bugün

Bu aralar seni haddin fazla düşünür oldum,senden habersiz geçen ilk 3 aydan dolayı çıkmayan sesin her gece rüyamda çınlanıyo,ama o seslerede dayanımıyorum nie yoksun anlamıyorum esirgemedigin çağırların " nasılsın" ların yok artık.Ahhh be kızım artık baskalarında arar oldum mutluluğu ama emin ol, sankki hepsi senn değerini anlatmak için benle çıkıyorlarmış sanki ,sanmaki seni hala istiyorum senden gıdım eser yokki artık, bi ben varım burda benden taa 8 saat uzaktaki sen,yaşadıgını bile bilmiyorum.Biliyosunki kalp agrılarımın nedeni olan sen,yaranı sensiz bıraktın,bari onuda alıp gitseydin,ben yanlız yaşardımda bıraktıgın ağrıyla yaşanmıyo bee güselim.
Özlemedin mi beni yaaa,çağrılarımı bak artık yoklar ,herkes seni benim sıradam çıktıgım kızlar sanıyoo,bi çoğunun adını unutmuşken seni rüyamda elinden tutarken gördüğümü nerden bilecekler,ayıp oluyo seviyorum dediğim kıza hemde çook kendimi kötü hissediyorum bana yakışmıyo ama napim işte ondanda ayrılamıyorum seni düşünmedende.
Şimdiye kadar hiç koşmadım peşinden "Geri gel" die acaba bu yüzden mi şimdi tutuşuyorum geceler bitmek bilmiyo.Ama zaten o işi beceremezdim en iyi yapacagım işi yapıyorum senden bi haber yanıp tutuşuyorum kalp ağrılarımdan göğsümü ovuşturarak bi yandan da ağlayarak geçiriyorum, sigaram bitiyo ağrım geçmiyoo .Ne sana kızıyorum nede kendime neye üzülüyorum bilmiyorum sensizliğe deil çünkü artık seni ben kabul edemiyecem o zamn nie bu sızlanış.Bakalım nereye kadar sürecek görecez.Bu aralar böleyim işte.Yaaa sen?
-geçen gün akmerkeze de gördüm seni
+evet arkadaşlarla gittik hem sanane bundan
-yanında yine o meşrep şarışın kız vardı
+artık arkadaşlarıma karışma hakkın yok babür
-yok karışmak değil benimkisi
+ne diye soruyorsun ozaman
-hastasıyım o kızın ayarlasana bana onu
(sağlam bir tokat yenmiştir)
-e hani arkadaştık artık.
(bkz: sevgiliden ayrıldıktan sonra arkadaş kalmak)*
aşk kesinlikle bi tarafta bitmis diger tarafta almıs basını gıdıyordur.artık sevgiliye soylenecek son söz bellidir SONSUZADEK SEViLDiGiNi BiL YETER.sen sarkılarda camda onu gorursun ama o sende baskısını gormus ve gıtmiştir.dunya kucuk kımseye kalmaz onada kalmayacak ama ask sende kalacaktır.
you were my favorite mistake...
ne zaman bir derdin olursa çekinmeden arayabilirsin.
(bkz: game over)
(bkz: görüşürüz)
boşa harcadığım zamanlarla beraber git.*
Garson Hesabı alabilirmiyim...

(bkz: cankan dinle benden sonra)
üstü kalsın.
(bu sözü söylerken bir yandan da itmek gerekir) abe yörü be..
gitme..
*
desem ki gitme...

kalır mısın benimle...

gitme..
(bkz: sie)
-bumudur?
+budur!
hani erkeklerin para veripte gittği yerler varya sen onların parasızısın bi arkadaş tarafından denilmiştir.
geldigin gibi gidersin.
seni hep sevdim.
-yeni sevgilim olur musun?
"hadi gülüm sana elveda herkes kendi yoluna".
istenmeyen tüy gibisin her yerde karşıma çıkma.
-: boşuna gitme geri döneceksin!
+: sen bekle anam döncem ben sana*
- iki dakika dinle de anlatayım.
evet son sözler oluyor bunlar, muhatap olmuyor kaltak çünkü.
"umarım çevrendeki herkes senden en az benim kadar nefret eder."
soylenmemesi gereken sozlerdir.zaten son soz diyip atamamıssınız,her yeni sozle baska bir soz daha gelir,konusma-bagırma hızı beynin hızına yetisip sozlerin bitmesini saglayamaz;en son iki tarafın icinde de ''acaba'' uktesini bırakır.
(bkz: istersen son kez)**