bugün

utanmasalar gazeteye ilan verdirecekler biz seviştik diye.. terbiyesizliktir, ahlaksızlıktır, teşhirciliktir..
(bkz: şeriyat gelmiyorololo)
kazlara, ördeklere, köpeklere, damacanalara daha fazla yüklenileceğinin habercisidir.

ayrıca, evde tek başına düşürmeler, çöpe atılan bebekler de o kadar sıradanlaşır ki, halkın vicdanı nasır bağlayıp şehit verilince sayısına göre üzülündüğü gibi, haftalık çöpten çıkan bebek sayısına göre üzülünür.

sonuç: insanları insanlıktan uzaklaştıracak uygulama.
seks yapacağım diye reçete mi alınacak şimdi diye düşündürten olay.

- pardon doktor bey, akşam kocam bana çakabilir mi?
demek ki bu işi akşam üstü 17:00 a kadar bitirmek gerek. sağlık ocakları kapanmadan. allah muafaza acilde de sorun çıkabilir sonra.

k: aşkım çok erken geldin ama

e: geç gelseydim de görseydin ebenin kini.
millete çocuk yaptırmak için ellerinden geleni yapan bir hükümet var.

biz s.kişgen bir milletiz, azgınız. eninde sonunda yapacaz. her seferinde çocuk yapmak zorunda mı kalacaz?

ya gerektiğinde sevişin diyo bunlar, ya da 15-20 çocuk yapın, ekonomiyi s.kertin diyor.

ne günlere kaldık, bakalım daha neleri göreceğiz..
ertesi gün hapı mafyası türemesine sebep olacak hareketdir.
ya arkadaş toptan halletse şunu tayyip;

şu pozisyon da sikişilsin şu kadarı dışarı aksın diye de ona göre sikişsek biz de; oda rahatlasa biz de rahatlasak. ne kafaymış bu be.
Ertesi gün hapı, "genellikle" evli olmayan çiftlerin kullandığı bir yöntemdir. Evli olmayan birisi de gidip "türkiye şartlarında" bu hapı doktora Yazdiramayacagina göre, dünyanın en akil insanı tayyip, zinayı önlemiş ve nesli kurtarmış oluyor.
Bence milletin çocuk yapıp yapmaması değil sorun, apacik evlilik dışı ilişkilere saldırıdır bu.
Haddini fazlasıyla aşan bir başbakan... Ne zaman ölecek la bu?
ak parti bağlantılı birilerinin yün şişi ticaretine atılmasının habercisidir.

'reçeteye hap yazdırıp yaptığınız zinanın açığa çıkmasını, zina yapan olarak fişlenmeyi, kim bilir belki evli olup olmadığınız kontrol edilerek babanıza haber verilmesini istemiyor musunuz? üzülmeyin 'yün şişi' var'.
bence yakında evlilik cüzdanı gösterilmeden doğum kontrol hapı ve prezervatif alınamayacak.
adam zinayı yasaklamaya çalışmıyor mu? onu yapan bunu da yapar.
her geçen gün daha bi ak(!)laşıyoruz ittire ittire.
yakında hangi pozisyonda sevişmemiz gerektiğini belirten bir yasayla kombo tamamlanır.
hayatımıza müdahale eden bir başka yasa daha. "yeter lan yeter!" diyip üstümü başımı yırtmak istiyorum. faşizmin yeni bir dayatması.
samimi söylüyorum başlığı "ertesi gün hapının rteye bağlanması" olarak okuyup hiç de "hadi canım" demediğim durumdur.
gerzekçe bir düzenlemedir.
Ulan eskiden beri tescilli bir ak partiliyim ben bile uyuz olmaya başladım bu hödüklüklere.
Önce Alkol yasağı sonra bu.
Her ilacı reçeteye bağlamak özel hastanelere rant kapısı açmaktan başka bir şey değil.
Bir düşün ey kazma akıldane! Ertesi gün hapını; utandığından, parasızlıktan ya da imkansızlıktan doktora gidemeyip alamayan kadın bu yüzden hamile kalınca ne yapacak? Muhtemelen merdiven altı kürtaj olmadı çocuk doğduysa bir cami kapısı ya da daha kötüsü çöp varili.
Yaşasın çoğalacağız.
Ortada bu kadar piç varken yenilerine hiç gerek yok!
Edit: imla ayrıca 31. Entry olmuş çözüm ışık gibi doğdu.
Amac hastahanelere rant saglamak degil, her zaman oldugu gibi kadin haklarina ve dogurganligina direkt mudahaledir. Etkinligi cinsel birlesme olduktan sonraki 24 saat gecirildiginde ciddi oranda azalan bu ilaci receteye baglayarak direkt kullanissiz hale getirmislerdir. Kurtajin da zaten onunu kesmek istiyorlar. Bilincsiz ciftler icin buyuk sorun.
allah bin türlü belanızı versin. 7 sülalenizden çıksın bu yaptıklarınızın acısı. eğer allah varsa bu kadar beddua boşa gitmeyecektir eminim. kıskanç, abaza herifler!
bildiğin insan haklarına müdahaledir.

amerika'yı, avrupa'yı geçtim arap ülkelerinde yapsalar kadınlar tepki koyar ama bizim kezbanların umru değil...

atatürk batıda kadınların uğruna tutuklandığı, dövüldüğü, öldüğü - öldürüldüğü "kadın hakları" nı vermeyeydi bunlar hala mahkemelerde yarım şahit, mirasta eksik ortak, evinde köle, mutfakta aşçı, yatakta orospu, sokakta tanımam pozisyonundaydı.

bir de bu dangalakça ve faşist uygulamaya "ama insan sağlığı rererö" diye destek çıkmaya çalışanlar var.

tamam yandaşlık da bir yere kadar ama kendinize güldürüyorsunuz artık...
sevişmeyin savaşın ilkesini başlatma çabasının etkileridir bunlar...
sıradaki yasak

(bkz: spiralin heyet raporu ile takılması)
saçma akp icraatlarından biridir.
halkı bıktırmışlardır.
kendi kendilerine kendilerinden nefret ettiriyorlar.
komşusundan ertesi gün hapı isteyen komşu kızını doğuracak karardır.

abicim çek burnunu özelimizden.
YAKINDA PREZERVATIF VE PECETENINDE RECETEYE BAGLANACANIGI GOSTERIR.
doktor reçetelerinde ertesi gün hapının patlama yapacağı gerçeğidir. yedekte dursun diye tanıdık doktorlara veya aile hekimlerine kutularca ertesi gün hapı yazdırılır bu gidişle. ha sonradan ona da ayrı bi kota gelir ayrı birşey tabiki de.

birini birini kaldırın ya kürtaj ya ertesi gün hapı o çocuğun doğmaması gerekiyorsa doğmaz arkadaş zorla doğmaz!

sonra gider borularının içinde günahsız bebeler bulunuyor. neden? çinde 2. çocuğa yasak var çünkü nüfus fazlalığından. sadece gider borularında değil çöplerde bile bir çok bebek bulunuyor.

gidişat bunu gösterir.