bugün

bir mutfaklari var denemez.
Su halde yahudilerden daha tehlikesizler.

ermeni dusmanlari asil yahudi dusmani olmali mantiken...
Kanı bozuk bir ırk. Sırttan bıçaklamayı seven hainlerden. Sorsan türkleri bir kaşık suda boğarlar bizden nefret ederler. Biz de haklı olarak topunu sevmiyoruz.
Kürtler, suriyeliler, iranlılar ve ermeniler, çok benzerler.
Hala bu topraklarda yaşayanları benim için türklerden ve kürtlerden daha önde gelir. Güzel insanlardır Türkiye ermenileri. Varolsunlar.
Bugün kü büyük sanayicilerin dedeleri mutlaka bir ermeni ustanın yanında yetişmiştir.
suçlu olan devletlerdir halklar değil; halk devletin galeyanına gelip kin duyacak kadar mal olmamalı.
icimizdeki turk kimligi tasiyan vatan haini yobazlari tanidikca,
gozume daha masum gelen bir halk.
Yaptıklarının bedelini ödemişler. Daha ne yapalım. Bugün kü eski merkez camilerin tamamına yakının minareleri ermeni ustalar tarafından yapılmıştır. Taş ermeniden sorulur.
Bir azerbaycan atasözü ermeniyi tam olarak açıklamaktadır.

“Ermeni ite bakar fikir edinir, it ermeniye bakar şükür edinir.”
Kıyak insanlardır.
af edersiniz...
(bkz: Ermeni it’e bakar fikir edinir it Ermeni’ye bakar şükür edinir)
Beyaz türklerle can ciğer kuzu sarması olan ırk.
bu ülkede yaşayıp, bu ülkede ekmek yiyip bu ülkeye karşı savaşan ve düşman olan insanlardır.

madem sevmiyorsun s*ktir git katliam dediğin uydurma senaryoyu kabul eden batı ülkelerine.
Ruhi Çenet i her defasında Erivan da sıkıştırdılar ama onlar bizim ülkede hür generaller. Birde bir şerefsiz erivanlı siz hayvansınız rahat rahat dolanıyorsunuz burada. biz medeniyiz naraları atıyor.
Maalesef ırkım.
Ağlak bir orta doğulu toplum
yaşayan bir dünya vatandaşı. solcuların sevip sevmemesi ya da bu toprakların ona ait olması pek önemli değil.

hem, "toprak" dediğin kime ait olabilir ki? (kendi mezarın hariç!)
Solcuyum ve seviyorum. Hatta tahir hıyarının inadına türkiye onlarındır, bize tecavüz edip bizi buradan atmalıdırlar diyorum. Aq geri zekalısı.

Geri zekalı olmayan, tahirin inadına yazdığımı bilir ve böyle bir şey istemediğimi bilir. Eğer anlamayan varsa mesaj atsın, küfürlü ya da küfürsüz fark etmez, engelleyeyim.
Müslümanlardan nefret ederler..
insan ırkından bir insan evladıdır. Kendi dili,dini,kültürü ve duyguları olan varlıktır. Siyasi husumetlerden dolayı ötekileştirilemez.
Köpek muamelesi yaptığı için polis tartaklamıştım, gıkını çıkarmadı. Yemekleri bok gibi havası bizden oraya doğru esiyor herhal pek bir anadoluvari.
Zaten dünyada yok diyen olmadı var diye sevmek zorunda da değiliz.
hint avrupa dil ailesinden ermenice'yi konuşan, kendi ülkelerinde fakir, yurtdışında zengin olan, amerika ve avrupa tarafından bolca kullanılan bir millet.
ihanet edendir
Vicdansızdır
işkencecidir

Ne Erzurum'u unuturum ne kars'ı

Kökleri kurusun inşallah. intikamın bendeki adı Ermeni'dir.