bugün

henüz bilimsel olarak açıklanmamış olmasına rağmen özellikle de hızlı kadınlar tarafından iyi bilinen bir gerçektir.

efendim parmakları el yapısına göre uzun olan erkeklerin cinsel organlarının da uzun olduğu, ayrıca daha sakin ve iyimser, yardımsever insanlar olduğu tespit edilmiş.

parmakları kalın ve uzun olan erkeklerin ise kendine güvenli, bas sesli, oturaklı ve genelde testesteron seviyesi yüksek oldukları ve tabii ki cinsel organlarının da aynı şekilde kalın ve uzun olduğu tespit edilmiş.

araştırmalara göre parmak uzunluğu, erkeklere güven duyulması konusunda da ip uçalrı sağlıyor. kısa parmaklar ve küçük bir el sahibi erkeklerin güven vermeyen insanlar olma ihtimali yüksek araştırmalara göre.
(bkz: balparmak)
(bkz: bal tutan parmağını yalar)
Bu durumda basketbolcuların hepsinin iri penisli yaratıklar olması gerekir. El parmaklarının kemik yapısıyla alakası varken penis boyutu konusunda böyle bir paralellik olabileceğini düşünmemekteyim. Pek çok efsane dolanmakta zira penis boyutunu ele veren uzuvlar hakkında. Ayak, burun, kulak, parmak vs vs. Bence pek de olmayan paralelliktir.
Not : Baş parmağım tırnak hariç 10 cm.
ben elimin yapısını açıklayamam. Kızlardan duyduğuma göre güven veren bir elim varmış ama yarrağım o kadar uzun ve kalın değil. Şimdi efenim, elimi yumruk yaptığımda darbeleyeceğim kısım çok sivri, açtığımda kaslı ve damarlı gibi, parmaklarımın eklemleri kalın, elim orta boy, Parmaklarım uzun gibi ama değil gibi. ee yarrağımın anası sikildi benim şimdi, haksız mıyım? bu el yapısının nasıl bi yarrağı olucak? bakın, çok da kalın ve uzun değil dediysek sikemez demedik. 16x4lük yarrağımla bana kendinizi fethettirmeyin.