bugün

hayata sikinin deliğinden bakan moron insanların yadırgadığı, insanoğlu insanın art niyet aramak aklına bile gelmeyecek olan sevgi sözcüğü.
yenilir yutulur cinsden değil .
--çakallarla dans--
gökhan, kardeşim benim. güzel arkadaşım...
senin ben amına koyim...
--çakallarla dans--

http://www.dailymotion.co.../xi8mw1_iddiaa_shortfilms
2.15

düzenleme: film adı, süre.
ağzının ortasına kafa atarım bana canım diyen adamın. bi kere tırsarım lan. evet homofobiğim.
karşıdaki kişinin hakettiğini düşündüğümüzde kız veya erkek farketmez vefa ve minnet borcumuzu ödemek adına seni seviyorum demekten bile korkmamalıdır.

(bkz: herkes küfreder ama güzel sözler söyleyemez)
söyleniş tarzına göre itici olabilecek olaydır.
her türlü normal karşılanabilecek durumdur. hele:
amca veya dayı yeğenine, baba oğluna, abi kardeşine diyorsa bunu, sevimli bir izlenim bırakır büyük olasılıkla çevresindekilerde.

ayrıca anormal olan da nedir ki?
arada yaş farkı yoksa akla fesatlık getiren durum.
cümle içinde kullanılırsa o kadar batmayabilir.
şaka ise gerçekten komik olabiliyor. tatlım versiyonu daha bir komik oluyor. örneğin koü sat dalış sırasında iken geçen bir diyolog;

- 3. grup eğitmeni hazır mıııı?
+ hazıırrr sudaaa.
- 3. grup asistanı hazır mııı ?
+ hazırım tatlımmm.
adi can olan bir arkadasa sahipse insan, ister istemez soylenebilen hitabtir.

mesela erkek milleti olarak birbirimize arada sevgi saygi gosterisi icin " ovvvv saolasin ahmetim, mehmetim!" ya da " nerelerdesin halitim, erkinim, buragim !" demekteyiz.

heh, adi can olan arkadasa da arada bu gosteri yapilirken cikiveriyor agizdan.

" ovvv can'im nerelerdesin sen ya!" *
ciddi ciddi diyorsa enteresan oluyor. alışık olmadığımız şeyler bunlar.

bir de şaka için diyorlar ki bizim coğrafya hocası bunu hep yapıyor. gülüyoruz. şakalar komiklikler falan.
naber lan yarrağam demesinden iyidir.
Kızın kıza aşkıııım, hayatım demesi normalken bunları erkeğin arkadaşına yapması anormaldir. kız kıza ilişki yapan kıza sen lezbiyensin herhalde diyince tacize uğramış gibi tepki gösterirler. hareketlerindeki mantaliteyi çözebilmiş değilim.
birincisi; eğer diğeri yaşlıysa, diğer erkekle arasındaki yaş uçurum gibiyse, yaşlı adam 'canım' diyebilir.
ikincisi; bir de sadece kelime olarak 'yok canım, hadi canım' tarzında da kullanabilir. bunda da sorun yoktur.
erkeğin karşısındakine olan sertliğini belirtmek amaçlı kullandığı sözcüktür. Şöyle ki:
- canımın içi gelsene bi buraya sen. hı? Şşt bebeem.. Gel lan buraya mamut tut tut tut! Şeklinde devam eder bak gülüm de denilir normaldir
alkolün yan etkilerinden birisidir. "seni seviyorum" ile devam edilenine de rastlanabilir. bir diğer versionda ise, karşısındakine abilik yaptığını düşünen gerizekalılar kullanır.
erkeğin erkeğe canım demesi diye bir şey yoktur. ya o erkek değildir ya da o canım değildir.
Neyse ki o erkekten kızlara zarar gelmez.
eşcinselliğin yaygınlaştığı dönemlerde normaldir.
Toplumun büyük bir çoğunluğu bu duruma hazır değildir.
hemen oradan koşarak uzaklaş evlat. adam resmen yürümeye çalışıyor