bugün

bir zamanlar saksı olmadığını iddaa eden şarkıcıdır kendileri.
özenti elvis. (bkz: ispanyol abim)
20 den fazla tanımadığım çocuğum var açıklamasını yapan eski türk pop müziği sanatçısı.
kendisi uzaylıyla bire bir sevişmiş ilk insan olabilir.
Dünyayı istilaya erol büyükburç' lardan oluşmuş dev bir klon ordusu da gönderilebilir, merakla tek bunu bekliyorum yani, uzaylıyı falan değil.

http://www.hurriyet.com.t...atti/16167543.asp?gid=222
(bkz: saksı)
ilişkiye girdiği ajan kadının ilişki sonrası altın rengine döndüğünü iddia eden eskilerin popçusu. adam da ne alet varmış sözlük ziktiğini altına çeviriyor.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
-ben erol büyükburç'um en çok ben konuşucam.
-ben konuşucam siz beni dinleyeceksiniz.
ajanların spermlerini (ç)aldığını iddia ettikten sonra bir kere daha anladım ki bu adam saksı değilmiş, bambaşka bir şeymiş.
kendini hala gençliğin idolü sanan adam. kwrck bir türlü sevemedi.
istese yoda olabilirdi. o anakin skywalker olmayı seçti.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1286291362.swf
mania da son nokta kaç çocuğu olduğunu bilmiyor,20 olabilirmiş miş.
bazen, elvis presleyin ölmediğini düşünmeme sebep olan şahsiyet.
ruh hastası, eski popçu.
ajlan büyükburç'un ölümünden sonra kendini kaybetti bir daha da bulamadı. ne söylerse söylesin acısı aklını geçmiş birisi kızmamak lazım.
adam yerine konulmama kompleksini dibine kadar yaşayan muhterem.
akıl sağlığını tamamıyla yitirmiş zavallı yaşlı bir adam.
(bkz: şahin k)
gizli ajanların spermlerinin peşinde olduğunu iddaa eden sanatçı. (bkz: bizde abarttık ama çikolatasını abarttık)
saksı olmadığını bağırarak ıspatlayacağını sanan shubo reklamlarında oynamayı başarmış dingin(!) zat.
Son açıklamalarını okuyunca şaka zannedip bir de yüksek sesle yanımdakilere okuduğum, giderek bunayan şarkıcı bozuntusu.
en çok bana soracaksınız çığlıkları, ajanlar tarafından;
en çok benim spermlerimi çalacaksınız şeklinde algılanan * * sanatçımız...
saygınlığı ile köşesine çekilmeyi beceremeyendir. artık susmalıdır.

edit: 90'lı yıllarda rahmetli eşi emel büyükburçla bayram nostaljisi isimli radyo programıma konuk almıştım kendisini.. şu an gördüğüm manzara sonrası diyebiliyorum ki demek ki eşi onu star ve saygın yapmış. o yıllarda ki eğiticiliğinden, köşesine çekilmiş bir dönemin kralı görüntüsünden şimdi eser yok. neredeyse ajdar'la aşık atacak.
bu akşamki disko kralı programında spermlerinin çalınmaya çalışıldığı konusunda ısrar eden adam. böyle saçma sapan laflarla kendisini daha fazla küçük düşürmemeli kanaatimce.
ayrıca zorla kendisine saygı duyurmaya çalışan bir kişiliği var. zira katıldığı her programda türkiye'de büyük bir devrime imza attığını vurgulayarak açıkça "bana saygı duyun ulan" mesajı veriyor. bırak da sana ne kadar saygı duyulması gerektiğine insanlar karar versin. bu halinle sen istediğin kadar bana saygı duyun mesajları ver, hiç kimse sana saygı duymaz amca. bu kafayla gidersen sen, vefatından sonra "büyük bir sanatçıydı" ya da "büyük bir devrime imza attı" diye anılmaktansa "allah'ın delisi, amma güldürürdü bizi" diye anılacaksın.
çıktı her programı ilk dakikadan ihtibaren tribe girip gerginlikle izlemekteyim.*
-ben erol büyükburcum beni burda oturtamazsınız