bugün

24 aralık'ta vizyona girecek olan türk filmi.
filmin yönetmeni Aşk Tutulması ve Aşk Geliyorum Demez filmlerinin de yönetmenliğini yapan murat şeker'dir.

oyuncular;
--spoiler--
Şevket Çoruh, ilker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu,Tuba Ünsal, Kemal Uçar, Hakan Bilgin, Sera Tokdemir, Cengiz Küçükayvaz, Erdal Tosun, Sevinç Gürşen, Aydoğan Oflu,Didem Balçın, Bülent Serttaş Ve Sümer Tilmaç.
--spoiler--
murat abiyi izlerken zevk duyacağım, büyük beklentilerle vizyona girecek olan film.
"Yılın en iddaalı komedisi" sloganı ile çıkacak film.
ceyhun yılmaz'ın da konuk oyuncu olarak oynayacağı film
''gittim gördüm beğendim'' sözünü ağızlardan düşürtmeyecek film.
tarantino bu filmi izlese kafası iyi muhtemel şöyle bir tepki verirdi: '' ne zaman çektim lan ben bunu?? ''
karakteristik tarantino filmi, ama yine de eğlenceli.
dün izleme fırsatı bulduğum film. gayet hoş ve güzel olmuş. film boyunca yüzünüzden gülümseme eksik olmuyor. hafta sonu sinemaya gidecekler için tavsiyemdir. stres atmış olursunuz. filmden ufak bir replik;

(bkz: hastasıyız dedeeeee)
(bkz: yarına sakla abi)
büyük beklentilerle gidilmemesi gereken film. geçerken uğrarsanız çok keyif alabilirsiniz.

'bende geliyorum taksime' esprisiyle film arasına kadar aralıksız güldürmüş filmdir.
film birkaç güzel sahneden oluşmaktadır onun dışında pek bi numarası olmadığı gibi diyaloglar berbat ötesidir. sakın gitmeyin paranıza yazık derim ben, bekleyin zaten kısa zaman sonra tv'ye düşer oradan izlersiniz.
hakkını veren film. izlenmeli.
(bkz: vurucaz kırıcaz patlıycaz)
(bkz: hastasıyız dedeeeee)
DÜn akşam sinemaya mı gitsem evde film mi izlesem diye düşündüm sonra gittim sinemaya. bileydim gitmezdim yahu. Gereksiz bir filmmiş, oyunculara lafım yok ama saçma bir filmdi. tabii birçoğunuz beğenebilirsiniz ama yanınızda kız arkadaşınız varsa izlememenizi tavsiye ederim. utanır çekinir falan. Gerek yok.
sinemada izlenilmemesi gereken bir film. kadrosu güzel olup, senaryosu ve metinleri boktan. o adamlar benim yazdığım piyeste oynasalar bundan daha iyi sonuç çıkardı. sanırım 10 günde senaryosu hazırlandı 1 haftada da film çekildi. başka açıklaması olamaz. film hakkındaki yorumlar beni "ya ben aynı filmden bahsetmiyorum, ya da adamlar film için reklam yapıyor" diye düşünmeye sevk ediyor. ya da film piyasada şişirildiğinden dolayı ön yargı ile film izleniyor ve o ön yargıyla yorum yapılıyor. yapılabilecek tek yorum, filmi izledikten sonraki gün, filmi unutacak olmanızdır.
çok iyi kadrosu olmasına rağmen boktan çekilmiş bir film. Konu ve işlenişi çok tırt, sahneler ve diyaloglar berbat. Kadroya aldanıp 1,5 - 2 saatinizi heba etmeyin...
--spoiler--
gökan kardeşim benim, güzel arkadaşım. senin ben amınakoyayım
--spoiler--

yardırmıştır gece gece.
--spoiler--
fatma kolları iki kenara açmış ve memeleri sallar vaziyetteyken

fatma : çıkar çıkarrr
muhasebeci : şimdi burada...böyle..
fatma : eveet, çıkar çıkarrr
muhasebeci : gecenin bi vakti, böyle.. ortaya.. lakkk diye
fatma : lakkk diye
muhasebeci : lakkkk....
--spoiler--

en güzel sahnelerinden biridir ve gece gece izleyen herkesin yarılmasına sebebiyet vermiştir.
--spoiler--
ver odunu salih abi yansın ortalık anasını satiyim
--spoiler--
(bkz: nasil yaniyo ama citir citir)
--spoiler--
büyük bir şirketin muhasebecisi olan servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan gökhan'dır.parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onunüzerine yıkacaktır.diger iki arkadasi da bu hain planin figurani olacaklardir. ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.
--spoiler--

eğlenceli bir film. izlerken insanı sıkmıyor. boş zamanı olana tavsiye edilir.
değmedi kimse keyfime, eğlenceme... saldım kendimi uydum filme...şiddetle tavsiye ediyorum...
çıtayı çok azda olsa yükseltmiş bir türk komedi filmi.
her gece yaptığım bişey ismetpaşa it çakal dolu.
komedi adı altında çekilmiş ve komik olan nadir türk filmlerinden biri.
http://www.youtube.com/wa...y23wy&feature=related

kokain kafasını anlatmaya çabalamışlar, olmuş mu? olmamış ama komik. film gereksiz ama olsun. illa ülke mi kurtaracak
film yarmıştır. özellikle şu sahneler:

- sen nasıl zencisin lan?
+ ben beyaz zenciyim abi.

berberle, kayınço evde oturup rakı içmektedir. kayınço pc başındadır.

b: iddaa mı oynuyosun lan sen?
k: yok abi ne oyunu? su faturasını yatırıyorum.
b: *stuttgart.
k: ne abi?
b: stuttgart. almanyadan dayıoğlu aradı. "stuttgart kesin alacak bu hafta. evini, arabanı ne var ne yok stuttgart'a bas dedi."

gerisini anlatmayayım sövmeyin bana sonra. ama film güldürme garantili.