döndüm var mı eskisi gibi dedim, sevemedim.

ayrıca bu konuda tek değilmişim benim gibi eskiciler mevcutmuş halen daha.
facebook benzeri olmayan tasarım.
kullanılmakta olan.