bugün

(bkz: tülay geri dön nolur)
Ne kadar apaçisiniz siz ya.
Bi beyaz spor ayakkabı giyenler bi de devamlı eskiye takılıp kalanlar.

O çok orospuydu da neden sevgili oldunuz?
Ya da çok maçoydu da aşkım diye neden peşinden dolanıyordun?

Eski sevgililerinizi rahat bırakın artık. Beni bulabilirler .s.s
saçımızda ki beyazlarla daha da güzeliz şimdi.

demek istsrdim ama ayrıldık.
ne hissettirdiysen aynısını yaşarsın umarım eski sevgilimmm. iyisiyle kötüsüyle.
"oğlanda aynı babası gibi galiba çirkinin teki mehehehhe" söylemidir. yok lan şaka ne diyeyim allah mutlu mesut etsin denir en fazla. sövsen ne olacak beddua etsen sana ne faydası olacak olan olmuş giden gitmiş..
Kaç sene oldu, hala toparlanamadım. Yok lan yok, seni sevdiğimden değil. Sikim de bile değilsin. Ama ben senden önceki saf çocuk da değilim. içimdeki çocuğa tecavüz edildi sanki.

Bazen nefretle anıyorum o zamanları, bazen de özlemle. Bak çok ciddiyim senle hiç alakası yok. Ben masumiyetimi kaybettim senden sonra. Sen olmasan başkası olurdu. Ama hayatın romantik bir film tadında olmayacağını mutlaka yine öğrenir, mutlaka yine masumiyetimi kaybederdim.

Seni değil ama o saf çocuğu, o iyi, temiz,umutlu çocuğu çok özlüyorum. Ha şimdi çok kötü bir adam mıyım? Değilim. Ama herkes kadar iyi, herkes kadar kötü, herkesten biraz daha bencilim.
benimle o kadar vakit geçirip, beni farklı şeylere inandırarak oynadığın o rolden sonra. gerçek düşüncelerini anladığım ilk saniye seni bıraktım, evet. çünkü sadece hoşlantı beğeniyle yaşanan cinsellik bana çok yüzeysel kalır. ben derin şeyler arıyorum. ve senin gibi adamlar bunu zaten hak etmez. fakat ani bir bırakıştan dolayı vicdan azabı duymuş olmalıyım ki, bana gerçekten hislerinin olduğunu söylediğin rüyalar görüyorum. çünkü bana öyle hissettirmiştin. seni yeterince anlamadığım için pişmanlık duyuyormuşum ben de. sen gerçekten dolu doluymuşsun, yalnızca zevk değilmiş derdin. yoğun bir vicdan azabıyla sonlanan rüyalar.

biliyorum ki gerçekte sen hala istediğin yollardasın. sadece o zamanlarda sırf cinsellik derdiyle öyle sevgi dolu sözler, düşünceli hareketler yapmıştın ki, bunlar bende sevgiye karşılık geliyordu, ben buna inanmışım. buna yapılacak hiçbir şey yok. inanmak, hatam değil. gerçeği fark ettiğimde kalbim acıya acıya seni silmek de hatam değil. bunu pişmanlıkla yapmadım, kararlı ve memnundum. ben kendi isteklerime kendi dilimle de sadık kaldım. ama sen değil. hayatıma eklemek istediğim bir düşünce dünyası, bir kişilik değildin. böylece çıktın.

biliyorum ki rüyamdaki gibi düşünce dünyasına sahip bir adama ihtiyacım var. ömür boyu. inancım ve hayallerim ona öyle bağlı ki. onun yerinde seni görmem, bir zamanlar senin öyle olduğuna inandığımdan olabilir. ama inanmayı bırakalı çok oldu. artık git, artık rüyamda görüntün de olmasın. acı çekmiyorum, sadece orası senin 20 tanenin bile dolduramayacağı özel bir yer. sen orada olamazsın.
Yaşattıklarını yaşa. Ne eksik ne fazla.
Ahahaha sesimi mesajımı nefretimi bile hak etmeyen insandır.

Ama yine de benden ona güzel bir şarkı *

Hiç öpmiyim canım yılan sevmiyorum

https://youtu.be/uv2HkUlMN4Q
Madem gidecektin niye geldin madem kalmayacaktın niye oyaladın madem gittin dahada davosa gelme.
o komutan logar kılıklı aşufte inşallah başına kalır.
ulan gelsen yine çok severim seni.
zor zamanlarında seninleydim,
zor zamanlarım -da- sen nerdesin?

hiçbir şeye değmezmişsin...
görsel
Benim değil arkadaşın sevgilisine söylemek istediğim şeylerdir.

Arkadaş çocuğu ne hale getirdin . Aradan 4 ay geçti hala arkadaşı avutuyorum senin hakkında konuşmaktan bıktım mk. Saf saf etrafa gülücükler saçan çocuk hayattan zevk almayan , yüzü gülmeyen bir hale geldi. Hala geri döneceğini , senin trip attığını sanıyor ya adam gibi siktiri çek ya da bu ayrılığa bir son verin yemin ederim ben yoruldum ben bittim abi.
güncel Önemli Başlıklar