bugün

aynı insanla iki kez aynı ilişki yaşanamayacağından * hayalkırıklığı ve belirsizliğe hazır olunarak yapılması gerekendir.
yenisini bulamayan, boşluktaki aciz kişinin yapabilesi sağlıksız harekettir.ip bikere kopmuştur be kardeşim,sonra ne kadar yeniden bağlarsan bağla eline geçecek koca bir düğümdür.
yenilerinde eskisinin tadını alamayan insanın yapacağı iştir. eskisine döndüğünde eskisinin eskisi gibi olmadığını da anlayacaktır er geç. ilerde heralde anasının bulduğu kızla evlenir..
Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır. Albert Einstein
(bkz: seviyorum tutmayin beni)
(bkz: abazayim tutmayin beni)
(bkz: asla!)
okeye dönmek gibi tatlı birşey değildir...
ayrılık kaçınılmazsa nafile, ayrılık kaçınılmaz değilse denemeye değen eylem.
iyi sevişemiyorsa gereksizdir.
döndüğünüzde hala eskisi gibiyse bu dönüşü durdurmadan bir çember çizmiş olun ve olanca hızla uzaklaşın.
eski sevgiliye dönen kişi kadınsa ve dönme işlemi fiziksel olarak yapıldıysa tehlike arzeder.
labirentin içinde dönüp dolaşıp aynı peynirin tadına bakan bünyenin akıl almaz davranışıdır.
aslında eski sevgilinin o kadar da eski olmadığını gösteren olaydır. kaçınılması gerekir kanımca.
(bkz: dön bebeğim)
severek ayrılanların sonra da aşka hasret kalanların yapabileceği eylemdir.
(bkz: olsa da yesek)
--spoiler--
Geri dönmek inan işten değil
Hani var ya tutamazsın kendini
Bir ümitle ya olursa dersin hep
Bile bile herşeyin bittiğini
--spoiler--
eğer pişman olunursa, değeri anlaşılırsa ve hele de çok kısa bi süre için çıkıldıysa yapılması çok doğru davranıştır. * *
yeni sevgilide eski sevgiliyi bulamama sonucu yapılan eylem..
tilkinin nihai durumudur.
terkettiysen geri dönme,terkedildiysen döndüğünde kabul etme.
kısır döngü...
(bkz: ölmek var dönmek yok)
(bkz: tükürdüğünü yalamak) gibi bir şey ama bazen böyle düşünerek çok şey kaybedersiniz. bunu da kabul etmek gerek. çünkü bazen o sevgiliye dönmek gerek.
geçmiş yadedildiğinde elin telefona gitmesi.
onun verdiği sevgiyi hiç kimsede bulamadıysanız, onun dışındaki herkes sahte geliyorsa, başkasının yanındayken onu unutmak bir yana daha çok hatırlanıp özleniyorsa; bir saniye bile kaybetmeden yapılması gereken dönüştür.