bugün

entry'ler (1687)

düziko

geçenlerde kun’da barmenin tavsiyesiyle denedim. üzüm kızı tonico demişler ismine. tavsiye edilir. cin, votka sevmiyorsanız, bir de bunu deneyin.

mehmet öğütcüoğlu

2007 yılında kurduğu mirza turizm şirketiyle başladığı yolda örnek gösterilebilecek bir başarı elde etmiş türk iş adamı.

mirza macerası zaman içerisinde doğan alt markaları sayesinde yeni bir kimlikle türkiye ve dünya genelinde 1 merkez 6 şubesi ve 70'den fazla çalışanı ile turizm sektöründe hatrı sayılır bir yer edinmiş durumda.

yenilikçi ve dinamik yapısı, şirket içi yazılımlar ve müşteri memnuniyetine yönelik promosyon inşaları ile rakiplerinden ayrışan mirza group, birçok alanda ilklere imza atmaya devam ediyor.

mirza group çatısı altında düzenlenen ticari fuarlar ve 2013 yılından itibaren onursal başkanlığını yürüttüğü world of business club ile birlikte dünya çapında iş adamlarının aynı organizasyonda buluşmasını sağlayan mehmet öğütcüoğlu, world of business club çalışmalarıyla ülkemizin ekonomisine ve geleceğine katlı sağlamaya devam ediyor.

avukatlar adalet için cübbeleri ile yürüyor

CHP istanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun gazetecilik mesleği gereği halkın bilgi alma hakkını savunduğu ve milletvekilliği gereği halkın menfaatlerini koruduğu için tutuklanması kabul edilemez.

Hukukun üstünlüğüne inanan tüm avukatlar, 24 Haziran Cumayı Cumartesiye bağlayan gece adalet için cübbeleri ile yürüyor.

https://www.instagram.com...nZE/?taken-by=chp_turkiye
görsel

Avukatlar Adalet için Cübbeleri ile Yürüyor

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU tarafından başlatılan #adalet yürüyüşüne adalete ve hukukun üstünlüğüne inanan tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz.

CHP istanbul il Hukuk Komisyonu

Tarih: 24.06.2017 (Cumayı Cumartesiye bağlayan gece)

Hareket Yerleri ve Saatleri:
Bakırköy incirli Eski Çarşı Mağazası Önü/01.00

1.Levent Metrocity AVM karşısı/01.30

Kadıköy Belediyesi Önü/01.30

Buluşma Noktası: Kurtköy TEM Otoyolu üzeri Mehmetçik Vakfı Tesisleri/02.00

iletişim:
Av. Deniz GÜNEŞ 05326509684
Av.Zeynep G. PARMAKSIZOĞLU 05352166455
Av.Seher DEMiREL TOSUN 05323547878
Av. Muhterem AKTAŞ 05335726777

uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler

Kırmızı Şortli

http://www.wideyo.com/diy...biden-kirmizi-sortli.html

malezya da yayınlanan türbanlı şampuan reklamı

Orjinali bu
http://www.wideyo.com/mal...mpuan-reklamiorjinal.html

parodisi de budur.
http://www.wideyo.com/mal...disi-sampuan-reklami.html

Komik reklamdır.

Reklamcılığın önünde hiç bir gücün duramayacağını kanıtlar niteliktedir.

http://www.wideyo.com/mal...mpuan-reklamiorjinal.html

Parodisi de budur.
http://www.wideyo.com/mal...disi-sampuan-reklami.html

çocuk istismarcılarına idam cezası

Şimdi pedofili damgası yemeyi falan göze alarak söylemek zorundayım ki; Eyy Romalılar, Eyy Kardeşlerim, idam dediğiniz olayın geri dönüşü yoktur. O sebeple de modern hukukta bir geçerliliği de olmamalıdır. Tutun ki ortada bir iftira söz konusu. Tutun ki adamın suçsuz olduğu yıllar sonra ortaya çıktı. Bu durumda o adamı diriltebilirim ben diyecek olanınız varsa çıksın ortaya. Aman canım kurunun yanında illa ki yaş da yanacak diyenleriniz varsa onlara elbette bir sözüm yok. Durumun farkında olup da kabul ediyorlar. Ancak o kuru bir gün siz veya yakın çevrenizden birisi de olabilir. O zaman can sıkar işte.

Yoksa ben de isterim özellikle böyle haysiyetsizce işlenen suçlara içimizdeki acıyı bir nebze olsun dindirebilecek ağır cezalar. Ancak bu cezaların hepsinin geri döndürülebilir cezalar olması gerekir. Özellikle tecavüz vs. konularında oldukça fazla iftira vs. oluyor ve bu durum çok sonraları anlaşılıyor.

Ya da siktiredin taşaklarını falan kopartalım.

fakir bir ailenin çocuğu olmak

herkesin fakir olduğunu sanmak yıllarca, 22 yaşıma geldim hala da anlayamıyorum millet nasıl o kadar para harcıyor.

buralar değerlenir mantığıyla entry girmek

rezerved.

eski sevgilinin nişanlanması

Şimdi seni gasp edecekler bir yüzük ve müstakil evle.
Benim bütün takım elbiselerime pişmanlık sıçrayacak.

(bkz: karaçalı)

benim hiç pokemon um olmadı

pekemon go ile ızdırabı dindirilebilecek yazar söylemi.

yazar nicklerinden dinlediği müziği tahmin etmek

kendim için bi tahminde bulunayım, yada boşver değişecek nasılsa

rusların gerizekalı olduğu gerçeği

türklerin hristiyan halidir sonuçta. doğulu ama zoraki Avrupalı olmaya meyilli. avrupayı Avrupa yapan kültür birikimine sonradan dahil olmaya hevesli ancak asyanın o insana değer vermeyen ikliminden nasibini almış.

başka ne beklenebilirdi ki?

yanlış anlamayın Avrupa hayranı çakma aristokratlardan değilim. biz buyuz diyorum. kültürümüz insanımız bu. Asya insanıyız. şu an ortadoğu ile birlikte avrupanın bir zamanlar yaptığı gibi orta çağ karanlığına son sürat saplanıyoruz.

daha çok insan öldüreceğiz, daha çok kadın taşlayacağız. daha çok ölümlere duyarsızlaşacağız. daha çok kavgacı olacağız. olacağız ki insan hayatının değerini yaşayarak öğrenelim. batı bildirileri ile, sözde evrensel kanunlar ile değil. yaşayarak. hatta belki bizden güçsüzü sömürmeye bile öğrenmemiz gerekir ki; emperyalizme de düşman kesilmeli.

anlatacağımız zor zamanları yaşayacak bu topraklar, sonra anlayacak yaptığı kötülüğü. sonra bu kötülüklerin bir daha olmaması için uğraşacak.

emekliyoruz henüz, dizlerimde daha çok yara çıkacak ve öyle öğreneceğiz yürümeyi. avrupanın koltuk dernekleri ile değil.

Yada Japonya gibi tekraratom bombası yememek için koşar adım yürümeyi öğrenmeye mecbur kalacağız.

sonumuz hayrolsun.

kamil koç

Öyle çok Seyehat eden birisi değilimdir. klasik üniversite öğrencisi yılda bir kaç kere memlekete, ailenin yanına git gel... o kadar. hizmet veren her firma ile yolculuk ettim. gece gündüz her saatte yolculuk ettim, dört yıl boyunca.

şimdi dört yılın sonunda şehirler arası otobüs yolculuğunundan minimum düzeyde beklentisi olan - asgari düzeyde saygılı muavin, sıcak bir çay ikramı, bir kaç parça kek ce zamanında hareket eden otobüsler - sıradan bir yolcu olarak söyleyebilirim ki; hizmet anlamında açık ara en iyi hizmet veren firma kamil koç oldu şimdiye kadar. hatta daha önce de methiyeler düzdüğüm bir entryim vardı.

ancak olmuyor, ne yazik ki olmuyor. günün her saatinde yolculuk etmiş bir insan olarak her seferde en az bir buçuk saatlik rötar ile yolculuk etmekten bıktım. şimdi bu entryi de rötarımın bir saat yedinci dakikasında yazıyorum.

çok değil beş saatlik yol, rahatsız hatla gitmem. muavin Tribi çekerim ancak zamanında giderim.

yiğidi öldür hakkını ver. bu son yolculuğum.

zamanında otobüs kaldıramayan kamil koça sevgilerle...

eski bir müşteriniz.

uludağ sözlük karabük zirvesi

queen'e bi kulak verin allah rızası için. adam her yıl düzenli olarak hortlatıyor başlığı.

ygs den yüksek puan alma taktikleri

ananız babanız istiyor diye sayısala yada matematik zor diye sözele girmeyin. mesleki araştırmanızı yapın, hedefiniz olsun ve sevdiğiniz alan için çalışın.

Ha birde girmeden dört litre su içmeyi unutmayın. *

şişe çevirmecede sorulabilecek cesaret soruları

kilodu gösteredebilir.

fenerbahçe beşiktaş maçı sözlük hesabına iddia

karşılıklı gol olura hesabımda ki tüm karmayı basıyorum.

(bkz: hadi bakalım kemik)

gonullu insan

bir yazar.